Mailovi odlaze u spam

poruka: 7
|
čitano: 6.506
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mailovi odlaze u spam

Registrirao sam novu domenu i mailovi koje šaljem s te domene na Gmailu i Hotmailu odlaze u spam. Domena ni mail serveri providera nisu blacklistani. Također, serveri ne odbijaju moje mailove, već u primateljev mailbox dolaze označeni kao spam i nalaze se u spam folderu. Nisam spamao, štoviše domena je stara par dana i prvi mail koji sam poslao je otišao u spam. Imate li ideju što napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mailovi odlaze u spam
Napravi jos jedan gmail pa probaj opet, mozda si jos prije postavio da ti ta domena ide u spam, inace imas u gmailu malu tipku na kojoj pise nesto kao Why is this in spam folder? pa procitaj kaj kazu zasto je u spamu. I probaj sa jos mail usluga ne samo gmail. Sretno
You dont make 500 million friends without a few enemies.
16 godina
offline
Re: Mailovi odlaze u spam
tLeon kaže...
Napravi jos jedan gmail pa probaj opet, mozda si jos prije postavio da ti ta domena ide u spam, inace imas u gmailu malu tipku na kojoj pise nesto kao Why is this in spam folder? pa procitaj kaj kazu zasto je u spamu. I probaj sa jos mail usluga ne samo gmail. Sretno

Probao sam sa desetak gmail adresa i svima moji mailovi idu u spam folder.

Možda me nisi razumio. Naime, ja šaljem mailove sa svoje domene i svima na gmailu ide u spam. Nije me nitko mogao dodati u spam, jer domena do prije par dana nije ni postojala.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Mailovi odlaze u spam

Pa sta pise zasto je u spamu? I javi se supportu

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.4.2014 12:31 (tLeon).
16 godina
offline
Mailovi odlaze u spam

Samo to da je mail sličan mailovima koji su bili spam. Ništa određeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mailovi odlaze u spam
Nista zali se supportu i klikni na ono kao da to nije spam, kakva je to web stranica i sta saljes u mail jer google stavlja u spam i po sadrzaju, kako saljes?
You dont make 500 million friends without a few enemies.
16 godina
offline
Mailovi odlaze u spam

Uglavnom, hosting su mi prebacili na drugi server i sad sve radi kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice