Prženje pjesama

poruka: 34
|
čitano: 13.525
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prženje pjesama

Želim se pomoću Nera spržit pjesme s PC-a na CD.

 

Evo, sve ovako lijepo napravim.

Neznam zašto se pojavi taj problem i zašto mi neda dodati pjesme.

 

Jeli problem možda ćirilica ili nešto drugo ?

slika1 slika1
slika2 slika2
slika3 slika3
Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 17:03 (Tsar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Pokusaj ih preimenovati. Vrlo vjerovatno da je do toga.

14 godina
neaktivan
offline
Prženje pjesama

Daj mi reci kak da preimenuje sve. Znam kak preimenovat ime pjesme, al kak da preimenujem autora i album ?

Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Neki tag editor. Ukucaj u google i izbacice ti ih more.

14 godina
neaktivan
offline
Prženje pjesama

Hvala logic.

 

Ako je još netko imao ovakav poblem ili zna kako ga rijšiti, molio bih da ostavi svoj komentar.

Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Prženje pjesama

Muči te character encoding. Nemam neru da provjerim jel ovo radi ali trebaš pod Character Set izabrati ISO 9660:1999, Format Mode 2/XA, File name lenght Level 2 (ili 3, ako može) a druge opcije posložiti kao na ovoj slici. Možda upali.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Ma nero je generalno smece. Nero 9 ima preko 1 GB!!! A radi isto kao i cdburnerxp koji ima nekoliko MB. strasno.

15 godina
offline
RE: Prženje pjesama
nero 7 je bio zadnji koji je valjao
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Ja na xp stavljam nero 6 ;)

15 godina
odjavljen
offline
RE: Prženje pjesama
mind_challenge kaže...
nero 7 je bio zadnji koji je valjao

Nero 7 Lite! Jel on uopće radi pod Win7 (da ne tražim ga sad ako ne radi)?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Mislimm da je 8 ili cak 9 podrzana od strane win 7. Nero 7 nije sigurno.

Stavi cdburnerxp. Mali i odlicno radi svoj posao. A i free je ;)

 

15 godina
odjavljen
offline
RE: Prženje pjesama
logic kaže...

Mislimm da je 8 ili cak 9 podrzana od strane win 7. Nero 7 nije sigurno.

Stavi cdburnerxp. Mali i odlicno radi svoj posao. A i free je ;)

Znam da cdburnerxp radi pod Win7, njega i koristim Namigiva

 

Šteta za ovaj Nero 7, bio je odličan. Nije zauzimao ni 30mb a unutra je bilo sve što ti treba (čak i Cover Designer).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
Prženje pjesama

Tu je i BurnAware isto tak mali efikasan i odlican programcic za przenje a na Nero treba zaboravit i nema frke.Cool

 

http://www.burnaware.com/burnaware_free.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prženje pjesama

Hvala dečki, uspjelo je.

Instaliro sam ovaj cdburnerxp i radi bez probljema.

Nije me ništ ni pito, odmah je išo pržit. I evo radi !!!

 

Спасибо ! Namigiva

Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 9:21 (Tsar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prženje pjesama
logic kaže...

Mislimm da je 8 ili cak 9 podrzana od strane win 7. Nero 7 nije sigurno.

Stavi cdburnerxp. Mali i odlicno radi svoj posao. A i free je ;)

 

ja imam 7.5 na win 7

 

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Iskreno receno negdje sam to procitao. Ja sam pokusao nero 6 instalriati, pobunio se, skinuo nero 9 insalirao i kad sam vidio da je zauzeo preko 1 GB da radi ono sto i windows explorer radi isla je momentalna deinstalacija. A ni to nije jednostavno, jedva sam ga se rijesio. SMece od programa.

14 godina
neaktivan
offline
Prženje pjesama

Ovaj cdburnerxo je jednostavno odličan i bolji od nere.

Ako treba nekome pozivnica za lockerz, neka mi je javi na pm !!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama

evo upravo sam danas instalirao ashampoo burning studio 6 FREE, malen svega 30MB a radi isto što i ova najnovija pro verzija 10.

ashampoo je bolji od cdburnerxp jer ima opciju ripaj audio cd. jesam u pravu? zato sam ga i stavio inače bi stavio cdburnerxp.

što mani program to bolje za sistem, ne guši, diže se brzo, jednostavan za rukovanje...

karma slijepom daje vid
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

A mogao si staviti cdburnxp i cdex i imati dva programa koji zajedno nemaju ni 10 MB ;)

14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama
logic kaže...

A mogao si staviti cdburnxp i cdex i imati dva programa koji zajedno nemaju ni 10 MB ;)

 nisam znao. ko zna možda te poslušam jednog dana...ili čak prije  ;)

 

za danas sam dosta instalirao i deinstalirao. a znam da se čestim instalacijama i deinstalacijama uništava komp. ima kakav prgram koji to može popravit?

karma slijepom daje vid
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

windows boot dvd ;)

Nema djelotvornijeg rjesenja ;)

 

14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama

ako sam dobro shvatio, reinstalacija windowsa jel tako?

samo ja imam problem, nemam bootable dvd, frend mi je to instalirao, posudio dvd od nekog svog frenda tako da nema šanse...netko tvrdi da treba reinstalirati svakih 5 godina pa i češće, a neko ih nikad ne reinstalira, moj je lap relativno nov ima svega 11 n+mjeseci i već sam dva puta stavljao winse, zadnji put pred božić, nadam se da će trajat jedno 10 godina...i više ;) dokle god lap bude u ispravnom stanju.

karma slijepom daje vid
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

Heheheheh

To ni teoretski nece ici ;)

To se radi tako da kad instaliras poslije jedno par dana kad postimas sve napravis image i kad ti zatreba za 15 minuta imas sve nazad kako je i bilo.

14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama

nisam baš shvatio ali pretpostavljam da smatraš da ovi windowsi neće izdržat vijek laptopa?

a to image nemam pojma što je to da budem iskren ovo su treći windowsi u 11 mjeseci i toplo se nadam posljednji sredio sam sve drivere i programe za cca jednu večer.

karma slijepom daje vid
14 godina
offline
RE: Prženje pjesama

i ja se pridružujem ekipi koja pljuje po neru imam nero 8 i dok se podigne preođe godina,teško smeće od programa

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

ja koristim ashampoo 9 i jako sam zadovoljan, nudi sve što je čovjeku potrebno, a nije glomazan kao nero. nero 9 mi je nakon instalacije zauzimao čini mi se oko 1,1 giga..a nisam koristio njegovih mogućnosti niti tri posto. mislim da čovjeku ne treba program od 1 giga da bi snimio nekoliko mp3-ica ili dvd-a.

 

ashampoo 6, slabiji brat ovog modela 9, je k tome još i besplatan.

14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama
robisierra92 kaže...

ja koristim ashampoo 9 i jako sam zadovoljan, nudi sve što je čovjeku potrebno, a nije glomazan kao nero. nero 9 mi je nakon instalacije zauzimao čini mi se oko 1,1 giga..a nisam koristio njegovih mogućnosti niti tri posto. mislim da čovjeku ne treba program od 1 giga da bi snimio nekoliko mp3-ica ili dvd-a.

 

ashampoo 6, slabiji brat ovog modela 9, je k tome još i besplatan.

 e prijatelju dobro da si naletio, imam problema s ashampoo 6 imao sam do danas ashampoo 9 al mi bio preglomazan dizao se desetak, 15 sekundi a nisam rabio 2% njegovih opcija. deinstaliram ga, stavim danas ashampoo 6 i vidim gore u meniju neke opcije registriraj se na dva mjesta. jel 6ica free ili nije i kako se updatea ako znaš. hvala.

karma slijepom daje vid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama
karakteran kaže...

  e prijatelju dobro da si naletio, imam problema s ashampoo 6 imao sam do danas ashampoo 9 al mi bio preglomazan dizao se desetak, 15 sekundi a nisam rabio 2% njegovih opcija. deinstaliram ga, stavim danas ashampoo 6 i vidim gore u meniju neke opcije registriraj se na dva mjesta. jel 6ica free ili nije i kako se updatea ako znaš. hvala.

6-ica je besplatan sto posto http://download.cnet.com/Ashampoo-Burning-Studio-Free/3000-2646_4-10776287.html kada ga instaliraš on ti ponudi onaj link da upišeš email ako želiš primati obavijesti, podršku i tako to, ali to ignoriraš. i na kraju instalacije te također pita dali želiš primati obavijesti i nadogradnje, odznačiš i to i to je to. radi bez greške.

 

ne znam što se događa kada odeš na register, nisam nikada isprobavao. ali mi je radio bez ikakve registracije (nikada mi nisu nudili nikakvu registraciju) dok nisam prešao na 9-ku.

 

ja koristim 9-ku jer sam se na njega navikao i meni radi bez problema. diže ga vrlo brzo, doduše imam 64 bitnu sedmicu na 4 giga rama i s c2d procesorom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 21:11 (robisierra92).
14 godina
protjeran
offline
RE: Prženje pjesama
robisierra92 kaže...
karakteran kaže...

  e prijatelju dobro da si naletio, imam problema s ashampoo 6 imao sam do danas ashampoo 9 al mi bio preglomazan dizao se desetak, 15 sekundi a nisam rabio 2% njegovih opcija. deinstaliram ga, stavim danas ashampoo 6 i vidim gore u meniju neke opcije registriraj se na dva mjesta. jel 6ica free ili nije i kako se updatea ako znaš. hvala.

6-ica je besplatan sto posto http://download.cnet.com/Ashampoo-Burning-Studio-Free/3000-2646_4-10776287.html kada ga instaliraš on ti ponudi onaj link da upišeš email ako želiš primati obavijesti, podršku i tako to, ali to ignoriraš. i na kraju instalacije te također pita dali želiš primati obavijesti i nadogradnje, odznačiš i to i to je to. radi bez greške.

 

ja koristim 9-ku jer sam se na njega navikao i meni radi bez problema. diže ga vrlo brzo, doduše imam 64 bitnu sedmicu na 4 giga rama i s c2d procesorom.

 odlična vijest puno hvala. ja sam pri instalaciji deselektirao sve boxeve i ignorirao pozive za registraciju. sviđa mi ashampoo 6 mogu i ripat audio cd s njim, lagan je i digne se za čas (3,5 sec) pogledaj moj pc nemam loš stroj, ali još uvijek daleko od tvog.

 meni lap treba za komunikaciju uglavnom, tu i tamo nešto skinem i zapržim, a igrice nisam nikad volio. za mene sasma ok, volim stavljati lagane programe koji mi neće usporit ni zagušit lap, čak mi je i antiviris 14 MB (mse).

pozdrav i hvala

karma slijepom daje vid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prženje pjesama

prije je ashampoo bio ružan i smotan, ali od kada sam njega isprobao - nero nikada više.

 

a lap ti i nije tako loš, to je danas otprilike standardni model. inače, za veliku većinu programa danas postoji besplatna i jednostavnija alternativa, samo treba potražiti..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice