Random BSOD zaključana tema

poruka: 2
|
čitano: 1.392
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Random BSOD

Evo ovako,konfiguraciju imate pod "MOJ PC".

Javlja mi se BSOD kad god mu se "cefne".

Tacnije nakon restarta pise da je BSOD, ponekada i ne, samo se podigne sistem kao da nista nije bilo, ali mi uvek se na ekranu pojave razne vertikalne boje, uglavnom crno-sivo, zna biti u vise boja, ili crvena, kako kada. Zvuk se zablokira, cuje se samo poslednji ton nekoliko sekundi i onda moram da restartujem.

Cak mi se par puta desilo da kada se to desi, ne diram nista,i posle nekoliko sekundi izbaci u taskbaru "Display driver not responding" sa crvenim trouglom.

Evo par primera:

Dok udjem u FIFU 13,samo prvi put,nakon restarta radi.

Dok gledam filmove, random time, nekada nakon 30 sekundi filma, nekada nakon 20 minuta, uglavnom nemoguce je gledati, javlja se po 7-8 puta u toku filma [prosek], ali nekada se cak ne desi ni jednom.

Neki put odem u drugu sobu, svi programi su pogaseni, stojim na desktopu, vratim se iz sobe nakon nekog vremena, i vidim da je u medjuvremenu dok sam bio odsutan zablokirao.

I sto me najvise nervira, kada sam na netu, otvoren samo Firefox, neki put po nedelju dana radi bez ikakvih BSOD-ova, a poslednja 2-3 dana po 5-6 puta u roku od sat vremena. Naravno, ovo nije prvi put da se to desava, vec pola godine je ovako otprilike ,i nemoguce je istrpeti sve.

Fazon je sto se ne javlja u svim igrama,u LoL-u mi se ovo nikada do sada nije desilo dok sam u igri, ali kada izadjem, ponekad zna da se pojavi BSOD.

Ne razumem zbog cega se to desava tako neodredjeno, nekada mi je komp preopterecen, pokrenute 2-3 igre,Firefox,Skype,pa mu nista ne fali. A uglavnom mi je otvoren samo Firefox pa se to desi, nije samo sa Firefoxom, desava se i na Operi i na Chromeu.

Virus nije sigurno,skenirao sam ga bezbroj puta, ja iskreno mislim da je do RAM-a, ali mi nije jasno zasto kada se ne zamrzne skroz, izbaci u taskbaru "Display driver not responding".

 

Imam 4 minidump fileova, ali ne znam kako se upravlja njima, pa cu vam dati da vi to pogledate.

Evo minidump file, nisam znao gde da uploadujem, pa sam ovako.

 http://www.fileconvoy.com/dfl.php?id=ga42880b32a24809116126292903e8ddddc2dcb

 

Inace http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/bsod-sto-zasto-kako/21360.aspx ovu temu mi nemojte davati,jer koliko vidim, tu nema pomoci, dohvate se jednog clana, i jednog problema, a ostale "kuliraju", pa ako je moguce, molio bih moderatore da ne lockaju temu.

Hvala.

LoL EU West - ScazzaHitmann
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 17:28 (ScazzaHitmann666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Random BSOD
سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice