Šta raditi u slobodno vrijeme kao web designer/dev

poruka: 2
|
čitano: 1.503
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Šta raditi u slobodno vrijeme kao web designer/dev

Pozdrav, 

 

Pošto u zadnje vrijeme nemam dosta klijenata(tačnije nedavno sam počeo naplačivati rad pa još nisam na glasu tako da kažem) zanima me šta raditi u slobodno vrijeme ?
Naravno, pored privatnih obaveza, izlazci, čitanje kojekakvih literatura i sl. želja me vuče za grafičkim dizajnom i web programiranjem. 

Često razmišljam o tome(mjesec dana unazad tačnije) da napravim neki sajt ili za svoj grad ili da napravim nešto profitabilno od čega ću imati nekog novca, jer ne živi od hvala ali ipak ne znam šta da napravim kada je danas sve što skontaš već urađeno.

Razmišljam i o tome da se javim nekim firmama, NVO itd. da im se ponudim za izradu grafičkog rada/web stranice naravno za novac, pa sada ne znam koliko je to pametan potez. Šta vi kažete?

Raditi nešto besplatno i ne bih baš jer ljudi onda ne cijene tvoj trud i rad(većinom)

Ubrzo trebam radim na jednoj web stranici, dakle redesignu ali je klijent otišao na put pa ga trebam čekati da se vrati u Hr ali to će potrajati neko vrijeme, dok mene ovdje dosada savladava.

Tražiti posao na Elance, Upwork i slično mi se nekako ne da.

Pa sada šta je po vama najbolje raditi(Šta vi radite) u slobodno vrijeme(tako da kažem) što se tiće razvoja stranica ili grafičkog dizajna, da li raditi redesign neke stranice onako čisto iz dosade ili nešto drugo(a da to nije čitanje literature jer svakodnevno čitam) ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Šta raditi u slobodno vrijeme kao web designer/dev

Zasto ti se ne da traziti posao preko upworka i slicno? pa lakse je tamo traziti nego bilo kako drugacije...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice