Windows 7 problem

poruka: 8
|
čitano: 3.600
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem

Podrav, imam jedan problem, 

 

Ovako instaliro sam windows 7, i imao sam problem jer nije aktiviran windows i imao sam neki text iznad sata i datuma i uspio sam preko nekih tutorijala maknut to ali sad imam problem da ne mogu stavit nikakvu ikonicu na mjesto di mi je bio taj text niti u cijelij toj liniji.. evo screenshot:

 

http://image.prntscr.com/image/c89e70f3c7f7471f9758e15b1e8c6514.png

 

a ako i uspijem stavit ne vidi se pola ikonice. SS: http://image.prntscr.com/image/eac548483cb54b83b09aec8a475e3b33.png 

 

da li ikako to mogu popraviti? 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 7 problem

Tako da kupiš legalne windowse.

 

Ili ove aktiviraš kako treba ispravnim ključem ali to nećeš tu na forumu doznat...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem

Pozdrav , trebam malu pomoc, sastavio sam novu konfiguraciju i instalirao nove windowse, instalirao sam drivere , ali imam problem sa zvukom, kada upalim racunalo zvuka imam svega mozda minutu dok mi se ne ucita internet, kad mi se internet pojavi i spoji onda zvuk nestane i pise mi speaker is unplugged , zna li netko mozda?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 problem

Probaj sa drugim audio driverima.

Treat your password like your toothbrush. Dont let anybody else use it, and get a new one every six months. ~Clifford Stoll
7 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem

win 7 32 bit prilkazuje systemsku particiju D kad se udje u onaj meni gde se eli particija ne razumem zasto hvala unapred

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 7 problem

"eli particija" ..... systemska D:  ??? nerazumljivo što se pita.

7 godina
neaktivan
offline
Windows 7 problem

Radio sam pre jedno 2 3 dana jedan pc na kojim je bio sistem oboren najverovatnije zbog virusa ubacio sam usb da formatiram kad udjes da delis hdd i hoces da sacuvas neke programe i uradio sam format system particiju ono je prikazalo kao onu particiju gde su bili programi sad nije mi jasno zasto mi je prikazalo kao system D particiju hvala unapred

 

alsen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 problem
557 kaže...

win 7 32 bit prilkazuje systemsku particiju D kad se udje u onaj meni gde se eli particija ne razumem zasto hvala unapred

 efi .. za UEFI (sve što s tim ide, najvažnije GPT-MBR mod...) je obavezan x64bit, ne radi 32bitni.

-sys particije kreira OEM u preinstallu OSa (repair/recovery..) i ugl su zaključane, ne možeš ništa osim obrisati ih. Ako su kreirane novijim w10 installerom, tad su boot/recovery.. nepotrebne tj svaki put će install napraviti potrebno ako ima slobodnog prostora (nealocirano) + ovisi o modu rada diska, gpt-mbr i standarda za to, primarne-extended.. boot particije i max koliko ih može biti.

-stariji alati (bootmediji, bootmanageri) ne podržavaju uefi-gpt.. zato je praktičniji MBR mod.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice