Windows.old

poruka: 6
|
čitano: 820
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Windows.old

Crkli Windowsi 7. Nisam uspio popraviti sa startup repairom, bootrec fixom, Plop bm-om, pa sam instalirao windowse bez formatiranja. E sad, pošto su stari podatci u Windows.old, mogu li dokumente (save gameove i postavke) bez problema samo kopirati iz starog usera u novog (isto ime)?  Kako do email adresa? Vidim da starih bookmarka nema.. ili ima?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows.old

Sve dokumente, slike muziku, možeš samo kopirati gdje želiš, tako isto save games, nakon što ponovo instaliraš igru i ovo ostalo bookmarks i mail je moguće pronaći, samo treba znati. Možda da nekog od forumaša zamoliš, da ti preko Team W. odradi to.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows.old
ivo454 kaže...

Sve dokumente, slike muziku, možeš samo kopirati gdje želiš, tako isto save games, nakon što ponovo instaliraš igru i ovo ostalo bookmarks i mail je moguće pronaći, samo treba znati. Možda da nekog od forumaša zamoliš, da ti preko Team W. odradi to.

 

Suza radosnica kad su stare ikone iskočile na desktop. Hvala, bez ostalog ću preživjeti. Barem konačno ne moram lagati da su mi srušeni Windowsi pojeli mailove i adrese :D 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Windows.old

Mozda glupo pitanje ali zasto nemas backup???????

15 godina
online
Re: Windows.old

.. ali tad nema 'suza radosnica' :) to je izniman gušt, nešto kao dopamin i pređe u naviku. S backupom nema tog gušta ;-)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows.old
Torent kaže...

Mozda glupo pitanje ali zasto nemas backup???????

 

A što da velim? Volim živjeti opasno :nerd avanturist: :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2016 22:55 (tripw).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice