Problemi sa divixima

poruka: 8
|
čitano: 2.135
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa divixima

Zanimljiv problem, eto, barem meni ... Na drugom lapu [ne znam ništa o njemu jer nije moj i nije više ovdje], instalirah k-lite full (najnoviji), bsplayer, gom ...

 

Bilo koji video fajl da pokrenem, crna pozadina i čuje se samo zvuk. Ne znam kako da to riješim. Novi je lap, nema skoro pa ništa na njemu. Je li može drajveri od grafičke zezat?

 

Znam da je glupo pitanje, ali zanima me kako da to riješim.

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 23:04 (-fallen-one-).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa divixima

stvarno neznam kako bi ti pomogo

ne kuzim se puno u laptope al jel graficka integrirana ili neka normalna a i moguce je da je do drivera jer su i mom prijatelju na laptopu isli sporo filmovi zastajkivali su al tebi je sve crno stvarno neznam

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problemi sa divixima

Probaj sa nekim drugim setom codeca.

 

Instaliraj FFDSHOW.

 

Iako, i ja koristim k-lite, na jednom laptopu mi se dešavalo ovo isto. Međutim riješio sam sa drugim setom codeca.

www.infinite-gamers.com ---> PC Gaming Community
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa divixima

Probat ću sa oba prijedloga. Baš me zanima dal je stvar u drugim codecima. Hm.

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa divixima
-fallen-one- kaže...

Probat ću sa oba prijedloga. Baš me zanima dal je stvar u drugim codecima. Hm.

 Tako je, samo ti i dalje nastavi klati lap. Zbriši to sve van, sve klomplete kodeca koje si instalirao. Počisti sve ostatke tih kodeka. Onda instaliraj najnoviju verziju XviD-a, mislim da je verzija 1.12 ili tako nekako, jer s njom gledaš i divx filmove. Osim tog video kodeka, mislim da su ostali došli sa windozima (tu mislim na MPEG-1 i MPEG-2). Osim toga, instaliraj Lame MP3 i VobSub, koji će ti prikazivati titlove u WMP11, koji ćeš koristiti umjesto BS Playera i svih ostalih playera koje imaš instalirane. VobSub je podrška za titlove za WMP11 koji je u svojoj zadnjoj verziji spreman prikazivati i DVD filmove, pa kad već imaš instaliran player koji će ti kufer još i drugi? Upravo ta instalacija i deinstalacija paketa kodeka pravi probleme bez veze. Da ne mislite da se pravim pametan, i ja sam to nekad radio kao i vi, dok sam bio mlad i nadobudan, pun sebe i svog ega. No, starost - mudrost.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa divixima
Istina, ne znam protiv čega imaš problema? Protiv codec packova ili protiv više playera? Ja osobno koristim k-lite, imam instaliran bsplayer, gomp i vlan. Zašto? A eto, zato. I neću nikad koristit WMP11. Zašto? A eto, puna sam sebe i svog ega.

K-lite nikad nigdje mi nije radio probleme.

Isprobala sam sada sa xp codec packom, instalirala sam čak i video inspector, kaže da ima sve codece, opet ista priča, stavih novi xvid i novi divx. I opet ništa. Zvuk ide, video neće.

Istina, neda mi se više zahebavat, nije moj lap, i radila sam bratiću uslugu.



The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa divixima
-fallen-one- kaže...
Istina, ne znam protiv čega imaš problema? Protiv codec packova ili protiv više playera? Ja osobno koristim k-lite, imam instaliran bsplayer, gomp i vlan. Zašto? A eto, zato. I neću nikad koristit WMP11. Zašto? A eto, puna sam sebe i svog ega.

K-lite nikad nigdje mi nije radio probleme.

Isprobala sam sada sa xp codec packom, instalirala sam čak i video inspector, kaže da ima sve codece, opet ista priča, stavih novi xvid i novi divx. I opet ništa. Zvuk ide, video neće.

Istina, neda mi se više zahebavat, nije moj lap, i radila sam bratiću uslugu.



 Neka bude volja tvoja.
15 godina
neaktivan
offline
Problemi sa divixima

Ah ma ne odustajem. :) Kakav bi ja to bila informatičar (n00b) da odustanem na prvi pogled čudnog problema. :)

The most exciting phrase to hear in science, the one that heralds new discoveries, is not 'Eureka!' but 'That's funny...' -- Isaac Asimov
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice