Štekanje računala

poruka: 8
|
čitano: 7.513
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Štekanje računala

Pozdrav,imam problem,naime u zadnja dva dana mi je pc počeo štekati dok npr.surfam,gledam neki video zapis i sl. Nakon 5 sekundi stanje se vrati u normalu,tj mogu normalno raditi sve do idućeg blokiranja.U tih 5 sek štekanja ne mogu apsolutno ništa raditi strelica miša stoji smrznuta na ekranu.Promijenio sam AV zbog sumnje da je on uzrok problema,no očito nije.Skenirao sam s MBAM-om i CCE-om nisu ništa našli.Temperature su normalne.OS je 7 x64,GPU ima drivere 10.12. štekanja nema pri igranju igara.Evo slika i iz process Explorera procesi koji uzimaju najviše memorije.Po deadmanovoj preporuci skenirao sam s programom HDTune,evo i njegovih rezultata.Molim Vas za pomoć i savjet.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Štekanje računala

Jesi gledao šta se događa sa zauzećem procesora kad se to dogodi?

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Štekanje računala

Ne mogu vidjeti jer je sve blokirano i tada ništa ne reagira.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Re: Štekanje računala
softwaremaniac kaže...

Ne mogu vidjeti jer je sve blokirano i tada ništa ne reagira.

Probaj AntiFreezom smanjiti CPU usage, pa onda pogledati koji proces stvara probleme. Evo ti download link.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
protjeran
offline
Štekanje računala

Ako mislis,na to da ti se stekanje dogada kada si na netu,onda meni uglavnom pomaze CC-cleaner.

No vidim da si napisao CCE(ako to znaci CC cleaner),znaci nije tu problem.

Probaj Browser resetirati,ako je rijec o Firefoxu.

...Naravno ako se trzanje desava samo na netu!

DaBog da se prevrnula na me,prikolica puna pica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Štekanje računala

Koristio sam i CCleaner,CCE je oznaka za Comodo Cleaning Essentials,da riječ je o Firefoxu,no trzanje se ne događa samo na netu.

Piracy lives forever!!!
14 godina
offline
Štekanje računala

Problem smanjen,pa skoro bi se moglo reći i riješen,Uzrok WebRep,no nije mi jasno kako je štekalo dok ga nije bilo,tj dok nisam imao Avast,već MSE.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Štekanje računala

Ispričavam se na trostrukom postu.Sada su svi problemi riješeni osim štekanja videa.Svejedno radi li se o divx,dvdr ili pak blu-rayu.Sve updatirano novi driveri 11.2 instalirani K-lite Mega Codec Pack 6.9.0. instaliran Player MPC:HC Molim pomoć.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice