Dreamweaver cs6 problem XML

poruka: 10
|
čitano: 4.443
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver CS6

 Pozdrav svima...

 

Nedavno sam instalirao Dreamweaver cs6 i obzirom da sam novi u svemu ovome odmah problemi u pozdravnoj poruci 

 

Naime desi se slijedece:

 

Problem loading the content XML.

You've requested a language ('en_IL') which does not have any available content.

 

Zamolio bih nekoga ako moze da mi pomogne da se rijesim ovoga ukoliko ste imali slicnu situaciju... i/ili da li ce pomenuto ometati rad u programu i sl. jer sam tek na obuci i stvarno nemam pojma  ako nece smetati rad ne smeta ni meni da procitam svaki put kada upalim program.

 

Hvala unaprijed svima 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver cs6 problem XML

To tvoj Dreamweaver došo iz Izraela. 

 

Ne bi trebao imati nikakvih problema sa radom.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver cs6 problem XML

Nikad nisam koristio Dream al sam cuo da ga ljudi izbjegavaju zbog njegovog WYSIWYG featurea jer krivo prikazuje kasniji izgled pa poslije imaju problema kod produkcije, mozda da probas Brackets koji ti digne server umejsto tebe u stvarnom pregledniku i odmah mozes gledat rezultat koda nakon svakog savea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dreamweaver cs6 problem XML

Visual Studio isto diže svoj IIS server... I u kombinaciji sa IntelliSenseom, ostali IDEovi se mogu sakriti i plakati.

My name is Legion... For we are many!
10 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver cs6 problem XML

Jos da nema 8GB i da ti netreba overclockani i7 da radis fluidno bio bi super

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dreamweaver cs6 problem XML
Irregular kaže...

Jos da nema 8GB i da ti netreba overclockani i7 da radis fluidno bio bi super

Ne znam, ima 8GB kad sve živo instaliraš... Sumnjam da ti treba podrška za C++, Universal Apps, F# ili Office Development tools.

 

A radi na i3 bez problema, tako da, ne s*ri. Dok Dreamweaver štuca na i3. VS2012 radi uredno i na laptopu pod Moj PC, što se za bilo koji adobeov alat baš i ne može reći. Da ne pričam o Flashu.

My name is Legion... For we are many!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 20:13 (Sum_of_all_fears).
10 godina
neaktivan
offline
Dreamweaver cs6 problem XML

Ja sam prije koristio Dreamweaver, znam da se dosta ljudi zale na performance ali ja tih problema nisam imao, no kada sam preasao na Sublime text cisto za probu nikad se nisam ni necu vratiti Dreamweaveru jer je Sublime Text cisto lijepsi i prakticniji, zato bi svima preporucio Sublime Text ili Brackets. Obadva programa su besplatna, a po meni puno bolja od Dreamweavera.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 20:24 (tLeon).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dreamweaver cs6 problem XML
tLeon kaže...

Ja sam prije koristio Dreamweaver, znam da se dosta ljudi zale na performance ali ja tih problema nisam imao, no kada sam preasao na Sublime text cisto za probu nikad se nisam ni necu vratiti Dreamweaveru jer je Sublime Text cisto lijepsi i prakticniji, zato bi svima preporucio Sublime Text ili Brackets. Obadva programa su besplatna, a po meni puno bolja od Dreamweavera.

 

 

 Sublime Text nije toliko besplatan koliko ima besplatni neograničeni trial 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dreamweaver cs6 problem XML

DW ne stuca na i3, vrtio sam ga na core2 zajedno sa cijelim Adobe suite :) 

 

ali Brackets :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Dreamweaver cs6 problem XML

Hvala, riješio sam problem, instalirao sam drugu verziju :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice