Program za offline izradu web stranice

poruka: 10
|
čitano: 6.824
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Program za offline izradu web stranice

Ne znam programirat u HTML-u , no htio bi napravit web stranicu, trebat ce mi za nesto u 8 mjesecu , postoji li program pomocu kojeg ja mogu napravit web stranicu offline  ( sad bi se malo igrao s time ) , ali bez kodiranja , ima li nekakav program za vizualno uređenje ... nešto kao blog ali s puno većim ovlastima , i naravno trebao bih onda kasnije tu stranicu dići nekako na web , ako je to moguce molim prijedlog za program , a onda kasnije cete mi objasnit kako zakupit domenu i to se pokrenuti . Hvala unaprijed !

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Program za offline izradu web stranice

Ako češ čisto HTML onda uzmi notepad i nakucaj nešto html-a i spremi kao .html ili .htm i eto ga , a ako hočeš da radiš sa php onda skini od zavisnosti koji os korisiš instaliraj LAMP za linux ili možeš WAMP na windowsu a za mac neam pojma nisam nikad korisitio uzmi notepad++ skini meni je super za jednostavne stvari kad moram mijenjati.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Program za offline izradu web stranice

Reko sam da ne znam ništa od HTML-a... probat cu skinnut ovaj program koji si naveo.

 

15 godina
offline
Program za offline izradu web stranice

Korisnik je rekao da se ne razumije u HTML kodove i ostalo, prema tome, nikakvi tekstualni editori ne dolaze u obzir. Imaš neke programe, ali ti nisu besplatni. Adobe Dreamweaver to može, ali ti je preglomazan i nije praktičan za ono šti ti želiš. Pokušaj s coffecup. Isto nije besplatan, ali valjda daje neke mogućnosti u trial razdoblju...

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Program za offline izradu web stranice

Probaj Bluegriffon.

Od komercijale možeš probat Xara web design Preminum,

ima 30 dana trial pa možeš u tom roku naparavit stranicu.

Čak i Libreoffice Writer zna generirat pristojan html kod,

ako ti samo treba nešto nabacit na web.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.1.2015 14:54 (absolon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Program za offline izradu web stranice

Probaj program Artisteer....u njemu odaberes dali ces temu za wordpress, joomla, drupal itd....

 Koristio neko vrijeme i mogu reci da je odlican za nekog tko se bas ne razumije u skripte pisanje kodova i tak to 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.2.2015 13:16 (fizikala).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za offline izradu web stranice

ja isto moram neku web stranicu napraviti za školu i za oko mi je zapao adobe muse zato što neznam kodirat i iskreno dok ja naučim osnove već će rok za tu stranicu proći tako da što mislite o ovome programu

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Program za offline izradu web stranice
intel97 kaže...

ja isto moram neku web stranicu napraviti za školu i za oko mi je zapao adobe muse zato što neznam kodirat i iskreno dok ja naučim osnove već će rok za tu stranicu proći tako da što mislite o ovome programu

Pretpostavljam da ako je za skolu to znaci da ste ucili HTML pa bi trebao par linija u njemu napisati, a ako uzmes program u kojem ti klik po klik radis stracnicu on ce pisati kod automatski i ubacivati stvari koje vi niste ni ucili, pa bi te mogao profesor pitat sta je koja linija koda. Bolje odi na w3schools.com i u 30min nauci osnove HTML-a.

You dont make 500 million friends without a few enemies.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Program za offline izradu web stranice
tLeon kaže...
intel97 kaže...

ja isto moram neku web stranicu napraviti za školu i za oko mi je zapao adobe muse zato što neznam kodirat i iskreno dok ja naučim osnove već će rok za tu stranicu proći tako da što mislite o ovome programu

Pretpostavljam da ako je za skolu to znaci da ste ucili HTML pa bi trebao par linija u njemu napisati, a ako uzmes program u kojem ti klik po klik radis stracnicu on ce pisati kod automatski i ubacivati stvari koje vi niste ni ucili, pa bi te mogao profesor pitat sta je koja linija koda. Bolje odi na w3schools.com i u 30min nauci osnove HTML-a.

 stvar je da to uopće nije vezano za kodiranje samo želim to napraviti što kvalitetnije s što manje kodiranja zato što (ekonomska) škola pa nije tamo kodiranje nikakvo 

10 godina
neaktivan
offline
Program za offline izradu web stranice

Onda mozes koristiti koji god program, tako svejedno. Mozes i neki wordpress...

You dont make 500 million friends without a few enemies.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice