Programi mi ostavljaju sjenu

poruka: 6
|
čitano: 1.874
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Programi mi ostavljaju sjenu

Neznam kako da opišem to ,ali svaki put kad izađem iz nekog programa npr google chrome na desk mi se vidi njegova sjena kao da je on još otvoreni samo jako osvijetljeno je to, dali netko zna kako da to maknem??? Pokušao sam poslikati s print screen-om ali ne vidi se ta sijena nezz dali je do ekrana ili do windowsa?

koristim windows 7 ekran je ms m-170D

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Programi mi ostavljaju sjenu

Ja si kontam da je do ekrana..Samo od sebe se makne nakon nekog vremena? Pokusaj nekako isprobat na neki drugi monitor..

 

Ili monitor na drugi komp..

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2012 12:22 (brane47).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Programi mi ostavljaju sjenu
brane47 kaže...

Ja si kontam da je do ekrana..Samo od sebe se makne nakon nekog vremena? Pokusaj nekako isprobat na neki drugi monitor..

 

Ili monitor na drugi komp..

Pa kao da je ono neznam kak da opišem kao da se sve vidi prozirno

naprimjer iz desktopa idem u google chrome i ja još vidim kroz google chrome ikonice od desktopa jakoo blijedo, ali je iritantno 

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
13 godina
neaktivan
offline
Programi mi ostavljaju sjenu

Da, razumijem..i kad izadjes iz programa, kao da ti jos ostane trag od toga sto si zatvorio? To mora biti do ekrana, 90 % sam siguran.. Pokusaj provjeriti na nekom drugom kompu..

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Programi mi ostavljaju sjenu
brane47 kaže...

Da, razumijem..i kad izadjes iz programa, kao da ti jos ostane trag od toga sto si zatvorio? To mora biti do ekrana, 90 % sam siguran.. Pokusaj provjeriti na nekom drugom kompu..

Uspio sam riješiti,ugl ako koga zanima kako išo sam u postavke ekrana auto adjust na boji i na ostalim stvarima i problem riješen.

Izgleda da su mi se pobrkale postavke na ekranu {#}

Hvala na pomoči.

Škotska - Viski Rusija - Votka Mexico - Tequila Njemačka - Jagermeister Zagorje - Vino, rakija, višnjevac, viski, jagermeister, tequila, votka, bambus......
14 godina
offline
Re: Programi mi ostavljaju sjenu
crni pauk kaže...
brane47 kaže...

Da, razumijem..i kad izadjes iz programa, kao da ti jos ostane trag od toga sto si zatvorio? To mora biti do ekrana, 90 % sam siguran.. Pokusaj provjeriti na nekom drugom kompu..

Uspio sam riješiti,ugl ako koga zanima kako išo sam u postavke ekrana auto adjust na boji i na ostalim stvarima i problem riješen.

Izgleda da su mi se pobrkale postavke na ekranu {#}

Hvala na pomoči.

"išo" HAHAHAHAHAHAHAHA

http://www.speedtest.net/result/1987106167.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice