Zamrzavanje ekrana na laptopu

poruka: 4
|
čitano: 7.191
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje ekrana na laptopu

tako tipican problemMršti se

 

imam laptop s vrlo dobro konfiguracijom (toshiba satellite, tipa 3GB rama, itd.) ali u zadnje se cesto zamrzne ekran i onda ga moram restertat a dok to radim me boli dusa naprosto.. tako po 4,5 puta dnevno..

 

ako tko zna u cemu je problem, sto da napravim, skinem, uradim a da nije formatiranje??

napravio sam s malware scan i s antivirusom ali nista bitno nije nasao, checkirao sam disc na errore ali opet isto

 

mozda napajanje, u zadnje rad baterije kao da je oslabio 

 

 

također imam jos problema**  ali necu sad o tome previse jer imam osjecaj da kad se ovo rijesi i to ce takodjer

 

**zuti usklicnik na avg miniport a to cu rijesit kad skontam kako da skinem avg sa sustavaSramim se

 

**nekad izbaci moj wireless i prebaci na neki drugi (tipa od nekih firma, vip wlanova itd.) i neda da vidim available networks, tek kad odem na zero configuration mi dozvoli

**iako mi zvuka ima tipa na youtube nekad ne da na filmu zvuk a kad odem na volume dolje mi kaze da nema mixer devices, kad restartam bude ok

 

ne znam....

 

ako netko molim vas moze pomoci

 

veoma sam zahvalan:))

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje ekrana na laptopu

ja bi reko da je neki virus.

Evo par resenja:

Ukoliko je virus skini sa interneta ove antiviruse:

Kaspersky Internet security i Spy doctor ili spy sweeper.

Najbloje je da sa antivirusima skeniras kompjuter u safe modu jer tada virusi nisu aktivni kao u obicnom modu.

 

ako nije virus uzmi mem scan i provjeri jeli sve uredu sa ramom [nsam siguran jeli se program zove mem scan ali nemaveze]

 

uzmi ovaj program i skeniraj svaki proces da vidis mozda ima tamo neki virus ili los proces http://www.processlibrary.com/processscan/

 

BSU ( Baci Sestru Uvodu) USB je nesto drugo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje ekrana na laptopu

ja bi prvo napravio scan registra i repair s glary utilities-om,može i 1-click maintenance..
izvještaj avg-a i nije toliko pouzdan,ali avire personal je..pa bi maknuo avg i stavio besplatnu aviru
(avg možeš deinstalirat u revo unistalleru free u naprednoj deinstalaciji/zadnja dole/)
ne znam šta imaš na kompu pa predlažem  besplatne programe za provjeru softvera

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 10:51 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zamrzavanje ekrana na laptopu

hvala svima na trudu i  iscprnim odgovorima :thumb up:

 

probati cu sve sto ste rekli pa javiti ako bude sto

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice