Win7 black screen after login

poruka: 10
|
čitano: 3.516
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

Pozdrav,nakon prijave u umjesto desktopa mi je crni ekran,bez ikona i start menija,mogu pomicati kursor miša i u taskbar iči

molim pomoč

hvala

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Win7 black screen after login

Prilikom bootnja pritisni F8 i u izborniku odaberi Last Known Good Configuration, ako ne može to onda isti princip samo odaberi safe mode. Iz safe moda ćeš moći analizirati u čemu bi mogao biti problem. Pogledaj startup programe i eventualno obriši ako si nešto novo instalirao.

15 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

Mora da su original?

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

Piše li slučajno štogod u donjem desnom kutku na ekranu monitora? {#} nešto kao " this copy of windows is not genuine"?

Sin: Tata, tata, jel istina da internet zaglupljuje?! Tata: WTF? ROFLMAO!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

Mislim da mu ne radi explorer.exe

 

mozes ga pokusati pokrenuti tako da odes na:

task manager -> file -> new task -> tu upises explorer.exe

 

- a pokusaj iz safe moda with networking, ako mozes skenirati mbam-om. mozda si nesto pokupio.

 
5 0 hvala 4
15 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

To se isto i meni jučer dogodilo. Kriv je Windows update. Kad sam upalio kompjuter pisalo mi je “Configuring Updates Stage 3 of 3,  0% complete,  Do not turn off Computer” i tako je zaglavilo na 0%. Kad sam ga ponovo upalio dobio sam crni ekran pa sam napravio isto ono što je napisao mario1990 - pokrenio explorer i sve je bilo u redu a update sam naknadno uspio instalirati.

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win7 black screen after login

Mario mi je pomogao,imas pivu :D

nemam virusa i gamadi na kompu,čist je :)

lock

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 20:46 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Win7 black screen after login

Znači reinstalira sam Win7 (Ultimate,64bit,SP1),koristim ovaj DVD već dugo i provjereno je uredan!Naime kad završi instalaciju i restarta se dva puta,tek što se treba pokazat logo "Setup is Preparing Your Computer for First Use" dobijem black screen s strelicom miša koju mogu micat!!

Na disku su 2 particije od koje je sistemska uredno formatirana,komp je starije generacije i ispravan,razlog reinstalacije su virusi i nemar koji je dove Winse skoro do neupotrebljivosti!!

 

Crtl+Alt+Del ne pomaže ništa!!

 

Safe mode mi govori da ne može dovršit instalaciju,restart to continue instalatione!!

 

Može mala pomoć ako se netko susreo s ovim problemom!!

 

Hvala!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Win7 black screen after login

ako si 100% siguran u soft tad ostaje hardware, RAM, HDD, kontakti-kabel.. pa ostalo. Hirens ili neka livelinux distra može pomoći.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Win7 black screen after login

100% sam siguran i u hardwer i u softwere,našao sam nešto što bi mi moglo pomoći,idem probat pa javim!!

 

https://www.google.hr/search?q=win+7+install+black+screen+cursor&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=3Yk-VaDRCcGBU5i1gMgB

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice