Tune up 2010 problem

poruka: 13
|
čitano: 7.057
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Tune up 2010 problem

naime koristio sam taj program neko vrijeme na windows 7 64 bitnim i odlucio sam ga izbrisati,sve je deinstalirano osim kad klinknem desnom tipkom miša na Recycle bin ostalo je tuneup undelete,,,kako to maknuti uzasno mi ide na zivce...

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tune up 2010 problem
Huurux kaže...

naime koristio sam taj program neko vrijeme na windows 7 64 bitnim i odlucio sam ga izbrisati,sve je deinstalirano osim kad klinknem desnom tipkom miša na Recycle bin ostalo je tuneup undelete,,,kako to maknuti uzasno mi ide na zivce...

hvala

  Instaliraj TuneUp ponovni i onda ga s Revouninstallerom izbriši.100% onda neće ništa ostat

Fućkaj ga!
15 godina
offline
RE: Tune up 2010 problem

nije pomoglo

14 godina
protjeran
offline
RE: Tune up 2010 problem
Huurux kaže...

nije pomoglo

 Nisam korisnik Windows 7 ali se vjerovatno može i u njoj naći ovo. Naime, probaj pod Program Files vidjeti je li tamo što ostalo od tog programa, zatim u Document and Settings pod onim folderima All Users, Users ( Ime ), Default Users i to pod Apllication Data, Local Settings i Start Menu. Pa zatim možeš pogledati i u Registry Editoru pod HKCU i HKLM pod Software ima li što tamo od Tune Up-a i sve što nađeš obrisati. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tune up 2010 problem
BlackFoot kaže...
Huurux kaže...

nije pomoglo

  Nisam korisnik Windows 7 ali se vjerovatno može i u njoj naći ovo.  Naime, probaj  pod Program Files vidjeti je li tamo što ostalo od tog programa, zatim u Document and Settings pod onim folderima All Users, Users (  Ime ), Default Users i to pod Apllication  Data,  Local Settings i Start Menu.  Pa zatim možeš pogledati i u Registry Editoru pod HKCU i HKLM pod Software ima li što tamo od Tune Up-a i sve što nađeš obrisati.

Bolje s CCleanerom nego ručno,sigurnije je i pouzdanije

Fućkaj ga!
14 godina
protjeran
offline
RE: Tune up 2010 problem
Tomislav95 kaže...
BlackFoot kaže...
Huurux kaže...

nije pomoglo

  Nisam korisnik Windows 7 ali se vjerovatno može i u njoj naći ovo.  Naime, probaj  pod Program Files vidjeti je li tamo što ostalo od tog programa, zatim u Document and Settings pod onim folderima All Users, Users (  Ime ), Default Users i to pod Apllication  Data,  Local Settings i Start Menu.  Pa zatim možeš pogledati i u Registry Editoru pod HKCU i HKLM pod Software ima li što tamo od Tune Up-a i sve što nađeš obrisati.

Bolje s CCleanerom nego ručno,sigurnije je i pouzdanije

 Slažem se, ali nema šanse da CCleaner nađe sve što je ostalo od neke, po mom mišljenju, u ovom slučaju loše deinstalacije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2010 20:26 (BlackFoot).
15 godina
protjeran
offline
Tune up 2010 problem

Nova tema mi se ne otvara radi 1 pitanja pa samo hoću ako neko zna koliko je dobar ovaj program prema TuneUp 2010. Ako ga ko ima doma na kompu instaliranoga?

sticky boredom with a book:S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tune up 2010 problem
stoncin3 kaže...

Nova tema mi se ne otvara radi 1 pitanja pa samo hoću ako neko zna koliko je dobar ovaj program prema TuneUp 2010. Ako ga ko ima doma na kompu instaliranoga?

nemam ga i ne bi ga nikad ni instalirao da je i besplatan,ovo je sigurna stranica za skidanje tog kvazi optimizatora pa vidi kakva mu je popularnost..
ako već hoćeš neki program za optimiziranje koji je pouzdan i provjeren imaš besplatni glary utilities..ali i s njim treba biti oprezan ,pogotovo kod brisanja praznih i duplih foldera a integrirani registry cleaner mu je siguran,ne zadire duboko ,no i tu nema potrebe za prtjerivanjem..
dont touch running sistem!Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.4.2010 6:59 (seneka).
15 godina
protjeran
offline
RE: Tune up 2010 problem

THX seneka...;) Da znam i sam sam sumnjao da je tako...:( nažalost postoji mnoštvo alata za tuning ili optimizaciju računala a rade jako dobro svoj posao samo po reklamiranju. pa i ovaj se dobije mailom preko nekog lavasoft newslettera na moj kućni e-mail samo što sam pred puno-puno sam svojevoljno instaliro nekad popularni Ad Aware za spyware. Sad je to kao neki partner Lavasofta offer (ponuda). zato i pitam jer je Lavasoft pouzdano ime te konkurentna tvrtka na polju PC-ja. Sad ovaj Uniblue i nije baš Bog zna što kao sam i sumnjo...

pozzBogataš

sticky boredom with a book:S
13 godina
neaktivan
offline
Tune up 2010 problem

Pitanje....

 

Kad pokrenem onaj scan piše mi pod defragmentacijom "skipped"..a prije toga sam defragmentirao komp...zaš mi se to javlja?..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tune up 2010 problem

Znači da sad nije analizirao/defragmentirao taj disk/particiju za koju piše skipped.

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Tune up 2010 problem

Javlja mi se problem sa tune up-om(2008) kod registry cleanera, nikako mi ne želi očistiti 49 problema što ih imam.

 

Imam i potrebne screenshotove no nikako ih ne znam staviti u post, pa neka mi netko to kaže na PM pa će vam sve biti jasno.

 

Hvala, pozz

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tune up 2010 problem
Paulinjo kaže...

Javlja mi se problem sa tune up-om(2008) kod registry cleanera, nikako mi ne želi očistiti 49 problema što ih imam.

 

Imam i potrebne screenshotove no nikako ih ne znam staviti u post, pa neka mi netko to kaže na PM pa će vam sve biti jasno.

 

Hvala, pozz

Skini 2010 besplatnu sa klučem pa probaj sa njom.E btw jel ikako moguće "doći" do besplatne nove inačice 2012?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice