Problemi sa svime

poruka: 15
|
čitano: 4.618
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa svime

Instalira san windows 7 prije sam ima xp i sad ne mogu pokrenuti internet nemam zvučni drajver ni matični ni od grafičke.Imam matičnu od prije osam godina "Asus P4S800".Dovoljni mi je drajver za lan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime

Jesi siguran da ti trebaju navedeni driveri za tako staru MBO? Malo mi je čudno da 7-ca nema driver za tu LAN karticu. Prema manualu od te tvoje matične radi se o SiS 900 PCI Fast Ethernet Adapteru i mislim da 7- ica već ima driver za tu  LAN karticu. Šta piše u Device Manageru? Ima li usličnika ili upitnika (probaj stavit sliku). Što se tične zvučne kartice to mi je već realnije (zvučna je ADI AD1980 - opet prema manualu), ali to bi jednostavno trebao rješiti update-tom drivera kad se spojiš na internet. Koja ti je grafička da je 7- ica ne prepoznaje? Ova ploča nema integriranu grafu. Jedino ako je neka egzotična (npr. SiS Xabre serija), u tom slučaju sumnjam da driver za dotičnu i postoji. Dakle, stavi sliku iz Device Managera!  

13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa svime

Imam Problem sa driverima za grafičku karticu. grafička kartica je gigabyte ati radeon series hd 4650 model GV-R4650-1GI.

skinuo sam nove drivere sa gigabyteve stranice i sad mi windows detektirao grafičku kao 4600 a ne 4650.

Što treba  napraviti das mi windows detektira graf. karticu kao 4650?

OS: windows7 ultimate 32 bit

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime
qqq kaže...

Imam Problem sa driverima za grafičku karticu. grafička kartica je gigabyte ati radeon series hd 4650 model GV-R4650-1GI.

skinuo sam nove drivere sa gigabyteve stranice i sad mi windows detektirao grafičku kao 4600 a ne 4650.

Što treba  napraviti das mi windows detektira graf. karticu kao 4650?

OS: windows7 ultimate 32 bit

Normalno je da ti piše 4600, i meni piše 5800, a ne 5850.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime

Ok. hvala.

i jos imam problem sa monitorom imamam monitor AOC 172S. Windows mi detektira monitor kao Generic Non PnP monitor.

Sto da napravim da mi windows detektira monitor kao AOC 172S ?

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime
qqq kaže...

Ok. hvala.

i jos imam problem sa monitorom imamam monitor AOC 172S. Windows mi detektira monitor kao Generic Non PnP monitor.

Sto da napravim da mi windows detektira monitor kao AOC 172S ?

Možeš li mu staviti normalno njegovu nativnu rezoluciju? Ako možeš, nema potrebe da ga pravilno detektira, nećeš ništa korisno dobiti s tim, no ovdje imaš za skinut drivere ako baš hoćeš: ftp://ftp.aoc-europe.com/Drivers/LCD-monitors/

 

Ima 172S+ model, ne znam je li taj isti kao tvoj.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime

Ok. thanks

 

13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa svime

pozzz

 

Trebam instalirat novi bios pise da je ovaj zastario,i uvijek kad palim komp mi nesta pise neki problem.

Nemam pojma sta treba napravit.

Molim pomoc

mateo pranjic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problemi sa svime
mateo0608 kaže...

pozzz

 

Trebam instalirat novi bios pise da je ovaj zastario,i uvijek kad palim komp mi nesta pise neki problem.

Nemam pojma sta treba napravit.

Molim pomoc

  Zapiši koju grešku javlja, a zatim ovdje.  Cool

 

EDIT: Da li ti se to javlja u obliku BSOD-a?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 17:23 (deadman).
13 godina
offline
RE: Problemi sa svime
mateo0608 kaže...

pozzz

 

Trebam instalirat novi bios pise da je ovaj zastario,i uvijek kad palim komp mi nesta pise neki problem.

Nemam pojma sta treba napravit.

Molim pomoc

  double post -.-

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.9.2010 17:08 (deadman).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime

Staje to BSOD

mateo pranjic
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problemi sa svime
mateo0608 kaže...

Staje to BSOD

http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Screen_of_Death

14 godina
odjavljen
offline
RE: Problemi sa svime
13 godina
neaktivan
offline
Problemi sa svime
problem
hallo ljudi pozzzz za sve molim vas za pomoc imam laptop Packarad bell nabavio sam ga prije 5 mjeseci i sve je bilo ektra procesor je 3.06 ram 512 i disc 60gb.prije mjesec dana poceo me ...ebavat poceoje da koci blokira sve kad udjem na you tube i pustim neki klip on mi to lista kao slike a ne kao video zapis.dalje kad listam neku str na netu on je preskace koci...prijatelj mi je dva puta reinstaliro xp aliopet sve isto neznam sta da radim.imam Aviru i skeniro sam ga vise puta ali nista....SAD MI JE INSTALIRO XP PROFESIONAL EDITION I OPET ISTO ...MOLIM DA MI NEKO POMOGNEEE......
JA SE NERZUMIJEM BAS NAJBOLJE U SVE TO ALI KUZIM PUNO STVARII....

IMALI NEKO DA POMOGNE

UNAPRIJED ZAHVALAN.........
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problemi sa svime

Daj stavi koji zarez ili točku,ljudi te ne razumiju kad ovako pišeš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 23:55 (softwaremaniac).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice