ASP hosting od kuće

poruka: 6
|
čitano: 2.160
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
ASP hosting od kuće

Dakle, ovak...

 

Imam jedan ASP.NET Web Forms projekt u sklopu kojeg je jednostavni WCF servis. Projekt radi s bazom složenom u MSSQL Express.

 

Sad to sve fino radi u Visual Studio development serveru, no htio bi to hostat na Internet od sebe doma...

 

Ne treba mi ni domena, mogu se direkt IP adesom spojit. Problem mi je što se IP mijenja, a nebi htio da se promjeni baš kad imam tu prezentaciju, pa jel postoji kakav zaobilazni put za to?

 

Jel to moguće i može mala pomoć kak to napravit (Moram dić IIS pretpostavljam, a nisam siguran ni kak se ASP projekt stavlja na WEB, kak ide baza i sl.). Nisam do sad objavljavao ASP.NET projekte na Internet...

 

Treba mi to stajati 1-2 dana online u prezentacijske svrhe, a ne isplati mi se plaćati skupi ASP hosting za to na godinu dana...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 13:51 (pahatak).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: ASP hosting od kuće
pahatak kaže...

Dakle, ovak...

 

Imam jedan ASP.NET Web Forms projekt u sklopu kojeg je jednostavni WCF servis. Projekt radi s bazom složenom u MSSQL Express.

 

Sad to sve fino radi u Visual Studio development serveru, no htio bi to hostat na Internet od sebe doma...

 

Ne treba mi ni domena, mogu se direkt IP adesom spojit. Problem mi je što se IP mijenja, a nebi htio da se promjeni baš kad imam tu prezentaciju, pa jel postoji kakav zaobilazni put za to?

 

Jel to moguće i može mala pomoć kak to napravit (Moram dić IIS pretpostavljam, a nisam siguran ni kak se ASP projekt stavlja na WEB, kak ide baza i sl.). Nisam do sad objavljavao ASP.NET projekte na Internet...

 

Treba mi to stajati 1-2 dana online u prezentacijske svrhe, a ne isplati mi se plaćati skupi ASP hosting za to na godinu dana...

 

 

 imaš i free ASP hostinga

16 godina
offline
Re: ASP hosting od kuće
ministar kaže...

 

 

 imaš i free ASP hostinga

Može preporuka neka? S jednim sam probao prije par mjeseci pa nisam uspio ništa napravit...

 

I ako može mala pomoć oko samo stavljanja projekta na web...

 

Jel isto samo kopiram cijeli projekt na hosting kao i statičnu web stranicu ili???

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 20:51 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Re: ASP hosting od kuće
lllnuclearlll kaže...
ministar kaže...

 

 

 imaš i free ASP hostinga

Može preporuka neka? S jednim sam probao prije par mjeseci pa nisam uspio ništa napravit...

 

I ako može mala pomoć oko samo stavljanja projekta na web...

 

Jel isto samo kopiram cijeli projekt na hosting kao i statičnu web stranicu ili???

 ne znam koji je to hosting, znam samo da je jedan kolega s faksa to koristio

 

ne znam, ne bavim se s ASP 

15 godina
online
Re: ASP hosting od kuće

-bilo koji servis kao DynDNS.. (ima još par free). Problem može biti modem/router (tj ISPovska ograničenja ako ne možeš otvoriti potrebne portove i sl.) tad neki od fre hosting serivsa ali oni opet neka druga ograničenja itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: ASP hosting od kuće

A bi li ti odgovarao Azure? Imaš 10 besplatnih websiteova svaki sa SQL bazom 20MB. Ako ti je to dosta, probaj. Imaš i besplatni trial sa svim servisima besplatno.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice