Windows Delayed Write Failed -- torrents

poruka: 6
|
čitano: 5.059
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows Delayed Write Failed - torrents
pitanje

muči me slijedeći problem:

 

skidam torrente sa vuzeom ili bittorrentom ili qtorrentom i nakon nekog vremena skidanja pojavi mi se neka greška:  Windows Delayed Write Failed (torrenti nisu ilegalni)  ------  i  ispod te poruke kao da windows nije mogao spremiti file u neki direktorij ili slično... molim vas ako znate napišite rješenje ili prijedlog kako da rješim taj problem ( i nisam imao firewall niti antivirusni program [jesam u početku ali kasnije ne] )  hvala unaprijed !

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows Delayed Write Failed - torrents
Jel se to događa samo kod torrenta il općenito kad bilo šta pokušaš spremit na disk (probaj sejvat neki veći file il ga kopirat odnekud sa cd-a/dvd-a, kakvu arhivu ili sl. na disk)? Ako se događa stalno onda imaš problem. Moj usb stick (Transcend 1GB) je crknuo nakon nekoliko takvih poruka.
Intel Celeron D 3.09 gHz, 2 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB, LG Flatron W1934S
16 godina
offline
Windows Delayed Write Failed -- torrents

Iz mog iskustva, ta poruka se javlja ako nešto drugo pristupa fajlovima koji se skidaju, pa ih torent klijent zatekne zaključane kada pokuša da u njih upiše novopristigle pakete (npr, ako se pokuša otvaranje delimično skinutih fajlova zarad previewa). Ako nemaš drugih problema sa funkcionisanjem sistema, probaj da saznaš šta bi moglo da pristupa tim fajlovima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows Delayed Write Failed -- torrents
autorov komentar

ne,kada instaliram programe sa dvd-a radi normalno,također i sa system mi je sve u redu,javi se poruka da kao neko event słs tako nešto i : windows Delayed Write Failed" "Windows was unable to save all the data for the file. The data has been lost. This error may be caused by a failure of your computer hardware or network connection. Please try saving to a different location. i onda prikaže koji file ne mže save-ati, c:\windows\słs event  nije baš točno tako ali veoma slično je...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Delayed Write Failed -- torrents

Evo kaj veli mikrosoft...     http://support.microsoft.com/kb/330174

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows Delayed Write Failed -- torrents

Problem nije u windowsima nego u hard disku. Meni se taj problem javljao kad sam skidao/uploadao torrente na externi disk, problem je bio u externom  kučištu koje nije funkcioniralo kako treba.... Ova poruka se uglavnom javlja kad radiš tonu stvari od jednom i hard jednostavno ne može toliko toga čitati/pisat. Ako ti se to događa samo od sebe u normalnim uvjetima, obavezno čekiraj disk, i probaj što češće defragmentirati diskove

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice