Vraćanje obrisanih podataka

poruka: 25
|
čitano: 17.347
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Koji vam je program najbolji za vraćanje slučajno obrisanih (izgubljenih) podataka?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Nisu mi bas puno trebali, ali radio sam s dva.

 

Handy Recovery i File Recovery

"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Recover My Files. Do sada me je barem dobro služio.

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka

erd commander 2005,dobar je za puno stvari!

link za download

http://www.fullandfree.info/software/erd-commander-2005/

q6600@3Ghz,6GB DDR2,ati radeon 3870x2
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Kko vratiti starije verzije file-ova?Ja sam editirao nekoliko file-ova,ali ih nisam obrisao,samo im promjenio sadržaj.

nečitak
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

File Scavenger

#smajli koji koluće očima#
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Pomoć - hitno potrebna - -plaćam pivo -

 

obrisao sam sa eksternog diska MyBook cca 360 GB podataka (foto, video, posao, mjuza i dr) samo sam preko Disk menagera formatirao disk sa Quick ali nisam ništa zapisivao

kako da vratim to sve a da me ne oderu u servisu nekom....

 Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Uz pomoć nekog od prethodno navedenih programa...

Moja preporuka Recuva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
Pehist kaže...

Pomoć - hitno potrebna - -plaćam pivo -

 

obrisao sam sa eksternog diska MyBook cca 360 GB podataka (foto, video, posao, mjuza i dr) samo sam preko Disk menagera formatirao disk sa Quick ali nisam ništa zapisivao

kako da vratim to sve a da me ne oderu u servisu nekom....

 Hvala

 Probaj s File Scavengerom. Meni je pomogao za izbrisane datoteke, a mislim da bi našlo i datoteke koje su formatirane. Ček da malo potražim svoje stare poruke, pa ti navedem još par programa.
#smajli koji koluće očima#
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
Pehist kaže...

Pomoć - hitno potrebna - -plaćam pivo -

 

obrisao sam sa eksternog diska MyBook cca 360 GB podataka (foto, video, posao, mjuza i dr) samo sam preko Disk menagera formatirao disk sa Quick ali nisam ništa zapisivao

kako da vratim to sve a da me ne oderu u servisu nekom....

 Hvala

GetBackData. Ne bi trebalo biti problema ...
E4600@2400MHz 1.16V,8600GTS,Seagate 320 GB,2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2008 19:56 (Bruno).
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

probao sa GetBack al nakon 5 sati pretraživanja našao mi je samo 100MB mambojambo fileova, inače ovo mi se prvi put desilo pa i prvi put tako nešto i radim tnx

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
lzgr kaže...

Kko vratiti starije verzije file-ova?Ja sam editirao nekoliko file-ova,ali ih nisam obrisao,samo im promjenio sadržaj.

Ako koristiš Vistu,
desni klik na datoteku>Properties>Previuous Versions
od ponuđenog odabereš koju verziju hoćeš i stisneš Restore.
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

eksterni WD disk 500 Gb i xp na kompu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
Pehist kaže...

probao sa GetBack al nakon 5 sati pretraživanja našao mi je samo 100MB mambojambo fileova, inače ovo mi se prvi put desilo pa i prvi put tako nešto i radim tnx

 

hmmm ...  stvarno ne znam. Ostale programe za recover podataka nakon formatiranja nisam probao tako da ne mogu nesto preporuciti.

Evo jedan naden googlanjem te mozes probati kompotkov prijedlog File Scavenger
E4600@2400MHz 1.16V,8600GTS,Seagate 320 GB,2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
16 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

ipak postoji nada u životu...Cool

 

Probao sam sa Online Data Recovery, ipak prije napravljenog sranja drive je bio FAT32 tako da sam sinoć izvršio snimanje i svašta pronašao,

sada je trenutno u procesu recover koji zahtijeva ipak sati i sati (hvala Bogu).

o procesu i uspješnosti moga pokajanja javim vam kada završim.

pozdrav svima i hvala na pomoći.

 

Živjele glupe greške ljudske nepromišljenosti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vraćanje obrisanih podataka

@Active recovery

 

Vratio podatke sa formatiranog i reparticioniranog diska...

 

Nadje sve zivo!

 

Spasio mi zivot i posao :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
tnakir kaže...

@Active recovery

 

Vratio podatke sa formatiranog i reparticioniranog diska...

 

Nadje sve zivo!

 

Spasio mi zivot i posao :)

ja sam isto probao s njim vratit formatiran hard od 5oo giga....skenirao je..i našao 99% podataka....svi su jos na hardu...

ali kad odem da ih obnovim/ recover nemogu odabrati hard na koji da obnovim podatke ( pošto se podaci nemogu vratit na hard, na kojem su obrisani )...

zato sam otisao kod lege koji isto ima hard od 5oo giga..i koji mu je skoro pa prazan...

 

također sam probao vraćati dio po dio podataka...ali nisam mogao..

mozes li mi reci kako si ti obnovio...

proučavao sam help..al mi baš nije puno pomogao :/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2009 14:50 (latzy).
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Recuva ili TuneUp-ov alat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
latzy kaže...

ja sam isto probao s njim vratit formatiran hard od 5oo giga....skenirao je..i našao 99% podataka....svi su jos na hardu...

ali kad odem da ih obnovim/ recover nemogu odabrati hard na koji da obnovim podatke ( pošto se podaci nemogu vratit na hard, na kojem su obrisani )...

zato sam otisao kod lege koji isto ima hard od 5oo giga..i koji mu je skoro pa prazan...

 

također sam probao vraćati dio po dio podataka...ali nisam mogao..

mozes li mi reci kako si ti obnovio...

proučavao sam help..al mi baš nije puno pomogao :/

 

Sjecam se da je bila mogucnost (nakon sto procrawla po disku) da odaberes koje ce fajlove vracati... i naravno, potreban ti je drugi disk da spasis podatke.  Pusti neka odcrawla do kraja... to ti traje par sati... malo strpljenja

I'm going woo woo
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka
tnakir kaže...
latzy kaže...

ja sam isto probao s njim vratit formatiran hard od 5oo giga....skenirao je..i našao 99% podataka....svi su jos na hardu...

ali kad odem da ih obnovim/ recover nemogu odabrati hard na koji da obnovim podatke ( pošto se podaci nemogu vratit na hard, na kojem su obrisani )...

zato sam otisao kod lege koji isto ima hard od 5oo giga..i koji mu je skoro pa prazan...

 

također sam probao vraćati dio po dio podataka...ali nisam mogao..

mozes li mi reci kako si ti obnovio...

proučavao sam help..al mi baš nije puno pomogao :/

 

Sjecam se da je bila mogucnost (nakon sto procrawla po disku) da odaberes koje ce fajlove vracati... i naravno, potreban ti je drugi disk da spasis podatke.  Pusti neka odcrawla do kraja... to ti traje par sati... malo strpljenja

 

dada, to sam i napravio.... i imam drugi hard iste veličine... na koji ih mislim obnovit..

i onda kad on pronađe podatke, treba ic na recover.. ali meni izbaci nešto i ne želi mi obnovit...

sjećaš li se šta si napravio kad ti je pronašao podatke ?

15 godina
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Ne sjecam se nazalost, znam da sam mogao checkirat fajlove koje hocu da mi izbaci i da je onda radio jos par sati. Sjecam se da je bila krekana verzija :D i da je obavila posao... cak ti ni diskovi nemoraju biti isti, ne radi on image nego samo kopira...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Ja izbrisane podatke vracam na ovaj nacin. Dosad me nije iznevjerio.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

TuneUp Undelete,Restoration... Tune Up-ov je alat bolji...ovaj drugi je dosta nepregledan.

Welcome to my nightmare!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vraćanje obrisanih podataka

Plizzz ako mi mozete pomoc, bila bi vam zahvalna do kraja zivota :D Naravno triban vratiti podatke sa vanjskog diska ( usb prikljucak)

 

1. Isla sam instalirat windowse, i u plavom ekranu kad me je pitalo da izbrisen particije i stavim nove, ja sam IZBRISALA i particiju E (a to mi je bia ustekan ovaj usb disk), znaci samo sam stavila delete E particion ( koliko znan nie se vrsilo formatiranje)

2. sad kad sam privela windose kraju ( ne sluteci za izbirsani disk) i kad sam isla otvorit disk, vidila sam da mi ga nece da mi ga uopce prikaze u My Computer ( i tad shvatila sta sam napravila).. Disk radi, samo ga ne mogu otvorit, jer ja ka navodno "formatiran"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vraćanje obrisanih podataka

Ako si instalirala windows-e skini si recover my files, stisneš fast format recovery, odabereš taj disk i pustiš da odradi svoje.

Nakon to ga saveaš sve kaj ti treba na neku drugu lokaciju, znači na aneki drugi disk ili particiju i to ti je to.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice