Windows Movie Maker - problem!

poruka: 11
|
čitano: 12.717
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Ovako, kratko i jednostavno.

 

WMM mi je radio ok sve do prije nekih mjesec dana (comp je u istom stanju kao i prije, sve ok,nema problema, nit kod ikojeg drugog programa i slično), ali WMM sve više zeza: kad god pravim neki ''video'' (video/slike+pjesma/e), on mi tokom toga zašteka i neće dalje, bilo što da napravim. Čim stopiram sve to, neće više pustiti, čim stavim video i tekst-tu zašteka, i tako još milijun situacija.

 

Pa me zanima dali ima neko riješenje za to!!???

 

Imam 512 rama (ali inače sve radi normalno), pa me zanima da li se to može poboljšati ako nadogradim na 1 ili 2gige (mislim, hoće se taj problem kod WMM ispraviti) ili što - MOLIM POMOĆ ŠTO PRIJE ???

 

...hvala unaprijed...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Da li mi itko može odg na ovo pitanje!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Movie Maker - problem!

Ne znam da li če ti pomoći ali ja sam imao slićnih problema sa svim programima za obradu videa, a zezao me je vatrozid ( Online Armor) nadogradio se na najnoviju verziju i iz nekog razloga stopirao neke servise. Pokušaj isključiti vatrozid pa vidi onda ako ga imaš instaliranog ili neki drugi koji ima PROGRAM GUARD.

15 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Nadogradnjom RAM-a komp će ti da, tako kažemo, lakše disati, ali teško da će popraviti problem sa WMM.

Probaj ovo sa firewallom ako ga koristiš, ako imaš malo prostora na disku oslobodi ga, defragmentiraj, skeniraj komp sa alatima koje imaš, očisti registry, pogasi nepotrebne servise u startup,

ako imaš sedmicu pokreni ponovnu instalaciju WMM... Na kraju ako ništa ne pomogne možda ćeš i ponovo instalirati Windowse.

Sve su to samo nagađanja jer ne možemo znati tko što instalira i briše sa svog kompa

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Windows Movie Maker - problem!
Bart kaže...

Ovako, kratko i jednostavno.

 

WMM mi je radio ok sve do prije nekih mjesec dana (comp je u istom stanju kao i prije, sve ok,nema problema, nit kod ikojeg drugog programa i slično), ali WMM sve više zeza: kad god pravim neki ''video'' (video/slike+pjesma/e), on mi tokom toga zašteka i neće dalje, bilo što da napravim. Čim stopiram sve to, neće više pustiti, čim stavim video i tekst-tu zašteka, i tako još milijun situacija.

 

Pa me zanima dali ima neko riješenje za to!!???

 

Imam 512 rama (ali inače sve radi normalno), pa me zanima da li se to može poboljšati ako nadogradim na 1 ili 2gige (mislim, hoće se taj problem kod WMM ispraviti) ili što - MOLIM POMOĆ ŠTO PRIJE ???

 

...hvala unaprijed...

Možeš pokušati s čišćenjem kompa i registrya te ostalog raznog smeća.

Puno je programa za tu namjenu (glary utilities npr, besplatan je).

Ako ne ide možeš pokušati s nekom (lakšom-ako pronađeš) alternativom.

Nadogradnja rama bi ti mogla pomoći, ali možda i ne, s ovako malo informacija teško je točnije odrediti.

kumba kaže...

Ne znam da li če ti pomoći ali ja sam imao slićnih problema sa svim programima za obradu videa, a zezao me je vatrozid ( Online Armor) nadogradio se na najnoviju verziju i iz nekog razloga stopirao neke servise. Pokušaj isključiti vatrozid pa vidi onda ako ga imaš instaliranog ili neki drugi koji ima PROGRAM GUARD.

Ako (ne) koristi Windows firewall onda ne mora ništa provjeravati jer on ima samo funkciju firewalla (kontrola ulaznih-izlaznih veza), a to što je tebi blokirao OA, to je njegov HIPS.

...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2010 22:06 (kingmedo).
15 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Hvala, sredio sam malo uz pomoć glary utilities, općenito comp doveo u red...odličan je program...

 

Skužio sam kad mi šteka WMM, kad god stavim neki AVI video, trajao on 5 sec ili 5 min, odmah zašteka, i onda sam se dosjetio da svaki AVI format konvertiram u WMW format, i kad to napravim za svaki određeni video koji trebam staviti u WMM-i radi bez beda...pa eto...

 

Idući tjedan si nadograđujem rame, pa ću vidjet dali će onda htjeti raditi i sa AVI formatima...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Gadan problem imam s makerom. Ludim lagano. Tu i tamo steka ali ajde to i nije tako strasno,nego nece da sacuva video kako treba.

Imam snimljenu pjesmu,winamp file,ubacim je u maker dodam slike i sačuvam file. Kad ga pokrenem u winampu ili bilo kojem drugom programu,nemam kraj pjesme,zadnjih 30 i vise sekundi. Cak sam,ne znajuci da se to dogodilo,objavila na youtube,i kad sam pustila imala sam sta i da vidim. 

Ne znam kako to da rijesim, jer isti problem imam i sa Picassom,i tamo sam pravila klip. Do pjesme nije,jer sam probala i neku drugu,pa se isto dogodilo. Please help! Ako ne zna nitko kako ovo da rijesim, neka mi predlozi neki drugi program predvidjen za to...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Movie Maker - problem!
Bart kaže...

Ovako, kratko i jednostavno.

 

WMM mi je radio ok sve do prije nekih mjesec dana (comp je u istom stanju kao i prije, sve ok,nema problema, nit kod ikojeg drugog programa i slično), ali WMM sve više zeza: kad god pravim neki ''video'' (video/slike+pjesma/e), on mi tokom toga zašteka i neće dalje, bilo što da napravim. Čim stopiram sve to, neće više pustiti, čim stavim video i tekst-tu zašteka, i tako još milijun situacija.

 

Pa me zanima dali ima neko riješenje za to!!???

 

Imam 512 rama (ali inače sve radi normalno), pa me zanima da li se to može poboljšati ako nadogradim na 1 ili 2gige (mislim, hoće se taj problem kod WMM ispraviti) ili što - MOLIM POMOĆ ŠTO PRIJE ???

 

...hvala unaprijed...

možda nedostatak rama,sad neznam WMM nije baš tako zahtjevan program,Sony Vegas već je zahtjevniji ,imao sam tako problem sa Sony Vegasom isto mi je ledio...

Ako sam ikako pomogao stisni hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Može li mi netko preporučiti bolji program od windowsa movie makera a da je besplatan?

:)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Movie Maker - problem!

Imam i ja problem sa windows movie makerom. Dakle priča ide ovako:

Skinem ja MM i instaliram ga. Prvi dan radi dobro,napravim ja film i sve uredu. Kad sutra dan se pojavi greška i to yebačka. Izbaci problem ali ništa nepiše:

 

Tako mi se dogodi na svakom kompjuteru na kojem je instaliran XP (dok za druge neznam jer nemam iskustva s drugim windowsima osim s XP-om)

 

Neznam što da uradim jer me izluđuje ovaj problem!

Dino
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows Movie Maker - problem!
Dinče kaže...

Imam i ja problem sa windows movie makerom. Dakle priča ide ovako:

Skinem ja MM i instaliram ga. Prvi dan radi dobro,napravim ja film i sve uredu. Kad sutra dan se pojavi greška i to yebačka. Izbaci problem ali ništa nepiše:

 

Tako mi se dogodi na svakom kompjuteru na kojem je instaliran XP (dok za druge neznam jer nemam iskustva s drugim windowsima osim s XP-om)

 

Neznam što da uradim jer me izluđuje ovaj problem!

Ovo se meni dešava instalirao sam verziju 2.6 na windows 7 i ne želi mi ga otvoriti nego mi izbacuje error. pokusao sam skinuti i verziju 6.0 ali isto error izbacuje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice