Win8-problem

poruka: 3
|
čitano: 501
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Win8-problem

Pozdrav,
Imam laptop star 8mj, Lenovo, na kojem imam Win8.1 Pro. Do jučer je sve funkcioniralo ok, međutim danas ujutro kad sam ga upalila, surfala sam 10 min nakon čega mi počelo dugo vrtit stranice. Mislila sam da je problem u netu, resetirala,sve bilo ok. Izašla iz Chroma i što god kliknula nije htjelo otvoriti. Čak ni Start nisam mogla pokrenuti. Nakon prisilnog resetiranja mogla sam 2min radit na njemu, nakon toga sve što je bilo otvoreno je izbacilo Not responding i nije reagirao,jedino mogu mišem mrdati.
Pokrenula ga u SafeModu, skinula Malwarebytes, koji je našao 18 prijetnji,pa probala još sve očistit Ccleanerom. I kad resetiram opet se sve isto događa. System restore ne mogu napraviti,ne stignem do tamo jer prije sve zblokira, probala u SM al kad se ponovo upalio izbacilo mi da System restore nije obavljen. Više mi muka za svaku ga prisilno restartat,mislim da sam danas to vec 50 puta napravila.
Ima li tko kakav savjet kako to riješit i popravit, i da mi objasni laički ( 😊😂).
Puno hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2017 11:34 (Selena77).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Win8-problem

...možda je ventilator hladnjaka za CPU blokiran pa se pregrijava ?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Win8-problem
Ne pregrijava se.
U SF mi u device manage kod monitor pnp generic pokazuje usklicnik, dok u normalnom modu ne pokazuje. Ovo sam isla provjerit jer mi je dan prije izbacilo nekakvu poruku u desnom donjem kutu za display koju nisam stigla do kraja procitat. Kad hocu napravit update drivera izbaci mi da vec imam najnoviji update napravljen.
Mozda bih trebala napravit reinstalaciju windowsa.
Ne znam da li je sve to moguce i zbog napajanja.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice