FTP spajanje problme?

poruka: 7
|
čitano: 1.060
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FTP spajanje problme?

Htio bi podic svoju prvu stranicu na neki server,dobio sam sve one podatke (hostname,username,pas...) i kad sve to kucam u FileZill-u jednostavno izbaci error i nece se spojit,probao sam jos gomilu tih programa,sa svakim ista stvar...Naprimjer Core FTP izbaci "Can't establish connection"

E sad ja se ne kontam nesto u to al sam vidio da se spominje Port 21 ili 22 a znam da sam na Torent hr-u im'o problem sa tim portovima,ne mogu ih otvorit,namjestit i bit spojiv...Mozda je malo glupo al stvarno se ne razumijem u to?U cemu bi moga bit problem?

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FTP spajanje problme?
Sadmir01 kaže...

Htio bi podic svoju prvu stranicu na neki server,dobio sam sve one podatke (hostname,username,pas...) i kad sve to kucam u FileZill-u jednostavno izbaci error i nece se spojit,probao sam jos gomilu tih programa,sa svakim ista stvar...Naprimjer Core FTP izbaci "Can't establish connection"

E sad ja se ne kontam nesto u to al sam vidio da se spominje Port 21 ili 22 a znam da sam na Torent hr-u im'o problem sa tim portovima,ne mogu ih otvorit,namjestit i bit spojiv...Mozda je malo glupo al stvarno se ne razumijem u to?U cemu bi moga bit problem?

Jednostavno - nešto od podataka ti nije ispravno.. Port ti je ili 21 ili 23131

12 godina
offline
FTP spajanje problme?

Ispravno je,siguran sam,port je otvoren provjerio sam i to...

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FTP spajanje problme?

Pogledaj da ti FTP klijenti nisu blokirani u firewall-u.

10 godina
offline
Re: FTP spajanje problme?
ministar kaže...
Sadmir01 kaže...

Htio bi podic svoju prvu stranicu na neki server,dobio sam sve one podatke (hostname,username,pas...) i kad sve to kucam u FileZill-u jednostavno izbaci error i nece se spojit,probao sam jos gomilu tih programa,sa svakim ista stvar...Naprimjer Core FTP izbaci "Can't establish connection"

E sad ja se ne kontam nesto u to al sam vidio da se spominje Port 21 ili 22 a znam da sam na Torent hr-u im'o problem sa tim portovima,ne mogu ih otvorit,namjestit i bit spojiv...Mozda je malo glupo al stvarno se ne razumijem u to?U cemu bi moga bit problem?

Jednostavno - nešto od podataka ti nije ispravno.. Port ti je ili 21 ili 23131

Port može biti i neki drugi. Ovo što si imao problema na THR-u nema puno veze s ovim. Ovisi i o tome za koji tip konekcije si dobio podatke, možda je ftps, ftpes, sftp. Provjeri i ovo zadnje jer je potrebno i to odabrati ispravno.

12 godina
offline
FTP spajanje problme?

Port je 21,tako pise na sajtu,tako je i program podesen.

Firewall sam totalno iskljucio i pokusao ponovo al nista

Tip konekcije je "FTP"

Nemam blage veze sta bi jos moglo bit...

Sadmir K
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FTP spajanje problme?

Mogli bi biti samo krivi podaci. Ako imaš pristup cPanelu promijeni lozinku od FTP-a.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice