Problemi (virusi) nakon rootanja S3 mini

poruka: 1
|
čitano: 371
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Problemi (virusi) nakon rootanja S3 mini

Pozdrav, danas sam roota svoj s3 mini mobač da bi s jednom aplikacijom "prevario" trgovinu play da bi mogao skiniti igru koja zahtjeva višu verziju androida.

Rootao sam preko iRoota i tijekom instalacije nudile su se neke gluposti za instalirat, nisam obraća pažnju samo sa upirao Yes. I nakon toga pojavio se na mobu KingRoot i neki programi koje sam bar ja mislim tako, izbrisao. Tijekom korištenja Messengera, Vibera i ostalih aplikacije bi mi se pojavljivale svakakve reklame, uglavnom prostote i ostalo (nije do njih, događalo se i dok san bio na početnoj stranici na mobu). Internet mi se zna izgasiti i onda bi mi se nekim čudom upalio mobilni, čak i kad nisan za njim i kad bi se pojavio bilo bi potrošeno oko 50ak mb interneta. Kad san bio u tom kingsrootu pisalo je da ima 2 rizika(virusa), kako bih to već nazvao i pisalo je da je u Settings.exe (Postavke) i ponuđeno da deinstaliram (što nisam). Nakon toga svega sam unroota mob preko kingsroota i uklonio ga (bar ja tako mislim) i vratio mobitel na tvorničke postavke. No gle čudesa, opet se pojavljuju te "reklame" i uključiva se mobilni internet. Sad bih trebao pomoć od stručnjaka jer se nisam baš bavio mobitelima hehe :D Znam da sam treba istraživat prije rootanja moba i ostalog al šta je, tu je :D Ako je netko imao sličan problem i rješio ga neka napiše ovamo. Hvala

hh
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice