Tražim timer za pc igraonu

poruka: 26
|
čitano: 3.059
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

Pozdrav, razmišljam kako da rješim softwerski nekako timere za gamer caffe. Otvorio sam gamer caffe & night bar i dosad nisam naplačivao, i punoljetnoj ekipi i dalje ne mislim naplačivat, ekipa opali kantere i popiju 3 pive svaki bez da ih itko išta pita (punoljetni)

Ali u zadnje vrjeme mi došla navala balavca iz osnovne i srednje škole koji mi doslovce naruče u 23:00 10 kratkih kava jer su najjeftiniji artikl i te kave samo stoje po stolovima, nakon toga samo vodu da im donosim,  e pa maloljetnim ču počet naplačivat igranje, mislio sam nekih 5 kn 30 mn.

Googlam ali nemogu nač ništa što bi mi odgovaralo, zna li tko kakav program/rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tražim timer za pc igraonu
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

gdje se nalazi tvoj kafic?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tražim timer za pc igraonu

..probaj ovaj free je/samo ispuni registraciju - trebalo bi da ti na mail dođe serial.. : http://www.handycafe.com/downloads.php

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

Pohlepan si,ako ne rade nikakvu stetu,a pristojno naruce pice,ne vidim problem..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Tražim timer za pc igraonu

Mislim da ne smiješ diskriminirati nikoga na takav način. Raspitaj se i o pravnoj strani.

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Tražim timer za pc igraonu

Vrlo jednostavno.

 

Uz naruceno bilo koje alkoholno pice ide i gratis igranje.

 

Alkohol zakonski nesmijes prodavati mladjima od 18 godina, zar ne?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

Imam 10 kompova koje ne naplačujem i netko kaže pohlepan :p

 

Problem imam samo sa maloljetnicima koji su počeli svaki dan od jutra do mraka okupirat skoro sve kompove a popiju tokom cijelog dana 2 cedevite, dok ima normalne ekipe mojih godina koji dođu fino par pivica, sat-tri prže kantere i popiju jos koju pivu jer im je špica.

Neželim da ti bolji gosti nemogu sjest za komp jer balavci swarmaju kafić. Još nije doslo do toga da cu pocet naplacivat, jer neki klinci i popuju cedevita, ali nekoliko njih doslovce jednu kavu i onda 12 sati vise za kompom, al mozda uskoro odlucim da je vrijeme da maloljetnima naplacujem, pa trazim soluciju. Razmišljam možda samo da uvedem pravilo ''stariji imaju prednost'', jer nitko ne  polaže prava na korištenje kompa jer je besplatno, a to je normalno kafic i normalno je da ces pit nesto dok si unutra, tako da su kompovi esencijalno free. U jedno doba dana kad nema nikog (osim klinca) je ok nek vise koliko žele, ali navečer počne dolazit ''ekipica'' a klinci još uvjek okupiraju sve ili skoro sve kompove i onda ovi od 20-30 godina što bi popili svako par piva i nekoliko štok kola nemogu sjest od njih za kompove, a to je moja banda.

Budem pogledao sad ovo što ste mi linkali, hvala

I da, kafić je u puli https://www.facebook.com/gamercaffe/

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 11:52 (gpetric).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
syncmaster245b kaže...

Vrlo jednostavno.

 

Uz naruceno bilo koje alkoholno pice ide i gratis igranje.

 

Alkohol zakonski nesmijes prodavati mladjima od 18 godina, zar ne?

 

LOL, znaci ja ako sam stariji od 18, i ne narucim nista alkoholno necu moc igrat?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu

Eeee to nisma ja napisao nego neki lik s foruma ....    Otkud ljudima ideja da se mora nešto alkoholno naručit, svašta :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 11:55 (gpetric).
15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Defa.psd kaže...
syncmaster245b kaže...

Vrlo jednostavno.

 

Uz naruceno bilo koje alkoholno pice ide i gratis igranje.

 

Alkohol zakonski nesmijes prodavati mladjima od 18 godina, zar ne?

 

LOL, znaci ja ako sam stariji od 18, i ne narucim nista alkoholno necu moc igrat?

 

Da "LOL", ja cu poluditi

 

 Hoces, ali nece biti gratis.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
gpetric kaže...

Imam 10 kompova koje ne naplačujem i netko kaže pohlepan :p

 

Problem imam samo sa maloljetnicima koji su počeli svaki dan od jutra do mraka okupirat skoro sve kompove a popiju tokom cijelog dana 2 cedevite, dok ima normalne ekipe mojih godina koji dođu fino par pivica, sat-tri prže kantere i popiju jos koju pivu jer im je špica.

Neželim da ti bolji gosti nemogu sjest za komp jer balavci swarmaju kafić. Još nije doslo do toga da cu pocet naplacivat, jer neki klinci i popuju cedevita, ali nekoliko njih doslovce jednu kavu i onda 12 sati vise za kompom, al mozda uskoro odlucim da je vrijeme da maloljetnima naplacujem, pa trazim soluciju. Razmišljam možda samo da uvedem pravilo ''stariji imaju prednost'', jer nitko ne  polaže prava na korištenje kompa jer je besplatno, a to je normalno kafic i normalno je da ces pit nesto dok si unutra, tako da su kompovi esencijalno free. U jedno doba dana kad nema nikog (osim klinca) je ok nek vise koliko žele, ali navečer počne dolazit ''ekipica'' a klinci još uvjek okupiraju sve ili skoro sve kompove i onda ovi od 20-30 godina što bi popili svako par piva i nekoliko štok kola nemogu sjest od njih za kompove, a to je moja banda.

Budem pogledao sad ovo što ste mi linkali, hvala

I da, kafić je u puli https://www.facebook.com/gamercaffe/

 

gpetric kaže...

Eeee to nisma ja napisao nego neki lik s foruma ....    Otkud ljudima ideja da se mora nešto alkoholno naručit, svašta :P

 

Bas neznam otkuda mi.

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu

Pa eto ja narucim schweeps koji je skupllji od tocenog recimo, znaci necu moci igrati?

15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Defa.psd kaže...

Pa eto ja narucim schweeps koji je skupllji od tocenog recimo, znaci necu moci igrati?

 

Malo pokusavas trolati?

Nije moguce je da nisi shvatio jednu prosto prosirenu recenicu.

 

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Ja bih to rijesio drugacije, stavis timer, i sa svakom cugom das kod koji vrijedi odredeno vrijeme, najbolje da odmah bude sa racunom ali trebalo bi naci takav softwer koji odmah napise na racunu kod a to iziskuje malo programiranja, vjerujem da ima negdje to rijeseno.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu

Ne, nego se smijem tvojoj ideji, da jednostavno, uz alkoholno pice se dobije gratis igranje...

 

Znaci po tvome, ja moram naruciti alkoholno pice da bi mogao igrati.

15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Patrick_cro kaže...
Ja bih to rijesio drugacije, stavis timer, i sa svakom cugom das kod koji vrijedi odredeno vrijeme, najbolje da odmah bude sa racunom ali trebalo bi naci takav softwer koji odmah napise na racunu kod a to iziskuje malo programiranja, vjerujem da ima negdje to rijeseno.

 Ovo je super prijedlog, no malo sam skeptican da gotovo rijesnje vec postoji.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
10 godina
online
Re: Tražim timer za pc igraonu
gpetric kaže...

Imam 10 kompova koje ne naplačujem i netko kaže pohlepan :p

 

Problem imam samo sa maloljetnicima koji su počeli svaki dan od jutra do mraka okupirat skoro sve kompove a popiju tokom cijelog dana 2 cedevite, dok ima normalne ekipe mojih godina koji dođu fino par pivica, sat-tri prže kantere i popiju jos koju pivu jer im je špica.

Neželim da ti bolji gosti nemogu sjest za komp jer balavci swarmaju kafić. Još nije doslo do toga da cu pocet naplacivat, jer neki klinci i popuju cedevita, ali nekoliko njih doslovce jednu kavu i onda 12 sati vise za kompom, al mozda uskoro odlucim da je vrijeme da maloljetnima naplacujem, pa trazim soluciju. Razmišljam možda samo da uvedem pravilo ''stariji imaju prednost'', jer nitko ne  polaže prava na korištenje kompa jer je besplatno, a to je normalno kafic i normalno je da ces pit nesto dok si unutra, tako da su kompovi esencijalno free. U jedno doba dana kad nema nikog (osim klinca) je ok nek vise koliko žele, ali navečer počne dolazit ''ekipica'' a klinci još uvjek okupiraju sve ili skoro sve kompove i onda ovi od 20-30 godina što bi popili svako par piva i nekoliko štok kola nemogu sjest od njih za kompove, a to je moja banda.

Budem pogledao sad ovo što ste mi linkali, hvala

I da, kafić je u puli https://www.facebook.com/gamercaffe/

Recimo jednostavno 1-piće - 1 sat free. Tipa izbacis kod na računu koji ukucaš i igraš, ako oće još uru triba zvat turu. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 12:13 (om-prat).
15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Defa.psd kaže...

Ne, nego se smijem tvojoj ideji, da jednostavno, uz alkoholno pice se dobije gratis igranje...

 

Znaci po tvome, ja moram naruciti alkoholno pice da bi mogao igrati.

 

Cek, ti si ozbiljan?

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
syncmaster245b kaže...

Vrlo jednostavno.

 

Uz naruceno bilo koje alkoholno pice ide i gratis igranje.

 

Alkohol zakonski nesmijes prodavati mladjima od 18 godina, zar ne?

 Ne shvacas koliko je ovo glupo?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 12:17 (Defa.psd).
15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
Defa.psd kaže...
syncmaster245b kaže...

Vrlo jednostavno.

 

Uz naruceno bilo koje alkoholno pice ide i gratis igranje.

 

Alkohol zakonski nesmijes prodavati mladjima od 18 godina, zar ne?

 Ne shvacas koliko je ovo glupo?

Imam osjecaj da si zaboravio u cemu je osnova problema kod gpetrica

 

Problem je  u maloljetnicima koji zauzmu kompjuter na nekoliko sati ( besplatno) uz jedan macchiato ~8kn). Kladim se da potrose vise struje nego sto je zarada na tom macchiatu. S obzirom da ne mozes diskriminirati goste prema njihovom broju godina, pustis to da drzava odradi umjesto tebe, barem dok se ne pronadje neko softversko rjesenje.

 

Usput, koliko imas godina?

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
14 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

Ili jednostavno uvedeš pravilo "uz svako naručeno piće sat igranja gratis"

pero_HR
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Tražim timer za pc igraonu
syncmaster245b kaže...
Patrick_cro kaže...
Ja bih to rijesio drugacije, stavis timer, i sa svakom cugom das kod koji vrijedi odredeno vrijeme, najbolje da odmah bude sa racunom ali trebalo bi naci takav softwer koji odmah napise na racunu kod a to iziskuje malo programiranja, vjerujem da ima negdje to rijeseno.

 Ovo je super prijedlog, no malo sam skeptican da gotovo rijesnje vec postoji.

 Ovaj prvi prijedlog (MyCyberCafe)  ima koliko vidim i prepaid kodove i POS-System.

15 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
om-prat kaže...

 Ovaj prvi prijedlog (MyCyberCafe)  ima koliko vidim i prepaid kodove i POS-System.

 Vec neko vrijeme sam van tog segmenta IT-a pa nisam siguran kako bi to radilo sa nasom fiskalizacijom?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Re: Tražim timer za pc igraonu
To lagano rijesis da fiskalizaciji ide samo racun, a nakon tog racuna ide printan kod za igranje, a i fiskalizacija nema nista s time i da imas isprintan kod na racunu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
neaktivan
offline
Tražim timer za pc igraonu

Uzeo sam Krisan Cafe , ako bude zanimalo nekog u budučnosti tko bude ovo čitao ;) Nekih 30$ platio paypalom, funkcionira savršeno program, bez greške, easy install i sve, toplo preporučam 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice