Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

poruka: 6
|
čitano: 5.677
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

Pozdrav svima.

 

Imam jedan problem. Nedavno sam kupio legalnu verziju Tune Up 2010 koja je do jušer radila odlično. Naime od jučer me upozorava na grešku u računalu koja mi nepovoljno utječe na sustav. U odjeljku Fix problems me upozorava da su mi Prefetch data obrisane. Kako nikada nisam brisao ovaj folder ni koristio nikakav alat koji bi ga mogao obrisati, a u folderu se nalaze i sada svi potrebni pf.fileovi i layout.ini te je sa registrima i servisima potrebnim za rad Prefetch data sve u redu, zanima me da li je neko imao sličnih probleme u radu s ovim dobrim programom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted
ne brini slobodno mu reci da to ne pokazuje to Kaspersky briše Prefetech nepotrebne datoteke. Ja imam Kaspersky i Tuneup Utilities 2010 i ista stvar mi se događala
14 godina
protjeran
offline
Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

jel ti znaš što je uopče prefetch folder, ne znaš jel da znaš, svakih dva dana bi kao i ja obrisao sve iz njega...

unutra uopče nema važnih fileova, nađe se svašta pa i boot.ini ali boot.ini ne spada u pefetch tako da nije važan ko ni jedan drugi

prefetch treba redovito prazniti....

a to šta ti piše da se brže pali zbog fileova u prefetchu su gluposti, jer kad se nakupi tih fileova, normalno da če se sporije paliti...

a da svaki dan brišeš te fileove nebi ti ni stotinku usporilo računalo jer ti je u registry-u prefetcher parameters po deafultu na 3 što znači da ubrzava aplikacije a ne boot, kad biš ga satavio na 1, onda bi ti ubrzavao boot ali ne i aplikacije, tako da su ti fileovi u folderu prefetch nepotrebni, štoviše čak i smetaju

ono šta ti tune kaže u prvoj slici na dnu ne vrijedi jer ti je registry tako postavljen, a i tako ja naj ( na 3) tako da prefetch fileovi ( ne folder ) su suvišni

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2010 13:34 (mindstorm).
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

Puno hvala. Da, najvjerojatnije je u tome problem jer isto koristim KIS 2010 i vidio sam da on nešto briše vezano uz ove fileove. 

14 godina
neaktivan
offline
Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

I ja sam instalirao na svoj laptop novu verziju Tune Up Utilities 2010 i događa mi se sljedeće: kada upalim laptop display mi je jako, jako taman (gotovo da se ništa i ne vidi), ali opet nekako uspijem doći do ikone od TUU i uključim onu opciju "Turbo Mode" i onda mi se display vrati u normalu. Inače program mi je super i ne želim ga brisati zbog toga jer vjerujem da postoji neko rješenje. Ako netko zna neke me savjetuje.....

 

Hvala unaprijed!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tune Up Utilities 2010 i Prefetch data deleted

ja imam drukčiji problem, imam doma win-7 64-bit i instaliral sam tuneup 2011 kada sam ga uninstal ostalo mi je u košu za smeče i dalje njegov tuneup-undelete , čak sam sa revo uninstal probao ponovo instalirat i brisati da mi nađe komplet u reg ostatke pa da ih izbrišem ali nije uspijelo, inače sam picajzla pa me to iritira kad god nekaj izbrišem idem praznit koš tu je , i da kad klikneš na nju izbaci error ; Explorer.EXE not found, neznam jel ima kaj to veze

 

evo pa ko ima kakvu ideju rado bih čuo

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice