Xfire problem

poruka: 22
|
čitano: 6.532
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

ovako...vec dugo imam instalirani xfire, sve je radilo u redu, no međutim nakon reinstalacije windowsa opet sam instalirao xfire, logam se i jednostavno svi prijatelji su mi nestali, svi screenshotovi uploadani na str. xfirea, video bas sve......zapravo to mi se vec dogodilo prije no igrom slucaja sve se vratilo u normalu.....ima li kakvog rjesenja??

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Xfire problem
ibari91 kaže...

ovako...vec dugo imam instalirani xfire, sve je radilo u redu, no međutim nakon reinstalacije windowsa opet sam instalirao xfire, logam se i jednostavno svi prijatelji su mi nestali, svi screenshotovi uploadani na str. xfirea, video bas sve......zapravo to mi se vec dogodilo prije no igrom slucaja sve se vratilo u normalu.....ima li kakvog rjesenja??

Mislim da ne al pitaj na xfire forumu mozda ce ti koji admin ili mod odogovrit ili slicno...Ja takav problem nisam nikad imao ali zna se dogodit kad usred igre pisem da mi neke cudne znakove pocne pisat pa moram ctrl stisnut

14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem
Fake_Alert kaže...
ibari91 kaže...

ovako...vec dugo imam instalirani xfire, sve je radilo u redu, no međutim nakon reinstalacije windowsa opet sam instalirao xfire, logam se i jednostavno svi prijatelji su mi nestali, svi screenshotovi uploadani na str. xfirea, video bas sve......zapravo to mi se vec dogodilo prije no igrom slucaja sve se vratilo u normalu.....ima li kakvog rjesenja??

Mislim da ne al pitaj na xfire forumu mozda ce ti koji admin ili mod odogovrit ili slicno...Ja takav problem nisam nikad imao ali zna se dogodit kad usred igre pisem da mi neke cudne znakove pocne pisat pa moram ctrl stisnut

da i meni budu neki znakovi cudni evo ovako nesto `#˛°``˛˛° Smijeh ugl neki krugovi i neki kutovi itd.. :)

 

Pogledaj jel ti na xfireu ugasena opcija show friends offline,al govoris da nemas niti jednoga pa to nebi moglo biti,da ti mozda nije neko haknuo u account Smijeh

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

to mi se i prije dogodilo no sasvim slucajno se sve opet vratilo u normalu, no obaj put nema sanse

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

my daj vec nema sta nisam probao ali nista

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem
ibari91 kaže...

my daj vec nema sta nisam probao ali nista

koji ti je xfire?

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

nick? AIRBORNE

 

ili emal  ivica591@hotmail.com

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2009 19:31 (ibari91).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem
ibari91 kaže...

nick? AIRBORNE

Nista rekao si da ti to nekad bude pa da se vrati u normalu,ako ti se ne vrati normalno onda lijepo stavi u glavu da si nekome mozda dao password od xfirea accounta ili ti je netko skuzio pw pa ti je usao i pobrisao namjerno i prijatelje i screenshootove!

 

Evo sad mislim da je mozda do updatea xfirea(ako je bio) ali on nista ne brise koliko ja znam....

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

ma covjece koje davanje passworda....eventualno dodavanje prijatelja i to je to

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem
ibari91 kaže...

ma covjece koje davanje passworda....eventualno dodavanje prijatelja i to je to

i to je sto?ja mislim ako si dodavao prijatelje da ti se nebi smjelo nista dogodit.....meni prijatelj ima 620 prijatelja i sve mu je u redu....koliko si ih ti imao?

Suzuki GSXR 1400
14 godina
offline
Xfire problem

O cemu vi pricate boze dragi...to je ko da u pravom zivotu imas 300 prijatelja i ak jos jednog upoznas onda ti ruka otpadne....Pitaj na Xfire forumu i tam ce ti vise pomoc neg tu jer tu nitko nije imao takav bedast problem,i pozdrav..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

ma oko 20, ne vise...

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
14 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem
ibari91 kaže...

ma oko 20, ne vise...

pa dodaj opet tih 20 prijatelja i miran si...Smijeh

Suzuki GSXR 1400
15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

ma znam da nije puno...to su mi bili samo decki iz klana i eventualno jos par sa sastrane

AMD Athlon X2 7850 BE 2.8Ghz / Glacial Tech Igloo 5750 / 4x1GB Kingston HyperX 800Mhz / Powercolor X1950Pro GDDR3
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

ovako ja nemam problem ali moram reci da je xfire takvo sranje da jos to nisam vidio npr. ponekda znam ic pogledat koliko sati imam neke igrice odem prvi put pise da imam 622h odem drugi put pise 812h to mi neeeeeeede u glavu kako ja mogu nabit 200 h u 20 min. drugi primjer- imam susjeda , on ima brat i imaju samo jedan kompjuter a oba dva imaju xfire svako svoj i neki put mi zna bit oba dvojica online ja pitam suseda kaj imaju dva komjutera a on se cudi to mi pomalo ide na zivce etotako to je moje misljenje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Xfire problem

Imam jedno pitanje... dijelom je i problem al da ne otvaram novu temu pa pitam ovdje... Jel netko ima ideju kako natjerati Xfire da koristi dyndns adresu umjesto IP adrese u favoritima? Konkretno, ja imam svoj COD2 server i sad bi dao dydns adresu koju bi oni stavili u favorite na xfireu umjesto IP adrese koja se mijenja... Jer, sad svakih 24h IP adresa se promijeni pa treba brisati server iz favorita i dodavati novu adresu ispočetka. jel se to da kako rješiti?

 

postoje zaobilazna rješenja (upaliti cod mp i u konzolu upisat connect xxxx.ath.cx npr) ili klikati join na mene kad sam online... dal možda postoji neki string koji bi ubacio u target od shortcuta (recimo C:\cod2\codmp.exe +connect xxxx.ath.cx) pa da se on automatski spoji?

 

ukratko rečeno - kako izbjeći to da ja moram svakih 24h javljat promjenu IP adrese...

Stick to the shadows....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

Mozeli li mi ko reci zasto ne mogu da igram sa prijateljima preko xfire...SLIKA-----...........jednostavno kada hocu da kliknem na onaj dzojstik on je iskljucen a ispod su neki katanci ispod svake igre....pogledajte sliku ,obratite pozornost na uramljene kvadrate-----HVALA

15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

ljudi dajte znali tko....vazno mi je

15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

Možda ti put do igre ( path ) nije dobro namješten, ili nije ista verzija, može biti dosta toga.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xfire problem

ma na bilo kojoj igri stoji dole katanac znak i ne mogu kliknut na JOIN GAME

15 godina
neaktivan
offline
Xfire problem

Onda probaj reinstalirati XF, iako čisto sumnjam da je do toga.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.8.2009 12:38 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xfire problem

Znas engleski?

http://zhtw.xfire.com/xf/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1906614

ILI

http://www.xfire.com/xf/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=182850

 

Zasto su tu xfire forumi?

 

Sta je tako tesko malo googlat i napisat "Xfire,Cant join the game"??

to ti je desetak minuta posla i ak ne nades nis na googlu,yahoo ili nesto trece onda otvoris temu ili pitas na postojucoj

 

i za kraj

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.8.2009 11:27 (Fake_Alert).
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice