XP kako saznati šifru

poruka: 22
|
čitano: 17.248
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
XP kako saznati šifru

zanima me kako mogu saznati koja je šifra na mom accountu od kompa, i kako da stavim sebe za administratora ako sam limited...(ako sam na svom acc-u)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
XP kako saznati šifru

safe mode

tam mos uklonit sifru i postavit se za administratora

mp14
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 22:39 (lamborghini murcelago lp640).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: XP kako saznati šifru
lamborghini murcelago lp640 kaže...

safe mode

U safe modu možeš samo deaktivirat šifru dakle izbrisat ju ali ne i vidjet koja je.

Za takve stvari postoje posebni programi kao HIRENS BOOT CD....dalje ne smijem pričat zbog zabrana.

Um caruje, snaga dobro dođe :P
14 godina
neaktivan
offline
XP kako saznati šifru

ma znam za safe ja je ocu saznati a a ne promjeniti

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: XP kako saznati šifru
decko1987 kaže...

ma znam za safe ja je ocu saznati a a ne promjeniti

Onda možeš s programom gore navedenim. A također iz safe mode-a možeš ukloniti limited acc. i sebe postaviti za admina. To je vrlo jednostavno. Samo obrišeš limited acc. i automatski pri svakom spajanju budeš admin. Još što se tiče šifre, kako je ne znaš ako je tvoje računalo i možeš je jednostavno obrisat i napraviti novu ako si ovu zaboravio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2010 22:58 (ParaNO1d).
14 godina
neaktivan
offline
XP kako saznati šifru
ne moras u safe mode ici za to...kad upalis komp odes ctrl+alt+delete i onda ti se pojavi u obliku klasičnog logina i upises administrator i uđeš to ti je isti acc ko i u safeu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

e gdje se nalazi taj save mod?? 

slivar
15 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru
slivica kaže...

e gdje se nalazi taj save mod?? 

Na tvom PC-u!! {#}

 

Prilikom boota ,čim upališ PC ,klikni (nekoliko puta) na F8 tipku i pojavit će ti se Advanced meni i tu ćeš naći i Safe Mode!

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 20:57 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

dobro a jel mi mozes objasnit kako da onda promjenim sifru...jer ja sam zaboravio sifru od svog accounta na racunalu a tamo su mi jako vazne stvari!! 

slivar
15 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

Za to ti ne treba safe mode ,nego administrator.

 

A tu pomaže da dva puta klikneš Ctrl - Alt - Del na login screenu i kad ti se pojavi klasični logon ,samo ukucaj Administrator i klik na OK (osim ako je tu lozinka ,tada ćeš morati ići u Safe Mode)!

 

Nakon toga ,ideš u Control Panel ,User Accounts i tu izabereš svoj i resetiraš password. To je sve.

 

Ovo ,naravno ,vrijedi za samo za Windows XP.

 

Više o tome - ovdje.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.4.2012 21:40 (kizo2703).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

gledaj ja sam zaboravio sifru jer mie racunalo bilo na popravku...kako da ja sad saznam tu sifru!!!!??? molim brz odgovor..hvala

slivar
12 godina
protjeran
offline
Re: XP kako saznati šifru
slivica kaže...

gledaj ja sam zaboravio sifru jer mie racunalo bilo na popravku...kako da ja sad saznam tu sifru!!!!??? molim brz odgovor..hvala

Jesi procitao post iznad svojeg???

12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

jesam al nece mi......

 

slivar
15 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

Šta ti neće??

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

nece mi se pojavit to cudo taj obicni login!!znaci pokuso sam i kad sam uso u drugi account i kad sam upalio racunalo :=

slivar
15 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru
slivica kaže...

nece mi se pojavit to cudo taj obicni login!!znaci pokuso sam i kad sam uso u drugi account i kad sam upalio racunalo :=

Odlogiraj se i na ovakvom screnu

 klikni DVA PUTA na tike Ctrl Alt Del U ISTO VRIJEME!! Mora ti se pojaviti klasični login prozor!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

da oke pojavilo mi se uspio sam al kad se idem loginat na taj account no kad se loginam logina mi se na ovaj isti -.-' neznam zasto idem probat promjenit ime pa cu probat!!

slivar
15 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru
slivica kaže...

da oke pojavilo mi se uspio sam al kad se idem loginat na taj account no kad se loginam logina mi se na ovaj isti -.-' neznam zasto idem probat promjenit ime pa cu probat!!

Ja ne znam o čemu ti pričaš? Na koji account se logiraš?  

 

Moraš se logirati kao Administrator ,i tu onda resetirati password za svoj account!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Re: XP kako saznati šifru

nemogu da promjenim ime -.-'    dali postoji koj drugi nacin da promjenim ili saznam sifru???

slivar
9 godina
neaktivan
offline
XP kako saznati šifru

kako saznati lozinku i šifru na kompjuteru moga sina koji je poginuo, želio bih preuzeti njegovu stranicu na fejzbuku.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XP kako saznati šifru
džaja kaže...

kako saznati lozinku i šifru na kompjuteru moga sina koji je poginuo, želio bih preuzeti njegovu stranicu na fejzbuku.

 -lozinke na kompjuteru nemaju veze s facebookom (nije na računalu, nego na internetu). Jedino oni (njihovi administratori) mogu to napraviti, ali to ih treba uvjeriti, ne zanima ih.. Dakle za facebook, kontaktirati njihovu službu. Drugo rješenje, potražiti npr na računalu neki tekst-popis lozinki možda postoji nešto zapisano ili podataka npr za mailove. Kroz mail se može resetirati, ali moraš imati pristup tom mailu (user/pass) da bi dobio novu lozinku. Ako je podešen npr outlook tad je doboljno pokrenuti ga ali ne znači da je taj mail korišten za registraciju na facebook (često se otvori poseban/jednokratni mail za to). Tako da uvjek moraš znati user/pass podatke dok npr postoji mogućnost da uopće ne znaš na koji e-mail je registriran facebook a pogotovo podatke od kojih je lozinka samo jedan ključ .. moraš znati i koja vrata tražiš. Prijatelji mogu pomoći 'svjedočenjem' fb-adminima pa i pogađanjem lozinke/potrebnih podataka.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
XP kako saznati šifru

a cesto je lozinka upamcena/memorirana u browseru a jos cesce korisnik ostaje prijavljen tj nije odlogiran sto znaci da je cookie za prijavu vazeci. u koliko je postavljena sifra za prijavu na windows account onda se ona moze ili resetirat ili povratit ukoliko nije kompleksna ali taj nacin ne garantira 100% pronalazak sifre jer ipak ona nije u plaintextu pohranjena

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice