Slušalice ne rade!

poruka: 14
|
čitano: 9.225
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice ne rade!

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
red_danger kaže...

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

jesi skinuo nove drivere za matičnu?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
alexspalato kaže...
red_danger kaže...

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

jesi skinuo nove drivere za matičnu?

Ne, ne razumijem se baš u te drivere i hardver. Kako to skinuti?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
red_danger kaže...
alexspalato kaže...
red_danger kaže...

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

jesi skinuo nove drivere za matičnu?

Ne, ne razumijem se baš u te drivere i hardver. Kako to skinuti?

koja ti je matična? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
alexspalato kaže...
red_danger kaže...
alexspalato kaže...
red_danger kaže...

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

jesi skinuo nove drivere za matičnu?

Ne, ne razumijem se baš u te drivere i hardver. Kako to skinuti?

koja ti je matična? 

Kad sam se odlučio sa linuxa na win 7 prebacit odnio sam računalo tamo u informatičku trgovinu da mi stavi. Kad sam donio kući i sve lijepo uključio( kabele i to ..) samo mi je izlazio glas kao cviju cviju i nakon 30 puta restartanja mi se jedva upalio. Jel tome uzrok matična ploča? Matična ploča neznam koja mi je.MISLIM DA JE GIGABYTE!

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2012 13:24 (red_danger).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
red_danger kaže...
alexspalato kaže...
red_danger kaže...
alexspalato kaže...
red_danger kaže...

Imam windows 7 i kad uključim bilo koje slušalice idem na uređaje za reproduciranje i tamo piše da mi slušalice nisu uključene. Kako popraviti taj problem? Tražio sam svugdje na internetu rješenje i nisam našao. Hvala!

jesi skinuo nove drivere za matičnu?

Ne, ne razumijem se baš u te drivere i hardver. Kako to skinuti?

koja ti je matična? 

Kad sam se odlučio sa linuxa na win 7 prebacit odnio sam računalo tamo u informatičku trgovinu da mi stavi. Kad sam donio kući i sve lijepo uključio( kabele i to ..) samo mi je izlazio glas kao cviju cviju i nakon 30 puta restartanja mi se jedva upalio. Jel tome uzrok matična ploča? Matična ploča neznam koja mi je.MISLIM DA JE GIGABYTE!

 

moraš znati točno ime matične pa da skineš drivere za zvuk

12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!
alexspalato kaže...

moraš znati točno ime matične pa da skineš drivere za zvuk

Gigabyte M61SME-S2. Kako sad skinuti i instalirati drivere za windows 7 ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2012 19:22 (red_danger).
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice ne rade!

Može odgovor?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice ne rade!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice ne rade!

Hvala puno! Za slušalice trebam skinuti ovaj Realtek driver?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.2.2012 20:05 (red_danger).
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice ne rade!

alexspalato, znaš li ti?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice ne rade!
red_danger kaže...

alexspalato, znaš li ti?

da, pod audio

Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip (Including Microsoft UAA Driver in English edition)

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice ne rade!

bok. imam slusalice fatal1ty mk2 i kadukljucim onaj 3,5mm utor do kraja one ispustaju cudan zvuk (npr. u pjesmi se ne cuje zvuk gitare ili pjevacev glas) ,a kada taj utor malo izvucem i on ostane u toj rupici onda se cuje normalan zvuk ali nema nikakvog surrounda.kako rjesiti ovaj problem ? hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Slušalice ne rade!

Prvo isprobaj slušalice na nekom drugom uređaju da znaš jel slušalice ili konektor ne radi. Ako je do slušalica vjerovatno se jedna žica odspojila s 3.5mm konektora pa probaj to nekak zalemit

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice