Strucni informatičari HELP!

poruka: 9
|
čitano: 4.982
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Strucni informatičari HELP!

E ovako stoje stvari... kako da instaliram programe konkretno flash player kad sam logovan kao korisnik, a ne administrator!

Imam internet ali ne mogu da gledam video zapise jer nemam flash player instaliran, a kad pokusam da ga instaliram slijedi poruka loguj se kao administrator! Administratorsku šifru sam zaboravio pa moram da se logujem kao obicni korisnik!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Strucni informatičari HELP!

A smiješ li uopće "prčkati" po tom stroju, jer ako nemaš administrativna prava, postoji razlog zašto ga nemaš?

15 godina
offline
Strucni informatičari HELP!

Zamoli svog admina sustava da ti to stavi :D.. zaboravio... je je aha :D

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Strucni informatičari HELP!

Da bi nesto zaboravio, prvo to moras znati!Namigiva

A bez admin. ovlasti nemozes instalirat flash.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Strucni informatičari HELP!
 Heh kule... prvo ce bit flash, pa onda koja igrica, pa torrent, pa onda ovo pa onda ono... Pa ce mu lik koji odrzava racunala popxxxx jer znan kako je to sa mojima u firmi...
Blazen bio Active Directory...
I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Strucni informatičari HELP!
Voodooman kaže...

E ovako stoje stvari... kako da instaliram programe konkretno flash player kad sam logovan kao korisnik, a ne administrator!

Imam internet ali ne mogu da gledam video zapise jer nemam flash player instaliran, a kad pokusam da ga instaliram slijedi poruka loguj se kao administrator! Administratorsku šifru sam zaboravio pa moram da se logujem kao obicni korisnik!

 Bit ću malo zločest pa ti reći kako da zaobiđeš lozinku i uvučeš se ko uljez u windoze. Kad krene boot ti stisni F8. Odaberi safe mod. To bi ti, ako dalje znaš, trebalo omogućiti hmmm.... neke stvari..... administratorske naravi...hmmm..... ne bih smio dalje. Uglavnom, radi se o promjenama u registriju, no ako nisi vičan tome bolje ti je da ne diraš. Vido sam u jednoj bolnici, kompjuter koji je bio toliko stvikan, da nisi mogao ništa raditi osim pisati dokumente u Wordu. Pa hebote, onaj pede.v Seselj u Haagu ima više ovlasi na compu od te naše doktorice. Veli, sredi mi to. Rekoh, nesmijem.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Strucni informatičari HELP!
tnakir kaže...
 Heh kule... prvo ce bit flash, pa onda koja igrica, pa torrent, pa onda ovo pa onda ono... Pa ce mu lik koji odrzava racunala popxxxx jer znan kako je to sa mojima u firmi...
Blazen bio Active Directory...
 nakon toga OTKAZ !
onda se ovaj pocne zalit kako je dobio otkaz ni kriv ni duzan iako je cijeli dan bio na FACU OGAMU CHATOVIMA i ostalom.
Ima zena koja radi u jednoj upravi kad idem na posao prolazim pokraj prozora. Kad god sam prosao (vec godinu dana u 7:30 i 16:20) ona je vjerito na facebooku.
Pitam se.... kad ona radi? a sigurno nije bas u minutu samo tamo XD
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
Strucni informatičari HELP!

Zaobiđi to svojim winsima i portable programima sa sticka

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice