Torrenti ne rade zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 1.097
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Torrenti ne rade

pišem torrenti jer sam iskušao bit,utorr,qtorr,vuzer, izgleda da je problem u samom torrent nazivu filea, računalo mu neda. Počelo nakon što sam deinstalirao Norton security, ali je prije tog sve bilo za 5. Nisam se snašao po netu, kažu da ga neki antimalver,virus,spy,worm itd sprečava da se pokrene. Neznam, imam malwarebytes, windefender je off, na firewallu je omogućen prolaz, kažem do jučer je radilo za 5. pokušao sam u Safemode whit net, ista srpčka. šta činit?

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Torrenti ne rade
micho0305 kaže...

pišem torrenti jer sam iskušao bit,utorr,qtorr,vuzer, izgleda da je problem u samom torrent nazivu filea, računalo mu neda. Počelo nakon što sam deinstalirao Norton security, ali je prije tog sve bilo za 5. Nisam se snašao po netu, kažu da ga neki antimalver,virus,spy,worm itd sprečava da se pokrene. Neznam, imam malwarebytes, windefender je off, na firewallu je omogućen prolaz, kažem do jučer je radilo za 5. pokušao sam u Safemode whit net, ista srpčka. šta činit?

 Buduci da moze biti svasta. Uninstall i ponovna instalacija aplikacije.... Mozda pomogne...

16 godina
neaktivan
offline
Torrenti ne rade

riješeno

chkdsk počistio ostatke Nortona

admin, zaključaj upit

hvala

Cum sapienti viro libenter diserimus
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice