Slučajno isključen zvuk u Windowsima

poruka: 15
|
čitano: 5.708
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ajd molim pomoć

Naime radi se o tom da sam malo prčkao po kompu i negdje sam isključio sound,tako da slike ima zvuka nigdje,pa ako netko zna molim da mi napiše.Nema ga ni na youtube ni opčenito,jer sam isključivao neke programe pri pokretanju windowsa i ups:(?

www.mk-neretvanskigusari.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ajd molim pomoć

koji operacijski sustav?

perodigitron
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ajd molim pomoć
imas dolje u desnom kutu nacrtanu ikonicu u obliku zvucnika, samo dva puta klikom na nju i pojacaj master do krajaa
http://movies-monkey.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć

Mislim da sam nešto na kontrol panelu pa internet opcijama ,uglavnom sad ne znam ni sam...

www.mk-neretvanskigusari.com
14 godina
offline
RE: Ajd molim pomoć

muto si zvuk u opcijma sigurno idi dolje kod sata i nadi mali zvucnik i makni kvacice sa mute!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć
znači sad kad idem na kontrol panel i sounds and audio devices nemam mogučnost štimanja,jednostavno sam ga negdje isključio,a ne znam di.:::
www.mk-neretvanskigusari.com
15 godina
protjeran
offline
RE: Ajd molim pomoć
mitre kaže...
znači sad kad idem na kontrol panel i sounds and audio devices nemam mogučnost štimanja,jednostavno sam ga negdje isključio,a ne znam di.:::

jednostavno izvadi stari drajver zvuka pa istal novi s cd od matične i vozi dalje {#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć

Nemam drivera,mijenjana zvučna i sad je terratec aureon 5.1:(

www.mk-neretvanskigusari.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć

Vidi..Kad ideš u google chrome pa opcije i onda napredno pa promjeni proxy postavke ,e tu mislim da sam nešto zbrljao...Šta otkvačit a šta zakvačiti,jel ima tu možda ?

www.mk-neretvanskigusari.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć
brzo mijenjaj temu dobit ces karton !
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć
mitre kaže...

Vidi..Kad ideš u google chrome pa opcije i onda napredno pa promjeni proxy postavke ,e tu mislim da sam nešto zbrljao...Šta otkvačit a šta zakvačiti,jel ima tu možda ?

Koji operativni sustav koristiš? Ako je na XP, ona upravljačka ploča, Zvukovi i audio uređaji, i vidi pod glasnoća uređaja ako je mute ili isključen zvuk tad makni kvačicu i radit će zvuk.

Nenad
15 godina
protjeran
offline
RE: Ajd molim pomoć
mitre kaže...

Nemam drivera,mijenjana zvučna i sad je terratec aureon 5.1:(

evo dragi da i to rješima ajd sada prži

 

http://www.download3k.com/Drivers/Audio/Terratec/Download-TerraTec-Aureon-Fun.html

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć
mitre kaže...

Naime radi se o tom da sam malo prčkao po kompu i negdje sam isključio sound,tako da slike ima zvuka nigdje,pa ako netko zna molim da mi napiše.Nema ga ni na youtube ni opčenito,jer sam isključivao neke programe pri pokretanju windowsa i ups:(?

Niko nije primijetio ovo ;)

 

Ako si to gasio u msconfigu udji opet i upali opet sve sto si poiskljucivao pa probaj dok ne nadjes ono sto te muci ili jos bolje otvori msconfig i posalji ss ovdje.

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć

Jesam u msconfigu..Sad buem probao:)

www.mk-neretvanskigusari.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ajd molim pomoć

Sređeno nekako,hehe.Skinuo driver i uspio.Doduše ne radi jedan zvučnik ali valjda proradi.Išao u postavke ,e sad ne reagira mi baš na postavke jedino kad utičnice prespojim,samo mi nije jasno sad radi samo na dvije ,a kad uštekam treču radi samo na dva:(

www.mk-neretvanskigusari.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice