Slobodan prostor na hdd-u u particiju

poruka: 4
|
čitano: 2.562
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Slobodan prostor na hdd-u u particiju

Koristim Acronis Disk Director Suite 10.0 i želio bih od slobodnog prostora na hdd-u [ slika 0. ] napraviti novu particiju. Međutim pri pokušaju da napravim novu particiju,nailazim na problem:

1. izbrisao sam sve datoteke koje ni ne trebaju

2. pokušao napraviti particiju od slobodnog prostora,no program mi ne dozovljava,jer traži da se nova particija napravi od unallocated space-a

 

Pitanje: mogu li ikako od free space-a na hdd-u napraviti unallocated space,pa da mi tako program napravi particiju 

 

pokusao sam sa partition magic-om 8.0,ali mi javlja error 177,ne moze pronaci slovo particije,tako da nis od njega..

 

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.11.2009 17:41 (gta_4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slobodan prostor na hdd-u u particiju

Itko?  Neodlučan

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Slobodan prostor na hdd-u u particiju

Ti to od C diska zelis napraviti novu particiju?

Ako ti je to sistemski disk tj disk na kojem su ti windowsi ja mislim da njega ne mozes dijeliti, smanjivati niti povecavati.

Mozda sam u krivu ali mislim da ne mozes nista nego srusiti windowse pa kad ih budes instaliravao onda napravi particije po zelji.

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slobodan prostor na hdd-u u particiju
Sint1 kaže...

Ti to od C diska zelis napraviti novu particiju?

Ako ti je to sistemski disk tj disk na kojem su ti windowsi ja mislim da njega ne mozes dijeliti, smanjivati niti povecavati.

Mozda sam u krivu ali mislim da ne mozes nista nego srusiti windowse pa kad ih budes instaliravao onda napravi particije po zelji.

Želio bih od slobodnog prostora na particiji na kojoj su Windowsi napraviti unallocated space,ali čitao sam da se particija mora formatirat ( čime bi se pobrisali file-ovi) pa je tek onda moguće napraviti novu particiju... Znači,ništa od toga. Možda ću napravit "format C" pa nek' mi sve obriše... Zna li još netko dal' je sigurno ovo što je Sint1 napisao?

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice