Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

poruka: 29
|
čitano: 9.116
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

htio bih napravit jednostavnu web stranicu di bi samo kasnije ubacivao videa.slabo se razumim.mozeli mi tko pomoć.hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

najjednostavnije ti je napraviti blog tu moreš sve a jednostavno

stjepwan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

http://www.wordpress.com/

http://www.joomla.org/

http://www.webs.com/

 

Redom blog, CMS i još jedan CMS kojeg ne moraš instalirati na vlastiti server.

Janeway: No Thanks, I've had enough coffee. One more cup and I'll jump to warp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

nauči html php javascript i css pa sam izradi takvu stranicu

k1.c0
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

mogu ti ja pomoć. pošalji mi privatnu poruku, dat ću ti msn pa ćemo se dogovorit. ako nije nešto komercijalno, ili nešto zahtjevno, bez problema ju napravimo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

Ako radiš u joomli ja ti mogu pomoć.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

ma napravia bi stranicu od ekipe sta igramo balun.kasnije samo da mogu upisivat podatke o ekipi   i ubacivat videa

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

Osmisli dizajn pa se javi na pm.Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

http://www.dotnetblogengine.net/

 

Server treba samo asp.net 2.0

 

Ima već template nekih tamo a lagano je i svoje dodati

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
k1c0 kaže...

nauči html php javascript i css pa sam izradi takvu stranicu

zašto bi netko išao to učiti ako se ne misli time baviti u životu?

tebi ako auto crkne i zoveš majstora on će ti reć:"Nauči sve o autu i onda si ga sam popravi!"

 

bolje nemoj ni postat odgovore ako nemaš pametnijih rješenja

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

de rogati bez filozafije svi mi ljepo znamo kako se danas prave stranice instaliraš joomu i imaš stranicu velika je to mudrost.

kako sto sam reka najjednostavnije je napravit blog usto dobijes hostin i domenu i ne brines ni o čemu jer osobmo meni draži je blog nego neki site sa besplatnom domenom i hostingo.

Pošto sam ljubitelj Ženskog nogometa imate i moju pomoć ako treba.

ja vi se na PM

 

uskut kako vam se zove klub

stjepwan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
cromaster kaže...

de rogati bez filozafije svi mi ljepo znamo kako se danas prave stranice instaliraš joomu i imaš stranicu velika je to mudrost.

kako sto sam reka najjednostavnije je napravit blog usto dobijes hostin i domenu i ne brines ni o čemu jer osobmo meni draži je blog nego neki site sa besplatnom domenom i hostingo.

Pošto sam ljubitelj Ženskog nogometa imate i moju pomoć ako treba.

ja vi se na PM

 

uskut kako vam se zove klub

joomla je CMS majstore. i pokazao bi ti par CMS related stranica za koje pojma ne bi imao da je na tu foru napravljeno, zato odi bolje prosipat filozofiju klincima. to što si samo vidio classic template od joomle, wordpressa i drupala, ne znači da je to vrhunac CMS developinga.

pozdrav!

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

Ova je stranica rađena u joomli

Some people tell me that i need help. Some people can fuck off and go to hell.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
The Acacia Strain kaže...
k1c0 kaže...

nauči html php javascript i css pa sam izradi takvu stranicu

zašto bi netko išao to učiti ako se ne misli time baviti u životu?

tebi ako auto crkne i zoveš majstora on će ti reć:"Nauči sve o autu i onda si ga sam popravi!"

 

bolje nemoj ni postat odgovore ako nemaš pametnijih rješenja

I šta majstor napravi nakon toga, naplati. 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
Gajotres kaže...
The Acacia Strain kaže...
k1c0 kaže...

nauči html php javascript i css pa sam izradi takvu stranicu

zašto bi netko išao to učiti ako se ne misli time baviti u životu?

tebi ako auto crkne i zoveš majstora on će ti reć:"Nauči sve o autu i onda si ga sam popravi!"

 

bolje nemoj ni postat odgovore ako nemaš pametnijih rješenja

I šta majstor napravi nakon toga, naplati. 

naravno da će naplatit :)

no zašto bi netko koga web design ne zanima uopće išao to učiti i gubio dane i mjesece kako bi imao sajt da ažurira neke podatke?

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
Ja ti mogu napravit web stranicu u php da imas komentare,login,registraciju,anketu,download i ostalo (Video skripta)
14 godina
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
toni10 kaže...

htio bih napravit jednostavnu web stranicu di bi samo kasnije ubacivao videa.slabo se razumim.mozeli mi tko pomoć.hvala

Moj savjet je, probaj sam tako ćeš najbolje nešto naučiti ( a ako nećeš nađi nekog školarca da ti izradi blog )

 

1. Ako ne želiš unajmljivati hosting server tada se prijavi na Blog ( www.blog.hr ) registriraj se i izaberi predložak pa nadalje samo postavljaj tvoje vijesti a video postavljaj na Youtube i linkaj se na njih

 

2. Ako želiš unajmiti neki web hostig tada vodi računa da unajmiš na platformi Linux ako ćeš koristiti Wordpress ili Joomla
Na ovim linkovima imaš jednostavna pojašnjenja kako se instaliraju navedeni ( step-by-step )

- Slikoviti tutorial; Instalacija Joomla
- Slikoviti tutorial; Instalacija Wordpress


3. Ako želiš možeš i sam izraditi običnu web stranicu u FrontPage programu koji je dio Office-a

Slikovita i video pojašnjenja rada u Frontpage pogledaj na ovom linku

- FrontPage za početnike

 

pozdrav

Web tutoriali za početnike, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network ...
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

www.webs.com

 

"Daj gladnom čovjeku ribu i nahranio si ga za jedan dan. Nauči ga loviti ribu i upropastio si dobru poslovnu priliku!"

Janeway: No Thanks, I've had enough coffee. One more cup and I'll jump to warp.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
The Acacia Strain kaže...
cromaster kaže...

de rogati bez filozafije svi mi ljepo znamo kako se danas prave stranice instaliraš joomu i imaš stranicu velika je to mudrost.

kako sto sam reka najjednostavnije je napravit blog usto dobijes hostin i domenu i ne brines ni o čemu jer osobmo meni draži je blog nego neki site sa besplatnom domenom i hostingo.

Pošto sam ljubitelj Ženskog nogometa imate i moju pomoć ako treba.

ja vi se na PM

 

uskut kako vam se zove klub

joomla je CMS majstore. i pokazao bi ti par CMS related stranica za koje pojma ne bi imao da je na tu foru napravljeno, zato odi bolje prosipat filozofiju klincima. to što si samo vidio classic template od joomle, wordpressa i drupala, ne znači da je to vrhunac CMS developinga.

pozdrav!

Napokon netko pametan tko razumije razliku. Ima jako puno domaćih programera i onih koji su u nekom svom naumu odlučili napraviti vlastiti CMS

sustav, isti ti šire priču da je open source loš da ga se lagano može hackati itd. Zbog takvih loših kritika joomla i ostali open source proizvodi su kao loši.

 

Osobno koristim joomlu , drupal i wordpress i nakon što sam radio na svim tim HR proizvodima počevši od isitea, global admina i raznima kombinacijama

.asp črčkarija gdje ne postoji niti kvalitetan word editor znam o čemu pričam (inaće prva od dva hr proizvoda koštaju od 20k kn pa do globaladmina koji

počinje od 40k kn).

 

I naravno moje stranice koriste fantastičnu bazu joomle , wordpressa ili drupala. Joomla je inaće za Vas "upučene" proglašena 2006. 2007. 2008 kao najbolji

CMS sustav na Svijetu dok je Drupal to odnio ove godine sve open source CMSovi.

 

I da kako kaže The Acacia Strain defaultna joomla naravno da nije u startu iskoristiva u potpunosti treba se tu dosta toga raditi, npr. samo komponente

koje koristim prilikom instalacije dođu između 3-4k kn (tu su redom , sigurnosne komponente i pluginovi, pluginovi vezani za sadržaj itd.) isto tako

i custom made moduli .

 

Sretan Božić i sve najbolje u 2010. godini .

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
Something: http://192.168.1.1 xD Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
cromaster kaže...

de rogati bez filozafije svi mi ljepo znamo kako se danas prave stranice instaliraš joomu i imaš stranicu velika je to mudrost.

kako sto sam reka najjednostavnije je napravit blog usto dobijes hostin i domenu i ne brines ni o čemu jer osobmo meni draži je blog nego neki site sa besplatnom domenom i hostingo.

Pošto sam ljubitelj Ženskog nogometa imate i moju pomoć ako treba.

ja vi se na PM

 

uskut kako vam se zove klub

Nakon pregleda tvojih stranica u potpisu vidim da radiš po principu skini besplatno pa nazovi to svojim proizvodom , inaće ja

sam Rockettheme developer i dizajner. Za dokazati da je tvoj template versatility4 i da si ga kupio morat ćeš to objasniti

Rocketthemeu.

 

Znaći da zaokružimo priču o Joomli koja je "besplatna" ona je besplatna sa defaultnim templateima i defaultnim komponentama

za nešto više dreamweaver u ruke ili plati pošteno odrađen posao developerima koji su to napravili.

 

Pozdrav, Robert

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

Kad izađe joomla 1.6 hoće li se moći koristiti komponente i pluginovi za joomlu 1.5.

http://hip-hopunity.com -posjetite moju stranicu o rapu
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
vedrann kaže...

Kad izađe joomla 1.6 hoće li se moći koristiti komponente i pluginovi za joomlu 1.5.

Ako je pitanje za mene onda ovako , neće u startu raditi sve komponente niti templateovi koji postoje zbog posve

drukcijeg baratanja sa instalerom(barem u razvojnoj verziji). Nova verzija donosi jako puno promjena tako da će

većina komponenti npr. jedna od najvažnijih je ACL koji se do sada placao biti uključen tj. napokon out of the box

ćeš moći reći što koji korisnik može vidjeti i koristiti.

 

Ustvari puno je promjena i ovako ukratko teško je sve nabrojati ali će biti više nego dovoljno korisnih komponenti

i pluginova u samoj instalaciji tako da će većina "obićnih" korisnika biti zadovoljna odmah.

 

Savjet je da si pogledaš i Drupal jer smo počeli i na tome raditi i bit će u nekoj skoroj budućnosti kvalitetnih tema

i za njega.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
IvanC kaže...
toni10 kaže...

htio bih napravit jednostavnu web stranicu di bi samo kasnije ubacivao videa.slabo se razumim.mozeli mi tko pomoć.hvala

Moj savjet je, probaj sam tako ćeš najbolje nešto naučiti ( a ako nećeš nađi nekog školarca da ti izradi blog )

 

1. Ako ne želiš unajmljivati hosting server tada se prijavi na Blog ( www.blog.hr ) registriraj se i izaberi predložak pa nadalje samo postavljaj tvoje vijesti a video postavljaj na Youtube i linkaj se na njih

 

2. Ako želiš unajmiti neki web hostig tada vodi računa da unajmiš na platformi Linux ako ćeš koristiti Wordpress ili Joomla
Na ovim linkovima imaš jednostavna pojašnjenja kako se instaliraju navedeni ( step-by-step )

- Slikoviti tutorial; Instalacija Joomla
- Slikoviti tutorial; Instalacija Wordpress


3. Ako želiš možeš i sam izraditi običnu web stranicu u FrontPage programu koji je dio Office-a

Slikovita i video pojašnjenja rada u Frontpage pogledaj na ovom linku

- FrontPage za početnike

 

pozdrav

 korekšn!

 

SVE može i na windows 2008 serveru...IIS7 vrti i asp i php bez problema...

do something while necrknes
14 godina
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu
baaab kaže...
 korekšn!

 

SVE može i na windows 2008 serveru...IIS7 vrti i asp i php bez problema...

 nisam ni tvrdio da ne može na ovome što si napisao, ja sam dao samo primjer ;-)

pozdrav

Web tutoriali za početnike, Autocad, Windows, Excel, Word, FrontPage, PowerPoint, Home Network ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć.tko mi moze pomoć napravit web stranicu

no frks...samo da ne bude...nisam znao ;)

 

sretan božić Smijeh

do something while necrknes
14 godina
neaktivan
offline
Molim odgovorite

treba mi pomoc u izradi veb stranice

dabeta
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2010 21:45 (dabetic).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Molim odgovorite
dabetic kaže...

treba mi pomoc u izradi veb stranice

 

dabeta
15 godina
neaktivan
offline
RE: Molim odgovorite
dabetic kaže...
dabetic kaže...

treba mi pomoc u izradi veb stranice

 

pa koji je problem ako nije tajna Namigiva

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice