Windows 8.1/10 Error

poruka: 4
|
čitano: 1.226
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows 8.1/10 Error

Pozdrav , znaci nakon reinstalacije windows javlja mi se ovakav error kad installam driver od grafulje a i na jos nekim programima isto tako javlja ne na svima , probao sam reinstallati win i staviti 8.1 isto to pise makar formatirao cijeli hdd, probao sam vratiti win 10 isto pise ako tko zna sta je ovo nikada mi se jos to nije desavalo bio bih zahvalan LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8.1/10 Error

-oštećen file (neispravan), pogrešan soft (novija verzija), kvar (uobičajena greška kad je problematičan RAM ili temperatura)..

+pošto si imao probleme, instaliravao.., tad je logično kvar.. sad još samo otkrij konkretno. (prvi sumnjivci ram-temp .. i disk, možda mbo-chipset/kontroler, možda samo kabel ili kontakti..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8.1/10 Error

ram nije do sad srao nista , a temp nije jer je open bench case i imam veliki cooler na cpu , jedino sta bi moglo biti jest mbo chipset ili controller koji

15 godina
offline
Re: Windows 8.1/10 Error
GTA 5 CRO kaže...

ram nije do sad srao nista , a temp nije jer je open bench case i imam veliki cooler na cpu , jedino sta bi moglo biti jest mbo chipset ili controller koji

 sve se kad-tad kvari.. to što do sad nije, možda ni neće a možda sad crkne.

-diag u ruke, memtest, provjera konektora itd.. ili bar prođeš rukom oko ploče i osjetiš temperaturu. Odnosno, uzalud je jer neki problem imaš, možda i malware (ali ako je clean par puta tad to nije prvo za tražiti nego zadnje ako ništa od navedenog nije).

ram-cpu-disk .. prvi sumnjivci i kontakti-kablovi a to uključuje i mbo.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice