Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

poruka: 9
|
čitano: 1.353
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

Pozdrav ljudi molim ako neko zna u čemu je problem igrica City car driving mi užasno šteka...

Minimalna konfa za ovu igricu je:CPU:Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz/ AMD Athlon X2 7850 2.8 GhzCPU

RAM:2 GB

OS:Windows XP / Vista / 7

Video Card:nVidia GeForce 9600GT 512 MB/ ATI Radeon HD 4830 512 MB

Sound Card:Yes

Free Disk Space:1 GB.

A moj kompjuter ima slijedeće dijelove a to su:

Amd FX-6300 

GTX-750 Ti oc

8 gb rama 

Windows 10 friško instaliran.. 

Eto ako je netko voljan pomoći neka piše šta da radim :D  

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

I dalje ti je komp preslab za tu igru, za visoke postavke minimalno neki i5 i gtx960 ili r9 380, znam is osobnog iskustva.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

A u redu hvala puno,a zašto onda na internetu stoji da su potrbne takve komponente za minimalna podešavanja?

 

16 godina
moderator
online
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama
Zeba79 kaže...

A u redu hvala puno,a zašto onda na internetu stoji da su potrbne takve komponente za minimalna podešavanja?

Ne znam o kakvim podešavanjima pričaš - to je minimalno potrebna konfiguracija za prihvatljivi doživljaj u igri. Minimalno nije optimalno. Minimalno je najniže prihvatljivo.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

Minimalna konfa za ovu igricu je:CPU:Intel Core 2 Duo E7400 2.8 Ghz/ AMD Athlon X2 7850 2.8 GhzCPU

RAM:2 GB

OS:Windows XP / Vista / 7

Video Card:nVidia GeForce 9600GT 512 MB/ ATI Radeon HD 4830 512 MB

Sound Card:Yes

Free Disk Space:1 GB.

A moj kompjuter ima slijedeće dijelove a to su:

Amd FX-6300 

GTX-750 Ti oc

8 gb rama 

Windows 10 friško instaliran..   

 

A ja imam duplo jače djelove od ovih minimalnih i igra opet šteka.Zbog čega onda na internetu piše da trebaju takve komponente za minimalni doživljaj a ja ne mogu ni na minimalnim postavkama igrati bez štekanja ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 16:51 (Zeba79).
16 godina
moderator
online
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama
Zeba79 kaže...

A ja imam duplo jače djelove od ovih minimalnih i igra opet šteka.Zbog čega onda na internetu piše da trebaju takve komponente za minimalni doživljaj a ja ne mogu ni na minimalnim postavkama igrati bez štekanja ? 

Koristiš zadnju verziju igre, 1.5? Ako stvarno igraš na minimalnim postavkama (ako ti nije uključen recimo višestruki AA u driverima za grafičku i ako ti nisu promakle neke opcije u postavkama igre), onda je to vjerojatno posljedica bugovitosti ili neoptimiziranosti igre (a minimalni zahtjevi su izvučeni iz guzice - možda su bili OK za prvu verziju igre). Koliko vidim, riječ je o staroj igri, relativno nepoznatog izdavača. I drugi imaju slične probleme s njom.

15 godina
offline
Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

.. i naravno, može biti do bezbroj sitnica, podešenosti OSa, malwarea, brzine HDDa, ... jednostavan test, kako rade druge igre, i po tome zaključiti gdje je problem, u konkretnoj igri ili u PCju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 11:00 (ihush).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

Dakle imam jedno pitanje u vezi s igrom f1 2016, igram ju na sljedečoj konfiguraciji:

Intel core i5 4460 3.2 ghz

ati radeon hd r9 380 4 gb

8gb rama

win 10 64 bita

e sada fora je u tome što sam ja namjestio na najače postavke, jer kao što sam vidio da sve imam  dovoljno jako za recomended(osim cpu-a), no svejedno igra ponekad mi počne štekati. Igram na rezoluciji 1980x1020, no ćak kad sam i smanjio rezoluciju na 1440 x 900 nisam baš vidio nekakvog napretkapa evo pitam da li je to normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Štekanje igrica na jačim konfiguracijama

To je normalno. Smanjivanjem rezolucije se vise smanjuje opterecenje graficke nego CPU-a. Igra pocne stekati jer je CPU preopterecen s vremena na vrijeme (posto je ispod preporucenog). Treba smanjiti kvalitetu onoga za sto je zaduzen CPU, tj. smanjiti rad koji treba obaviti i sve bude vjerojatno OK.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice