Send / don't send error

poruka: 19
|
čitano: 8.449
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error
pitanje

svako 20ak minuta mi izbaci internet explorer send don't send error (znate na sta mislim) i onda mi samo zastopa comp

 

tj. nestanu ikonice sve i start samo wallpaper ostane i nemice se dok ne restartujem pc-i, skenirao sam comp sa 2 antivira i nije nista nasao.., ovo mi se dogadjalo i na drugom compu.. do cega moze biti

MBO Gigabyte ep43 - s3l, CPU Intel core2quad 2,33GHz 4MB, RAM 2x2GB OCZ gold, HDD Hitachi 500GB, VGA GeForce 9800GE 512mb, DVD±RW LG (obicni), Kućište Thermalthake SopranoRS window, Napajanje 550W, Tipkovnica Logitech G11, Miš Logitech MX518, Monitor Samosung T200 20''
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Send / don't send error

to ti je problem sa exporerom tj. explorer.exe , kad se to desi samo pritisni ctr+alt+delete i pokreni opet exporer

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Send / don't send error

imas vistu ili xp? ja sam danas isto imala problem sa win explorerom..

 

los dan

Nesto lijepo? ma da... Ali grize.. Grrr
15 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error

Također ti preporučujem da izgasiš Error Reporting Service Start => Run => Services.msc => Enter pronađi ga i stavi na Disabled.

Nepotreban je i samo prouzročuje sve više i više chrasheva!!

Možda imaš i neki nekompatibilan ili oštećen add-on koji ruši IE!

 

P.S probaj Mozillu Firefox

Nijedno pravilo bez iznimke!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Send / don't send error
autorov komentar
Bellatrix kaže...

Također ti preporučujem da izgasiš Error Reporting Service Start => Run => Services.msc => Enter pronađi ga i stavi na Disabled.

Nepotreban je i samo prouzročuje sve više i više chrasheva!!

Možda imaš i neki nekompatibilan ili oštećen add-on koji ruši IE!

 

P.S probaj Mozillu Firefox

 nju i koristim, xp je win
MBO Gigabyte ep43 - s3l, CPU Intel core2quad 2,33GHz 4MB, RAM 2x2GB OCZ gold, HDD Hitachi 500GB, VGA GeForce 9800GE 512mb, DVD±RW LG (obicni), Kućište Thermalthake SopranoRS window, Napajanje 550W, Tipkovnica Logitech G11, Miš Logitech MX518, Monitor Samosung T200 20''
15 godina
neaktivan
offline
RE: Send / don't send error
W3ha kaže...
Bellatrix kaže...

Također ti preporučujem da izgasiš Error Reporting Service Start => Run => Services.msc => Enter pronađi ga i stavi na Disabled.

Nepotreban je i samo prouzročuje sve više i više chrasheva!!

Možda imaš i neki nekompatibilan ili oštećen add-on koji ruši IE!

 

P.S probaj Mozillu Firefox

 nju i koristim, xp je win
 Oštećen registry. Popravak explorera je moguć, sve zavisi od veličine oštećenja systemski fajlova. Pa krenimo: Start>Run>SFC /scannow, press enter. Tražit će te cd od windowsa. Stavi ga u dvd ili cd što već imaš. Kad otvori onaj svoj plavi dosadni prozor, ti ga zatvori. Prati uputstva na ekranu. Ako tokom popravka instalacija zastane, samo klikni na retry, i tako svaki put. Ako ti se ne pojavi, očistit će ti i popraviti systemske fajlove koji ti vjerojatno nedostaju instaliranjem i deinstaliranjem različitih aplikacija.
Edit: između SFC i / ide razmak.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2009 23:44 (Kalea).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Send / don't send error
W3ha kaže...

svako 20ak minuta mi izbaci internet explorer send don't send error (znate na sta mislim) i onda mi samo zastopa comp

 

tj. nestanu ikonice sve i start samo wallpaper ostane i nemice se dok ne restartujem pc-i, skenirao sam comp sa 2 antivira i nije nista nasao.., ovo mi se dogadjalo i na drugom compu.. do cega moze biti

 Probaj i ovo:
  1. Pokreni Internet Explorer 7.
  2. Na izborniku Tools (Alati) klikni Internet Options (Internet opcije).
  3. Na kartici Advanced (Napredno) klikni Reset (Vrati izvorno).
  4. U dijaloškom okviru Reset Internet Explorer Settings (Vraćanje izvornih postavki programa Internet Explorer) za potvrdu klikni Reset (Vrati izvorno).
15 godina
offline
Send / don't send error

Vidim da spominješ problem s IE; kako bi bilo da staviš FF?Namigiva

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Send / don't send error
Saryne kaže...

Vidim da spominješ problem s IE; kako bi bilo da staviš FF?Namigiva

 Ma zeznuo je se autor teme! Stavio je da dobiva error u internet exploreru umjesto windows exploreru(?) ili u FF... jer je kasnije meni rekao da koristi FF.
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Send / don't send error
Bellatrix kaže...
Saryne kaže...

Vidim da spominješ problem s IE; kako bi bilo da staviš FF?Namigiva

 Ma zeznuo je se autor teme! Stavio je da dobiva error u internet exploreru umjesto windows exploreru(?) ili u FF... jer je kasnije meni rekao da koristi FF.
 Onda mu je moj prvi prijedlog jedna od mogućnosti da se izvuče iz ''go.va.na'' u koje je upao, a volio bih znati kako?
15 godina
offline
Send / don't send error

ah zo, to je već druga pjesma

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error

kad uđem u neku igru meni se pokaze taj don t send kako da rijesim taj problem jel mi moze neko pomoc...???

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Send / don't send error
dre-manijak kaže...

kad uđem u neku igru meni se pokaze taj don t send kako da rijesim taj problem jel mi moze neko pomoc...???

Original ili..?

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
14 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error

skino sam je sa neta i sve instaliro sam je al kad ocu da uđem pokaze se taj eror jbg...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Send / don't send error
dre-manijak kaže...

skino sam je sa neta i sve instaliro sam je al kad ocu da uđem pokaze se taj eror jbg...

Loš cra*ck

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
15 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error

hoće reći, kupi u dućanu LEGALNO pa ti neće izbacivati taj error.

If a program actually fits in memory and has enough disk space, it is guaranteed to crash. If such a program has not crashed yet, it is waiting for a critical moment before it crashes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Send / don't send error
i542 kaže...

hoće reći, kupi u dućanu LEGALNO pa ti neće izbacivati taj error.

Da, baš tako

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
12 godina
neaktivan
offline
Send / don't send error

imam isti problem sa windows explorerom,a ne vidim da ste gore rijesili problem pa ako moze da mi pomognete. Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Send / don't send error
skreba kaže...

imam isti problem sa windows explorerom,a ne vidim da ste gore rijesili problem pa ako moze da mi pomognete. Hvala unaprijed

  Potrazi  u Control Panelu  Internet Options > Connections  i stavi kvacicu na  Never Dial a Connection

Max Headroom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice