Shader model 2.0

poruka: 27
|
čitano: 20.257
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

Pitao me je jedan prijatelj da mu pomognem naći Shader model 2.0 zbog neke igre.

On ima grefičku karticu Ati radeon x700 pro.

Pa imam par pitanja/zamolbi:

1. Ako biste mogli pronaći neku stranicu odakle ja ili on to možemo skiniti (ja imam instaliranu 3cu pa me ne briga i nikad s ovim nisam ima problema).

2. Ako biste mi mogli pojasniti šta je to, kako radi, čemu koristi/odnemaže, i neke još stvari ako imaju o Shaderu.

3. Može li se uopće to instalirat i ima li nekih problema pri instaliranju.

4. Vidio sam neki vertex shader i pixel shader, je li to isto s ovim?

 

Ako se sitim štogod još pitat ću.

Ready to die? Just make it COUNT!
 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Shader model 2.0

Probajte staviti nove drivere za grafu,mislim da ta grafa podržava samo pixel shader 2.0,pixel shader ti daje  kvalitetu grafike i poboljšava realnost grafike.

15 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

LOL- Koji biseri. Prvo: Tvoja grafa več ima podršku za Shader 2.0. Drugo: Shader Model se nemože nabaviti jer on je dio Microsoftovog DX API-a i ako ga određena grafa ne podržava onda moraš uzeti onu koja podržava.

I'll be back
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Shader model 2.0

1. Nije moja grafa (moja je Ati Radeon 4550 HD i tribala bi imat i shader 3 ja mislim)

2. nije me briga shader prije jer nisam ima problem i još uvik ih nemam te zbog toga nisam zna puno o shaderu

3. Update driver u windowsu kaže da je up to date, pa daj reci kako popravit jer si reka da shader 2 njegova grafa podržava, a javlja problem.

4. Nije moj kompjuter pa se mislim oće li bit problema poslije, da je moj ja bih ga i popravio da se pokvari.

5. A bisere traži di su školjke ili pomozi.

Ready to die? Just make it COUNT!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Shader model 2.0
Airborne Filip kaže...

1. Nije moja grafa (moja je Ati Radeon 4550 HD i tribala bi imat i shader 3 ja mislim)

2. nije me briga shader prije jer nisam ima problem i još uvik ih nemam te zbog toga nisam zna puno o shaderu

3. Update driver u windowsu kaže da je up to date, pa daj reci kako popravit jer si reka da shader 2 njegova grafa podržava, a javlja problem.

4. Nije moj kompjuter pa se mislim oće li bit problema poslije, da je moj ja bih ga i popravio da se pokvari.

5. A bisere traži di su školjke ili pomozi.

Dakle skini najnoviji DX SDK sa Microsoftove stranice i to bi trebalo riješit problem. Također koji su Windowsi na toj grafi?

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
RE: Shader model 2.0

7

Ready to die? Just make it COUNT!
13 godina
offline
Shader model 2.0

Instaliranjem novi drivera i novog dx,necete nista dobit. 1. To je stara grafa.  2. Nikakvim programima ne mozete promjeniti podrsku  shadera 2.0 generacije u 3.0.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.11.2010 20:59 (tadic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

Može li instaliranje tog DX SDK išta pokvarit?

Ako ne instalirat ću i ja.

Plus reć prijatelju da i on proba, možda nešto bar bude bolje.

Ready to die? Just make it COUNT!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Shader model 2.0
Samo instaliraj. Nista lose ti se nece desiti! Mozes googlat download direct x 9.0c full kad skines i raspakiras u neki folde pokreni setup i instaliraj normalno!
My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

imam ja dx 11 instaliran ali moja grafička može samo dx 10 pa ću nabavit novu

Ready to die? Just make it COUNT!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

Ako je u pitanju HoN igra i izbacuje K2 Fatal Error ovo može pomoći.

 

Prvi način:

 

Downlodaj swiftshader V 2.01 onda kopiraj d3d8.dll & d3d9.dll & zalijepi u svoj HON folder!

 

http://www.transgaming.com/business/swiftshader

PS: radi samo na neke grafičke kartice za d3d & pixel shader!

 

Drugi način:

 

Q: How to Fix Heroes Of Newerth K2 Fatal Error?

 

A: So, If you got heroes of newerth k2 fatal error then there is a 94% chance that your computer has registry problems. To Fix the problem you need to follow the steps below:

  • Step 1 - Choose a heroes of newerth k2 fatal error repair tool,download and install heroes of newerth k2 fatal error repair tool Scan for FREE.
  • Step 2 - Click the Scan Button.
  • Step 3 - then click the Fix Button and your done! It is very easy to repair heroes of newerth k2 fatal error

 

Najbolje je upotrijebit RegCure za ovo:

http://totalim.regcure.hop.clickbank.net/?tid=COzz0001&p=download

 

IZVOR: http://www.repairerrorquick.com/ttfix-heroes_of_newerth_k2_fatal_error-zz0001

 

Evo nadam se da je ovo pomoglo, meni je {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0
ima nacin da se pixel shader 3 ili neki drugi emulira na kompu to jest da proc radi to. ali to samo na linuxu moze koliko znam
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Shader model 2.0

Možeš emulirat shader 3.0 ako imaš grafičku shader 2.0 SwiftShaderom,potraži na youtube-u.

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

ja bih si instalirao farming simulator  2011 ali mi pokazuje da nije podržan shader model 2.0

Imam graficku GEFORCE 6150SE...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

Ja Sam Instaliro Landwirtchafts simulator 2011 i ako možete mi dati neki link ili nešta da si to napravim ovo mi traži: Error:Could not init 3D System. a drugo

Shader Model 2.0 is reguired molim vas pomoć 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Shader model 2.0

ee moš mi pomoć za Landwirtchaft imam Windows7 i neće mi raditi 2011 simulator taj Landwirtchafts traži me Could Not Init 3D System 

Shader Model 2.0 is reguired :(

11 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

ja sam instalirao vietcong 2 i pokazuje mi error ovo pise na prozorcicu directx 9 interface:radeon 9250

initialization error       pixelShader version:1.4 (2.0 is required)  VertexShader version: 1.1 (2.0 is required)

jel mogu nabavit ove shadere ili moram kupiti novu graficku ali neznam koja grafa podrzava te 2.0 shadere i gdje provjeriti koliko grafa ima koju verziju shadera

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0
hariston9 kaže...

ja sam instalirao vietcong 2 i pokazuje mi error ovo pise na prozorcicu directx 9 interface:radeon 9250

initialization error       pixelShader version:1.4 (2.0 is required)  VertexShader version: 1.1 (2.0 is required)

jel mogu nabavit ove shadere ili moram kupiti novu graficku ali neznam koja grafa podrzava te 2.0 shadere i gdje provjeriti koliko grafa ima koju verziju shadera

 

Ne možeš ih nikako nabavit, moraš kupit novu karticu.

 

Btw piše ti, imaš Shader 1.4 i Vertex 1.1.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
14 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0
hariston9 kaže...

jel mogu nabavit ove shadere ili moram kupiti novu graficku ali neznam koja grafa podrzava te 2.0 shadere i gdje provjeriti koliko grafa ima koju verziju shadera

Navedi ostatak konfe, da ti preporučimo neku grafičku.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0

pa znam da imam te shadere,kao sto kazes pise mi,ali kako provjeriti na nekoj drugoj grafickoj znas li gdje se to moze provjeriti ili kad budem kupovao graficku zna li prodavac koja graficka sadrzi koju verziju shadera

11 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

slaba mi je konfa pentium 4 2.8o GHz 1.00 gb ram i graficka ati radeon 9250 256 MB

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0
hariston9 kaže...

ali kako provjeriti na nekoj drugoj grafickoj znas li gdje se to moze provjeriti ili kad budem kupovao graficku zna li prodavac koja graficka sadrzi koju verziju shadera

Možeš provjeriti na internetu za određenu grafičku, a sve novije to imaju. 

- i naravno trebao bi znati prodavač.

13 godina
offline
Re: Shader model 2.0
hariston9 kaže...

slaba mi je konfa pentium 4 2.8o GHz 1.00 gb ram i graficka ati radeon 9250 256 MB

 

Ta grafa ne podržava Shader 2.0

A kupovina nove grafe se ne isplati na takvu konfu.. P4 i 1gb RAM su preslabi za današanje igre..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
11 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0

slaba mi je konfa pentium 4 2.8o GHz 1.00 gb ram i graficka ati radeon 9250 256 MB

11 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0

hvala svima,pomogli ste mi koliko toliko da dzaba dalje ne guglam!ma nisam ja osjednut toliko igricam sad da mjenjam komplet pc a vietcong 1 dio sam igrao i presao i svidja mi se igra nema veze nabavit cu ponovo vietcong kec!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Shader model 2.0
hariston9 kaže...

hvala svima,pomogli ste mi koliko toliko da dzaba dalje ne guglam!ma nisam ja osjednut toliko igricam sad da mjenjam komplet pc a vietcong 1 dio sam igrao i presao i svidja mi se igra nema veze nabavit cu ponovo vietcong kec!

 

Sad obavezno svima koji su ti pomogli poklikaj HVALA.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
10 godina
neaktivan
offline
Shader model 2.0

Ne mogu da igram Farming Simulator 2011 piše da mi fali Shader model 2.0.

Dali neko zna kako da rešim problem.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2013 16:32 (Jerenija).
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice