Jquery fancybox u wordpressu

poruka: 4
|
čitano: 642
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Jquery fancybox u wordpressu

Pozdrav svima. Imam jedan mali problem sa Wordpressom pa neznam kako da ga riješim, pa ako netko tko kuži problem ima malo volje da mi pomogne bio bi zahvalan. Neko gotovo rješenje ili nešto što bi se dalo upotrijebit. Konkretno radi se o tome da radim jednu stranicu na kojoj treba napraviti nešto tipa kao na ovoj stranici "katunar.hr/nasa-vina" Znači kad se klikne na malu sličicu da se otvara dio sa većom slikom i tekstom u istom okviru na istoj stanici. Hvala

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Jquery fancybox u wordpressu

javi se meni na mail tomicigo@gmail.com

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jquery fancybox u wordpressu
Da se ispravim. Malo proučio ovaj tvoj primjer i sada razumijem što ti treba. Ne znam ima li koji plugin baš takav, ima jedino galerije pa da ispod budu male sličice, a iznad velika. Jedan od pluginova je Fotorama. Ne znam može li se takav efekt dobiti sa CSS sprite.
http://www.Hedonist385.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2014 0:33 (Robi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Jquery fancybox u wordpressu

Hvala na odgovoru. Na kraju sam i uspio rješit problem s pomoću galerije. Eto za sve koji se nađu u istom problemu da trebaju nešto slično napravit uspio sam naći rješenje pomoću plugina "Thumbnail Gallery". Plugin je dosta jednostavan za korištenje, a moguće je ubacivanje kraj slike teksta, html-a, videa...


 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice