Trazim program ili plugin za winamp

poruka: 12
|
čitano: 5.484
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Program za instrumental(winamp)?

Dali postoji neki program ili plugin za winamp da mi pjesmu neku kopira u instrumental ili samo da je pusti kao instrumental,znaci samo da se cuje bit a ne glas.?

 

EDIT:Zezno sam se za naslov.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.7.2009 17:42 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za instrumental(winamp)?
Fake_Alert kaže...

pjesmu neku kopira u instrumental ili samo da je pusti kao instrumental,znaci samo da se cuje bit a ne glas.?

Ne. Instrumental moraš skinuti kao instrumental, jedino da imaš pjesmu u MIDI formatu ,onda bi mogao programom (recimo Acid Pro) obrisati traku sa vokalom i ostao bi ti samo instrumental.

14 godina
offline
Program za acapellu(winamp)?

Jel se moze ikako vokal smanjit nekim programom da uopce onda necujem glas? ako nemre ovak.

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za instrumental(winamp)?
Bugy kaže...
Fake_Alert kaže...

pjesmu neku kopira u instrumental ili samo da je pusti kao instrumental,znaci samo da se cuje bit a ne glas.?

Ne. Instrumental moraš skinuti kao instrumental, jedino da imaš pjesmu u MIDI formatu ,onda bi mogao programom (recimo Acid Pro) obrisati traku sa vokalom i ostao bi ti samo instrumental.

 

U midi formatu NEMA vokala, postoje samo odvojeni kanali instrumenata koji zvuče kao govno..

U cool editu postoji naredba ''vocal cut'', smanji vokal pomalo, ali to je sve nekvalitetno. U svakom slučaju pomoći će ti bar malo, provjeri to

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Program za instrumental(winamp)?
somy kaže...

 

U midi formatu NEMA vokala, postoje samo odvojeni kanali instrumenata koji zvuče kao govno..

 

 

 

U pravu si... Sad sam exportiral pjesmu iz Cubase-a kao midi i nakon ponovnog učitavanja u Cubase ,nema trake sa vokalom...Sramim se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za acapellu(winamp)?
Fake_Alert kaže...

Jel se moze ikako vokal smanjit nekim programom da uopce onda necujem glas? ako nemre ovak.

Nažalost nemože.

14 godina
offline
Program za acapellu(winamp)?

Ah nista onda,mislio sam malo zapjevat posto imam plugin za lyricse pa zato Plač

 

Hvala svima.

Westside connection Terrorist Threats
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Program za acapellu(winamp)?

pogledaj moj tutorijal...

 

[HOW TO] Izrada instrumentalne glazbe

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Program za acapellu(winamp)?

A capella? WTF?

 

A capella je stvaranje muzike bez instrumenata...

 

Za instrumental pročitaj već postojeći tutorial na forumu ili u YouTube upiši ime pjesme i 'instrumental'. Svaka poznatija pjesma ima i instrumentalnu verziju na YT-u.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Program za acapellu(winamp)?
i_rambo_plache kaže...

A capella? WTF?

 

A capella je stvaranje muzike bez instrumenata...

 

Za instrumental pročitaj već postojeći tutorial na forumu ili u YouTube upiši ime pjesme i 'instrumental'. Svaka poznatija pjesma ima i instrumentalnu verziju na YT-u.

Daj citaj malo! pise u prvom postu da sam se zeznuo. ili ti to nevidis

Westside connection Terrorist Threats
15 godina
offline
RE: Program za acapellu(winamp)?
i_rambo_plache kaže...

A capella? WTF?

 

A capella je stvaranje muzike bez instrumenata...

 WTF?! acapella je muzika? acapella ja samo glas!

Bubamara na steroidima. # # # http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
offline
RE: Program za instrumental(winamp)?
somy kaže...
Bugy kaže...
Fake_Alert kaže...

pjesmu neku kopira u instrumental ili samo da je pusti kao instrumental,znaci samo da se cuje bit a ne glas.?

Ne. Instrumental moraš skinuti kao instrumental, jedino da imaš pjesmu u MIDI formatu ,onda bi mogao programom (recimo Acid Pro) obrisati traku sa vokalom i ostao bi ti samo instrumental.

 

U midi formatu NEMA vokala, postoje samo odvojeni kanali instrumenata koji zvuče kao govno..

U cool editu postoji naredba ''vocal cut'', smanji vokal pomalo, ali to je sve nekvalitetno. U svakom slučaju pomoći će ti bar malo, provjeri to

 

 

veliš kanali instrumenata koji zvuče kao govno, da zvuče kao govno ako ga slušaš u winampu ili mediaplayeru ali ako ga slušaš u u pravom muzičkom programu u kojem su pravi semplovi, ili na klavijaturi onda nezvuči kao govno ...

AMD Duron 800 Mhz, 128 Mb SDRAM, GeForce2 32 Mb, WIN 98 .... Crysis neradi, da je možda problem u konfi, al ja mislim kad bi gore stavio Vistu da bi sve radilo...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice