System settings have changed

poruka: 7
|
čitano: 703
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
System settings have changed

Dobar dan :) 

 

Googlao sam dosta i nisam nasao rjesenje pa da ovdje pokusam... vec sam prije imao ovaj problem i ne sjecam se kako sam ga rjesio, ukljucit cu screenshot poslije iduceg paljenja laptopa.

 

Uglavnom kad god upalim lap izbacuje mi ovu poruku... System settings have changed.

 

Nedavno sam formatirao laptop nakon frustracije s Win 10 i prebacio se na Win 7. Sve je bilo oke do eto 3 dana, kada je ovo pocelo. Priznajem da sam prckao po sistemu mjenjajuci neke fajlove, ali i tad je sve bilo oke, ovo je dakle sve nedavno pocelo... pa ako ko zna nek pomogne ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2016 13:45 (Supersonic7).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
System settings have changed

evo oba upozorenja koja budu... pa ono... ako netko zna pls hlp 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: System settings have changed
Supersonic7 kaže...

evo oba upozorenja koja budu... pa ono... ako netko zna pls hlp 

 Samo idi na restart later svaki put ili rokni novi windows

Entuzijast
7 godina
protjeran
offline
System settings have changed

Laptop kažeš, da nemaš možda Synaptic touchpad? Probaj izbrisati drivere od touchpada i staviti neke starije ili novije. 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: System settings have changed

Asus Smart Gesture je za touchpad. Fat Man... ide svaki put restart later a novi win mi se ne da opet... puno posla na faksu tako da mi je to gubljenje vremena na kvadrat, nedavno sam ga nabacio i pogubio zivce s driverima i dok sam ustimo sav software da radi. :)

 

Malo sam modao windows fajlove dok sam stimao tamni visual style za windows 7 i sve bilo kul cak i kad sam restorao fajlove nazad, najgore je sto nezz od cega je uopce ovako pocelo.

 

Nigdje na netu nisam nasao odg rjesenje. Nije toliki problem ali ono nervira pri paljenju :)

15 godina
offline
Re: System settings have changed
Supersonic7 kaže...

.. ne da opet... puno posla na faksu tako da mi je to gubljenje vremena na kvadrat..

Malo sam modao windows fajlove dok sam ..

- hmm neobično, jedno je gubljenje vremena (driveri, rad sysa), dok je modanje teme .. posloži si prioritete, 'primi se posla' (svi smo bili studenti tak da te priče, znamo čemu služi dark, oči trpe nakon bančenja..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: System settings have changed

Hvala svima na prijedlozima. Ipak sam morao poslusati Fat Mana... Win7 se zesce crashao ili sta vec prije nekoliko dana, winload.exe error, boot nije radio, F8 niti i jedno moguce rjesenje, tako da sam nabacio Win 8.1 ... sve cool osim povremenih spikeova sa hard disk usageom na 100%

 

anyway.. moze lock na ovu temu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice