Zvučna karta na XP Service Pack 3

poruka: 10
|
čitano: 9.368
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zvučna karta na XP Service Pack 3

Imam jedan što bi se reklo problemčić.

 

Dual boot mi je sedmice i XP-a. Na XP-u nakon instalacije sam zanemario instaliranje drivera odma nego sam prešao na instalaciju drugog operativnog sustava.

Nakon instalacije i podešavanja sedmice, vratio sam se driverima za XP, svi su se instalirali kako treba samo nije driver zvučne karte, mislim, on se jeste instalirao, ali u dxdiag ne piše ništa koji su driver i nemam zvuka pa čak ni one male trubice u taskbaru.

 

Samo da napomenem da koristim XP service pack 3 i da je to prvi put da sam ga instalirao, dok je prije bio service pack 2 i sve je radilo kako treba, možda je do drivera, pa ako može link za SP3 verziju.


Hvala.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zvučna karta na XP Service Pack 3

Probaj instalirat Realtek HD Audio Driver i K-Lite Codec Pack Full.Meni uvijek to pomaže kod situacija kad nemam zvuka.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučna karta na XP Service Pack 3
softwaremaniac kaže...

Probaj instalirat Realtek HD Audio Driver i K-Lite Codec Pack Full.Meni uvijek to pomaže kod situacija kad nemam zvuka.

Pa realtekove HD audio drivere sam i instalirao, skidao s neta i one sa DVD-a matične ploče.

 

Možeš li dati linkove pa da i to probam. Hvala.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
odjavljen
offline
Zvučna karta na XP Service Pack 3
Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [ZETOR Black Edition-SADA SA NOVIM GEFUFNAMA]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučna karta na XP Service Pack 3

Znači da instaliram prvo zvučnu pa to?

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
14 godina
neaktivan
offline
Zvučna karta na XP Service Pack 3

Ovako instalirao drivere, pa K-lite codec pack, i opet nema zvuka...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zvučna karta na XP Service Pack 3

Koja matična? Šta ti stoji u device manageru pod sounds?

World Championships: 7, GP started: 259, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,403
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučna karta na XP Service Pack 3
F1-IVO kaže...

Koja matična? Šta ti stoji u device manageru pod sounds?

Ivo pomagaj ti Belji se

 

Maloprije zamijenio Sp3 sa Sp2, opet isto, nakon instalacije drivera XP ih ne prihvata.

 

U Device Manageru u sedmici je HD audio device, trenutno nisam u XP-u kasnije ću pogledati.

Matična je


Gigabyte EP43-S3L

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučna karta na XP Service Pack 3

Koji sampioni. Nemju pojm akoja je maticna a stavljau drivere po osjecaju a jos dodaju codece umjesto drivera. Kakve veze i k-lite codec pack sa driverima???????????????

 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=2848&dl=1#driver

 

Skini prvi driver pod audio. To bi trebalo biti to. 

Ali prvo stavi drivere za chipset pa onda ove drivere. A k-lite codec pack nema blage veze sa driverima. 

:)
13 godina
neaktivan
offline
Zvučna karta na XP Service Pack 3

od jucer mi nema tona nikako samo na jednoj igrici i kad gasim skidao sam ove drivere ali nista ne pomaze

pomagajte

dragan
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.1.2011 11:00 (gagiss).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice