Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

poruka: 10
|
čitano: 9.606
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

Pozz svima,

 

zanima me, imali li netko problema sa Skypeom da mu ne radi na Win7 ?

 

nailazim na specifičnu situaciju - imam neki no name headset za 30kn, priključim ga probam pričat. no, ne šljaka. isprobam mikrofon na Win i sve ok, čuje se, testiram ga u softveru od zvučne, radi i tam. odem pod opcije "recording devices" i vidim da savršeno očitava mikrofon. upalim Skype , krenem u test call i - NIŠTA, ne čujem se, vidim da ni malo ne reagira. stavim na boost +30% i dalje ništa. pojačam do kraja jačinu mikrofona i dalje ništa. onda mi ponekad javlja poruku da je mikrofon pretih itd.

 

imam integriranu zvučnu od realteka, na Gigabytovoj matičnoj EP45-DS3, skinuo sam najnovije drivere i jendostavno ništa...

 

 

ae bio bih zahvala ak je netko imao sličnih iskustava i ako je uspio rješit problem.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

I meni je mikrofon dosta tih iako imam Phillipsov malo kvalitetniji. Ne znam zašto... I to ne samo u skypeu.

zakon
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

Ja nemam problema s mikrofonom, ali me živcira što se Skype 4.2 uvijek pri zatvaranju samo minimizira, a ne ide u tray.

 

Problem sam uspio "riješiti" samo instalacijom starije verzije (4.0) koja na Sedmici funkcionira normalno.

 

@autor teme... Što se tiče tvog problema, jedino mi pada na pamet da provjeriš da nije slučajno kao recording device odabran neki drugi uređaj?! Dogodio mi se jednom sličan problem gdje zbog čudnog realtekovog drivera sam morao u skypeu posebno podesiti recording device ako je mic bio uštekan u front panel.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2010 23:37 (cro_blue).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

meni je normalno radilo, samo sam moro namjestit u opcijama (stavio sam kvacicu na automatically adjust microphone settings..) ako ne pomaze probaj skinut stariju verziju..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi
cro_blue kaže...

Ja nemam problema s mikrofonom, ali me živcira što se Skype 4.2 uvijek pri zatvaranju samo minimizira, a ne ide u tray.

 

Problem sam uspio "riješiti" samo instalacijom starije verzije (4.0) koja na Sedmici funkcionira normalno.

 

@autor teme... Što se tiče tvog problema, jedino mi pada na pamet da provjeriš da nije slučajno kao recording device odabran neki drugi uređaj?! Dogodio mi se jednom sličan problem gdje zbog čudnog realtekovog drivera sam morao u skypeu posebno podesiti recording device ako je mic bio uštekan u front panel.

odabran je mikrofon,ima zelenu kvačicu na ikoni mikrofona u "recording devices", a namješteno je isto tak na Skypeu, odabran je Microphone ( realtek high definition audio )  . i kvačica je na "ajdust automatically microphone settings", al bila kvačica il ne ne šljaka.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi
cro_blue kaže...

Ja nemam problema s mikrofonom, ali me živcira što se Skype 4.2 uvijek pri zatvaranju samo minimizira, a ne ide u tray.

 

Problem sam uspio "riješiti" samo instalacijom starije verzije (4.0) koja na Sedmici funkcionira normalno.

Ako ga pokreneš u Compatibility modu (meni je na Vista SP2) se ne minimizira nego ode normalno u tray.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2010 0:06 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

Pozdrav,

imam problem sa mikrofonom u skypeu. Imam slušalice i mikrofon sve u jednom, dva jacka uključene na prednju ploču. slušalice normalno rade, ali mikrofon ne radi. kad pokrenem onaj call test kaže mi da je mikrofon jako utišan. ali ne znam kako , obzirom da je pojčan skoro na max.

Kad pokrenem onaj call test, čujem onu teticu kako govori, i kad kaže da ja nešto rečem kako bi se moj glas reproducirao, ne valja, jer ona kaže, ako čujem njen glas umjesto svoga, da ne valja. gdje griješim

13 godina
neaktivan
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

ja imam problema sa videom , poslije par minuta slika mi se smrzne i ostane tako do kraja razgovora , ima li rijesenja za to?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

e, imao sam isti problem, danas sam kupio novi headset za 80k, i sve šljaka ko po loju. istina, malo sam morao odradit posla u opcijama da narihtam sve parametre, al makar sam istu stavr prije probao, tek sad proradilo.

13 godina
protjeran
offline
Skype 4.2.32. na Windows 7 - ne radi

ovisi koji win7 (ultimate,proffesional...) moj prijatelj ima win7 (neznan koji, nit on nezna) i puno mu programa i igara ne ide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice