Razbijanje šifre u rar datoteci?

poruka: 15
|
čitano: 21.397
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci??

skinuo sam neke igrice s neta i sifre su krive za odzipavanje i nemogu ih otpakirati... jel se može kako razbiti ta šifra??? hvalaaa

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci??

Šifra bi ti trebala pisati tamo od kud si ju skinuo.

oko za oko,pasta za zube
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci??
Comfort kaže...

skinuo sam neke igrice s neta i sifre su krive za odzipavanje i nemogu ih otpakirati... jel se može kako razbiti ta šifra??? hvalaaa

probaj s ovim ali nema pomoči

ŽIVOT JE ONO ŠTO ODABEREŠ
15 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci??

Upiši u google adresu stranice s koje si skinio te igre i otvorit će ti sve stranice na kojima je napisana ta adresa i možda nađeš pass.Nadam se da će pomoćiNamigiva

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci??

Probaj da ukucas sifru ako je vec ima na stranici a ne copy paste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci??

ae posalji ime puno "toga" sto si skinuo pa mozda odatle izvucemo pass...

[url=http://www.derventacafe.com]Derventa[/url]
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci??
Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci??
jurluk kaže...

A jel postoji tako nešto za .zip datoteke??? Pass sam sam postavio i nema šanse da se sjetim koji sam stavio. Pokušao sam milijon puta ali ništa. Pokušao sam i sa raznim Brutal Force programima ali nula bodova od toga....

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci??
dr.House2222 kaže...
jurluk kaže...

A jel postoji tako nešto za .zip datoteke??? Pass sam sam postavio i nema šanse da se sjetim koji sam stavio. Pokušao sam milijon puta ali ništa. Pokušao sam i sa raznim Brutal Force programima ali nula bodova od toga....

  Imas Turbo ZIP Cracker pa onda Zip Password Tool i oni isto imaju kao opciju brutal force atack ali ako se radi o vise oa 6 znakova onda je broj mogucih kombinacija preveliki i ima da radi danima i treba ti neki proc. koji jede malu decu.Ako se secas koje si znakove koristio npr. samo mala slova to bi znatno ubrzalo proces.Takodje imas kao opciju dictionary atack pa skines sa neta odgovarajuci dictionari odnosno tekstualni fajl u kome se nalazi brdo reci i kombinacija pa on proba svaku od njih, ako je bila neka engleska rec onda skines engleski dictionari.Sve u svemu It's a long shot

14 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci?

ja sam isto pokušavo probit šiftu od neke arhive ali to je nemoguče bilo

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci?

To razbijanje vrijedi za neke jednostavne zaporke tipa 1234 ili abcd, one malo složenije sa malim / velikim slovima ili znakovima tipa @}{§< - no way. A sam postupak zna trajati satima ovisno o tome i kojim se postupkom razbija šifra.

s.t.a.l.k.e.r. AC177-D9
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci??
Comfort kaže...

skinuo sam neke igrice s neta i sifre su krive za odzipavanje i nemogu ih otpakirati... jel se može kako razbiti ta šifra??? hvalaaa

Moze, ali ce trajati jaaaaaaaako dugo.

15 godina
odjavljen
offline
Razbijanje šifre u rar datoteci?

sa brute force principom ide definitvno presporo, probaj kao lozinku ukucat naziv od  tih koji su stavili igru kao npr. supper dupper sto zna bit, odnosno stranu s koje si skinio kao lozinku npr. www.nekastrana.net i sl

When life gives you lemons throw them at the mean people and hope it gets them in the eyes.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci?
stalker kaže...

To razbijanje vrijedi za neke jednostavne zaporke tipa 1234 ili abcd, one malo složenije sa malim / velikim slovima ili znakovima tipa @}{§< - no way. A sam postupak zna trajati satima ovisno o tome i kojim se postupkom razbija šifra.

negdje sam vidio da probijanje jedne takve kompleksne šifre brute force metodom traje više desetaka godina i to sa više desetaka procesora, koji non stop rade

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razbijanje šifre u rar datoteci?

Ma pokušao sam ja sa raznim Brutal Force programima ali nažalost nisam uspio....Bar nisam mogao čekati toliko dugo....Čekao sam 4-5 sati ali 0 bodova... Nažalost ja se nemogu sjetiti ni odprilike kakav sam pass stavio...Neznam dali su brojke, slova, znakovi neznam ništa....A što je najgore, sam sam stavio taj šugavi pass!!!!!!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice