Program stalno zamrzne

poruka: 4
|
čitano: 1.309
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Program stalno zamrzne

Skinio sam program za tiskane pločice zove se PCB Artist kojega koristimo u školi na win xpu, a skinio sam ga kako bi se malo bolje upoznao sa njim. I kad ja uđem u program i idem na new PCB design i kliknem na finish, on bi mi trebao otvoriti novu podlogu za tiskane pločice međutim meni se samo zamrzne i piše not responding i tako svaki put kad ja uđem u njega. Probao sam ga pokrenuti u compatibility modu i kao administrator, ali ništa od toga nije pomoglo.

Imali li ko kakve ideje?

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Program stalno zamrzne
Mozda nije potpuno kompatibilan s win 7.
nista mi se neda
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Program stalno zamrzne
nicky.sl kaže...
Mozda nije potpuno kompatibilan s win 7.

To je i meni palo na pamet, ali čisto sumnjan pošto i na njihovoj stranici piše da je kompatibilan i sa win xp i sa 7. Sumnjan da je do toga, a i kolege iz razreda ga imaju doma i uredno radi. Čak sam se sjetio da sam ga prije par mjeseci i ja uredno koristio, ali kad sam ga opet nakon nekog vremena htio pokrenit i vježbat malo, počeo mi je mrznit.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
13 godina
offline
Program stalno zamrzne

Sad sam uspio pokreniti program u safe modu, ali opet ga ne mogu pokrenit u normalnom modu gdje sam isključio sve dodatne servise osim Microsoftovih i antivirusa koji je isključen i opet ne želi.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice