Windows 10, Group Policy Client failed the sign in

poruka: 6
|
čitano: 745
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Windows 10, Group Policy Client failed the sign in
Uopće se ne mogu logirati. Imam zaključani zaslon, prilikom logiranja dobivam poruku, "Group Policy Client failef the sign in, Access denied"... Nema aplikacija, ne radi start meni ikona, ne mogu ništa. Napravio sam Reboot iz Biosa ali ništa...??? Što mi je činiti?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10, Group Policy Client failed the sig

Ha, trebali bi porazgovarati s adminom koji vam održava domenu! Očito je negdje došlo do kolizije i nešto nije OK s vašim profilom ili je to možda i namjerno učinjeno, a to najbolje sami znate. E sada, ako niste u domeni, već je to kućno računalo, e onda slijedi pokušaj oporavka, a tako da napravite boot s usb-a i potom pokušate napraviti oporavak. U biti, dali ste premalo inf. kako se to dogodilo...

9 godina
neaktivan
offline
Windows 10, Group Policy Client failed the sign in

Logiraš se sa lokalnim accountom (administratorskim). Provjeriti dali je komp ispao iz domene, ako je, re-joinati ga nazad. Ili je domenski account koraptan pa treba rekreirati profil...

 

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10, Group Policy Client failed the sig
Radi se o kućnom računalu i piratskom Windowsu 10 ( ako to nešto znači )... Radio je nekakav update i samo se zablokirao, znači ne mogu pristupiti ničemu, nema ni jedne aplikacije, start menu ne reagira, gasim ga na "mišiće" i prilikom novog pokretanja javlja taj "Group Policy Client failed the sign in, Access denied" ali operativni sustav je neupotrebljiv... Padaju mi na pamet novi Windowsi, ali imam važnih podataka na ovim starim...
Što mislite?
7 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10, Group Policy Client failed the sig
Nema domene, to je kućni laptop... Ne mogu se uopće logirati...
9 godina
neaktivan
offline
Windows 10, Group Policy Client failed the sign in

Ako imaš još neki account kreiran, probaj s njim. Ako ne, možeš probati sa hirensom enablati built-in administratorski račun pa pokušati se još s njim logirati.

Također možeš probati ući u safe mode, pokrenuti cmd i pokrenuti sfc /scannow i probati DISM, ali ne znam koliko će ti to pomoći.

Ako ništa drugo, izvadi disk iz laptopa, priključi ga na SATA to USB (možeš i u eksternu ladicu za HDD) i iskopiraj si podatke koji su ti bitni i na kraju reinstall...

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice