Virusssssssssss!!! pomoc! zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.518
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Virusssssssssss!!! pomoc!

pomoc!

skidao sam nekakve hackove za minecraft,i nasao sam minecraft force op!...i kad sam ga pokrenuo sj**a mi komp!!!

nemogu u task manager,nemogu desni klik na pozadinu,nemogu system restore,CP!pomoc plz plz plz

 

EDIT: instalirao sam avast,izbrisao 5 virusa,i sad mogu "desni klik na pozadinu" i task manager,system restore...ali i dalje nemogu na control panel i nemogu RUN!

 

(kad pokrenem windowse kao administrator sve radi normalno)

 

Windows XP Pro x32

I always tell the truth, even when I lie.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 17:51 (mato007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Virusssssssssss!!! pomoc!
Ako ti radi lijevi klik pokreni neki antivirus :)
LoL NordicEU : Heineken01
 
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Virusssssssssss!!! pomoc!

nema se tu sta spasavati, instalacija novih windowsa. sve sto tebi padne na pamet da bi napravio u svrhu ciscenja kompa je onemoguceno od strane tog antivirusa, vjerovatno ti izbacuje pop-upove da kupis neki antivirusni program koji ce ti ocistit komp, ugl nakon sto rjesis stvar skini sa torrenta avast pro antivirusni program sa profesionalnom licencom od 20 ak godina, najbolji antivirusni program, "najagresivniji" nece ti nista uci pokraj njega

Moj PC  
1 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Virusssssssssss!!! pomoc!
PR0MATRAC kaže...

nema se tu sta spasavati, instalacija novih windowsa. sve sto tebi padne na pamet da bi napravio u svrhu ciscenja kompa je onemoguceno od strane tog antivirusa, vjerovatno ti izbacuje pop-upove da kupis neki antivirusni program koji ce ti ocistit komp, ugl nakon sto rjesis stvar skini sa torrenta avast pro antivirusni program sa profesionalnom licencom od 20 ak godina, najbolji antivirusni program, "najagresivniji" nece ti nista uci pokraj njega

Najgori savjet ikada.

Za pomoć se obrati forumašu total, a ako si ipak odlučio reinstalirati Windowse nikako ne stavljaj piratski AV program na njih. To je gotovo kao i da si sam sebe namjerno izložio svim virusima na netu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 17:26 (GigaGirl).
14 godina
moderator
offline
Virusssssssssss!!! pomoc!
TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice