Skype podvaljuje easybits go

poruka: 10
|
čitano: 5.249
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Skype podvaljuje EasyBits Go! Pažnja!

Pokrećem ovu temu jer nisam jedni na Internetu kome je skype bez dozvole instalirao aplikaciju EasyBits Go!

Naime, malopre mi je iskočilo nešto de kao da li hoću da prihvatim... blablabla i isključio sam ne dajući dozvolu. A onda je na desktopu osvanula ikonica.... Prvo sam mislio da sam nešto pokupio na netu, ali nisam ja nego skype! Na Mreži sam našao da se mnogi korisnici žale na isti problem koji se pojavio, a tiče se nedozvoljenog instaliranja drugih aplikacija i time grubo kršenje pravila. S obzirom na to da ne igram igrice (sem "ljutih ptičica") ccleaner-om sam deinstalirao dotičnu aplikaciju.... Ne lezi vraže, podaci idalje postoje na C:\Documents and Settings\All Users\Easybits GO

I sad kako ja da ih bezbedno obrišem????

Ja bi ovo kategorisao kao neki malware ali AVG (free sa najnovijim potpisima) misli da je ok.... 

Da ne bude da izmišljam:

http://forum.skype.com/index.php?showtopic=821535

http://forum.skype.com/index.php?showtopic=821491

 

Imate li ovakvih iskustava?

 

Lično mišljenje: Bezobrazluk, dok ih Microsoft nije kupio bili su bolji i odgovorniji!

bojan
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Skype podvaljuje easybits go

Ista stvar i kod mene (jedino sam ja automatski kliknuo "ignore")

 

Što se mene tiće, Skype sa svojim postupcima zagorčava si budučnost... od 4.0 verzije stvari su krenule nizbrdo, od nasilnih reklama iako uredno plačam subscription, do loše kvalitete poziva u inozemstvo, iako postoje različita pa i dobra iskustva.

 

Nažalost ne postoji još uvijek alternativa istome te prevelik broj ljudi ga koristi, valjda zbog stare slave tj navike.. jer ipak je Skype pionir VOIP tehnologija...

jedini konkurent (koliko sam ja upoznat) je Google Voice, što mi se još manje sviđa (zbog privatnosti).

 

Jednostavno ne razumijem njihovu viziju tvrtke, jer ako im plačam (mjesecima unaprijed) uslugu koja je prosječna... kako misle opstat na tržištu? Dovoljno je da (nedo bog) Facebook uvede VOIP ili sl. i da ostanu u zaboravu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Skype podvaljuje easybits go

Ja još uvek imam skype verzije 4.2.0.169.... mada ću uskoro imati 0.0.0.000 (u prevodu - obrisaću ga)

bojan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Skype podvaljuje easybits go

Eto ja u zadnje vrijeme koristim mumble, kvaliteta zvuka na njemu malo je slabija od skypa ali kod frenda skype šteka li ga šteka, nemožeš razumjet 2 riječi koliko mu je isprekidan glas, a kod drugog frend s čuje konstantno šuštanje u pozadini. Na mumbleu takvih problema nema.

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype podvaljuje easybits go

Slazem se skype zadnje vrijeme bas kenja po korisnicima, nisam se susreo sa ovim slucajem ali jesam sa konstantnim rusenjem skypa i nemogucom misijom razgovora preko skypa. Ali se ne slazem da microsoft ima veze sa ovim...on njih jeste kupio i to je bilo pre desetak dana a da bi se ovakve kupovine obavile nekad su potrebni mjeseci.

 

Citanjem jednog od linka koji si dao, se kaze da je to dio skype extrasa...ja nemam instaliran skype extras na winsima pa zato i nemam problema sa time...

 

Neko u Skypu je nesto ozbiljno zahebao...

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 14:31 (malina22).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Skype podvaljuje easybits go
malina22 kaže...

Slazem se skype zadnje vrijeme bas kenja po korisnicima, nisam se susreo sa ovim slucajem ali jesam sa konstantnim rusenjem skypa i nemogucom misijom razgovora preko skypa. Ali se ne slazem da microsoft ima veze sa ovim...on njih jeste kupio i to je bilo pre desetak dana a da bi se ovakve kupovine obavile nekad su potrebni mjeseci.

 

Citanjem jednog od linka koji si dao, se kaze da je to dio skype extrasa...ja nemam instaliran skype extras na winsima pa zato i nemam problema sa time...

 

Neko u Skypu je nesto ozbiljno zahebao...

microsoft !

=)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Skype podvaljuje EasyBits Go! Pažnja!
bokile kaže...
Lično mišljenje: Bezobrazluk, dok ih Microsoft nije kupio bili su bolji i odgovorniji!

 

JozaxD kaže...
malina22 kaže...
Neko u Skypu je nesto ozbiljno zahebao...

microsoft !

 

Razmišljajte malo mozgom i postavite si ovo pitanje: Zašto bi Microsoft tj. kompanija koja ima 24 milijarde čiste zarade i 40+ milijarde dolara stavila neki crapware sponzorski program od tvrtke koja bi za sponzorstvo bi im mogla platiti onu svotu koju zarade u možda maksimalno sat vremena?

 

Također kupnja skype-a mora biti odobrena kao i kod svih većih preuzimanja - što još nije

 

 

Neznam kako će i da li će microsoft uništiti ili unaprijediti skype, ali jedno je sigurno - Microsoft ima para ko blata za financiranje i zadnje što ćete vidjeti u Microsoftovom skype-u je hrpa sumnjivih reklama i programa/crapwarea

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 15:21 (Paolo2612).
12 godina
protjeran
offline
Re: Skype podvaljuje EasyBits Go! Pažnja!

Nadam se da ce se to sto prije dogodit (MS verzija Skypa), jer ovo nije za podnosit. Prenisko su pali.

Fala bogu postoji imo.im ! Kojim se mogu služiti skype protokolom bez ikakvih reklama ili naknada.

14 godina
neaktivan
offline
Skype podvaljuje easybits go

Evo i ovdje nešto vezano za temu s linkom na nekakav uninstaller (koji je kreiran upravo od EasyBits{#})

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.5.2011 23:32 (brixy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Skype podvaljuje easybits go

Kod mene verzija 5.3.0.111 i nemam to smeće!...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice