Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey sti

poruka: 6
|
čitano: 2.302
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey sti
Lijep pozdrav! Ukratko, USB memory stick bio u zdravom kompu doslovno 1min, samo prebacli jedan PDF koji se nije mogao otvoriti jer pisalo da je dokument corrupted. Nije radjen safety remove usb stick opcija. Sada je taj USB skroz prazan, kao da se formatirao, iako nije.

Kako mogu doci do podataka sa USB sticka? Jer osim tog pdfa, tamo je i kolegi diplomski rad 😐..
Neli program? Ili nekako u windowsima? Sti preporucate?
Hvala unaprijed na odgovorima!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey
Yvan kaže...
Lijep pozdrav! Ukratko, USB memory stick bio u zdravom kompu doslovno 1min, samo prebacli jedan PDF koji se nije mogao otvoriti jer pisalo da je dokument corrupted. Nije radjen safety remove usb stick opcija. Sada je taj USB skroz prazan, kao da se formatirao, iako nije.

Kako mogu doci do podataka sa USB sticka? Jer osim tog pdfa, tamo je i kolegi diplomski rad 😐..
Neli program? Ili nekako u windowsima? Sti preporucate?
Hvala unaprijed na odgovorima!

Pod uvjetom da nije krepal USB Stick, probaj iskopat podatke preko Minitool Power Data Recovery.Svi ostali detalji su na dolnjem linku, pa eto pročitaj pa skini preporučenu verziju+pročitaj upute i nema frke.

 

U tvojem slučaju ja bi prvo izabral "Damaged Partition Recovery", pa ako treba odradi i "Lost Partition Recovery opciju".Na kraju moš iskoristit ili isprobat "Digital Media Recovery".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 20:53 (rambox).
14 godina
offline
Re: Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey
Hvala puuno puno na detaljnom odgovoru! U ponedjeljak ujutro javljam rezutate!!
16 godina
moderator
offline
Re: Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey
Yvan kaže...
Lijep pozdrav! Ukratko, USB memory stick bio u zdravom kompu doslovno 1min, samo prebacli jedan PDF koji se nije mogao otvoriti jer pisalo da je dokument corrupted. Nije radjen safety remove usb stick opcija.

Ljudi se "norca delaju" od sigurnog izbacivanja, a kad dođe do problema, onda "ne znaju" što se deseilo, odnosno kak se to moglo desiti. Ha dobro, ovo je škola onome tko je stick samo iščupao.

 

Yvan kaže...
Kako mogu doci do podataka sa USB sticka? Jer osim tog pdfa, tamo je i kolegi diplomski rad 😐.. 

Ako ne možeš programom kojeg je kolega preporučio, ili recimo programom Recuva, onda nikako. Do PDF-a vjerojatno nećeš doći, jer ako je bio oštećen kad je stick još funkcionirao, ostat će oštećen i kod pokušaja vraćanja.

 

A kolega valjda ima svoj diplomski na disku i u oblaku, ne? Pa ti može to poslati. Ako nema, onda je ovo i njemu škola, s kolegijem "Zašto je važan backup?".

14 godina
offline
Re: Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey
rambox kaže...
Yvan kaže...
Lijep pozdrav! Ukratko, USB memory stick bio u zdravom kompu doslovno 1min, samo prebacli jedan PDF koji se nije mogao otvoriti jer pisalo da je dokument corrupted. Nije radjen safety remove usb stick opcija. Sada je taj USB skroz prazan, kao da se formatirao, iako nije.

Kako mogu doci do podataka sa USB sticka? Jer osim tog pdfa, tamo je i kolegi diplomski rad 😐..
Neli program? Ili nekako u windowsima? Sti preporucate?
Hvala unaprijed na odgovorima!

Pod uvjetom da nije krepal USB Stick, probaj iskopat podatke preko Minitool Power Data Recovery.Svi ostali detalji su na dolnjem linku, pa eto pročitaj pa skini preporučenu verziju+pročitaj upute i nema frke.

 

U tvojem slučaju ja bi prvo izabral "Damaged Partition Recovery", pa ako treba odradi i "Lost Partition Recovery opciju".Na kraju moš iskoristit ili isprobat "Digital Media Recovery".

 

https://www.bug.hr/forum/topic/ostale-softverske-teme/lista-besplatnog-softvera/30365.aspx?page=7&jumpto=1521735&sort=asc&view=flat

 Neizmjerno puno ti hvala!! Uspio sam vratiti sve dokumente preko ovog programa!! S obzirom da ima skoro 12GB, morao kupiti full verziju od 69$ no vrijedilo je!! Hvala Hvala jos jedno, iznimno sam ti zahvalan! Nadam se da karma, sudbina ili Bog će ti što prije vratiti ovo dobro djelo!!

14 godina
offline
Re: Trebam pronaci podatke s izbrisanog usb memoey

U pravu si i bacio sam ti lajk, s opaskom da se nisam pravio da ne znam što se dogodilo jer sam naravno i sam napisao da nije bio napravljen safety remove.. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice