Novi postovi foruma na naslovnici?

poruka: 12
|
čitano: 2.197
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Novi postovi foruma na naslovnici?
pitanje

E ovako, site je www.jabuka.tv a link od foruma je http://www.jabuka.tv/forum/phpBB3/index.php

Sad me zanima kako napraviti da mi zadnja komentirana tema bude na naslovnoj...postoji neka skripta il kakav kod za to?

inače, site je u asp-u

 

unaprijed hvala ;)

Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?
autorov komentar

inače, tražim nešto kao na bug.hr, ovo u plavom s desne strane ;)

Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
16 godina
neaktivan
offline
Novi postovi foruma na naslovnici?
autorov komentar

i? niko ne zna?

Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?

ja ti mogu rec za joomlu. Takav modul postoji ukoliko se foristi joomlim forum (firebord).

Naisao sam par puta na neke module koji su to radili s SMF-om. Uglavno, na joomli (php-u) je to izvedivo, tako da sigurno izvedivo i na ASP-u.

 

Pogledaj stranice od kreatora foruma, google... ono, na internetu se moze sve pronac od laserskih palica za golf do albatrosa s cokoladnim preljevom, samo treba ima volje i googlati. Smijeh

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?

Inace ja sam u phpbb developer teamu bio dvije godine, ljudi su jako slozni samo sto acyd burn sere pa me izbacili zato sto nisam mnogo vremena nis napisao ;)

 

Inace taj mod se zove

NV advanced last topic titles

 

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=544839

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?
autorov komentar
warezb kaže...

Inace ja sam u phpbb developer teamu bio dvije godine, ljudi su jako slozni samo sto acyd burn sere pa me izbacili zato sto nisam mnogo vremena nis napisao ;)

 

Inace taj mod se zove

NV advanced last topic titles

 

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=544839

 skino sam taj mod, al ništa ja ne kužim...i kako ću ja onda staviti na naslovnu da mi zadnja tema bude? hm

Ja sam čuo da se može nešto preko baza pa da se uzme neki ID zadnjeg komentara, jel neto tako zna?
Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?
warezb kaže...

Inace ja sam u phpbb developer teamu bio dvije godine, ljudi su jako slozni samo sto acyd burn sere pa me izbacili zato sto nisam mnogo vremena nis napisao ;)

 

 

 

 NeodlučanViče
ICCE kaže...
warezb kaže...

Inace ja sam u phpbb developer teamu bio dvije godine, ljudi su jako slozni samo sto acyd burn sere pa me izbacili zato sto nisam mnogo vremena nis napisao ;)

 

Inace taj mod se zove

NV advanced last topic titles

 

http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=544839

 skino sam taj mod, al ništa ja ne kužim...i kako ću ja onda staviti na naslovnu da mi zadnja tema bude? hm

Ja sam čuo da se može nešto preko baza pa da se uzme neki ID zadnjeg komentara, jel neto tako zna?
 Da, upravo tako. Povežeš se na bazu u kojoj se nalazi forum. I iz tablice postova dohvatiš zadnji post. I to je to. E sad nisam se bavio ASP-om pa ne znam.  Osmijeh
Ovaj mod možeš zaboravit jer je pisan u PHP-u za PHPBB3 forum, a tebi se stranica u ASP-u.

Trebaš skužit kako se u ASP-u povezuje na bazu i to je to. Samo upitom izvučeš post i prikažeš ga...
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
neaktivan
offline
Novi postovi foruma na naslovnici?
autorov komentar

a kako bi se ta baza mogla zvati?

Internet portal Jabuka gledaj Jabuku TV samo na *** www.jabuka.tv ***
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?
ICCE kaže...

a kako bi se ta baza mogla zvati?

 E gle, to ti ne bih znao reći. Za to ćeš se nekim database managerom morati spojiti na server na kojem je baza i sam pronaći. Ime baze kao i ostale informacije potrebne za ovaj posao ćeš, čini mi se, jedino tako pronaći. Mršti se
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?

De ti nama ICCE reci jel ti zelis da ti zadnje teme budu na naslovnoj stranici portala ili foruma?

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2008 13:44 (warezb).
15 godina
offline
Novi postovi foruma na naslovnici?

Jao jao sta ja nevolin te joomloide :) ajde se ti snadji pa prepravi neki modul :)

 

 

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi postovi foruma na naslovnici?

 

(Naisao sam par puta na neke module koji su to radili s SMF-om. Uglavno, na joomli (php-u) je to izvedivo)

 

Ej prika, ajd ako imaš link gdje mogu skinuti taj modul pošalji mi ga da ne gubim vrijeme na "googlanje" jer sam prije par dana instalirao SMF-ov forum pa bi mi taj modul dobro došao...

 

Hvala unaprijed Namigiva

 

Sportske novosti << www.sportskaraja.com >>
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice