Google maps

poruka: 5
|
čitano: 5.791
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Google maps

Dakle, kako nekom trebam ubacit google maps u web, našao sam ovdje jedan zgodan način za dodati google maps u web stranicu.

Ali kad napišem adresu "Kralja Tomislava 76" koja je na otoku Čiovu koji je spojen mostom sa Trogirom (za one koji neznaju, nebitno) i kad testiram site prikazuje grad Trogir ne tu adresu.

Kad tražim tu adresu na Google maps isto je ne izbaciva - ali znam točne kordinate kuće pa može li se prikazat kuća pomoću tih kordinata?

 

Ako nemože imali neko drugo rješenje da klikom na link dođe neki pop-up prozorćić sa google maps koji odma pokazuje na kuću i možda iznad kuće balun sa adresom, nazivom itd...

Taj pop up tj. html stranica koji sadrži google maps se može skinuti ovde

Imali ko par minuti za pogledat? Hvala najlipša!

En taro kaboom
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google maps

Ja sam se dosta igrao sa time, sa poligonima i ostalim na Google maps, imaš vodje što se tiče koordinata:

 

http://www.gorissen.info/Pierre/maps/googleMapLocationv3.php

 

http://www.online-tech-tips.com/computer-tips/find-longitude-latitude/

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google maps

Naravno da možeš prikazati lokaciju sa koordinatama, a definitivno najlakši način je da skineš jquery i google maps plugin. Google ponekad nije 100% siguran što želiš pokazati, i za Zagreb često daje krive rezultate (npr upit Vukovarska avenija =! Vukovarska cesta, al On to još ne zna :-)

14 godina
offline
Google maps

Hvala stari!

 

En taro kaboom
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Google maps

Pozdrav, trebam pomoć s google maps.

Napravila sam sve i unutar infowindowsa postavila informacije s podacima i slikom za svako mijesto, i sad želim kad kliknem na sliku da se poveća, ali u istom prozoru, a ne da mi otvara novi?? Upomoć!!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice