Terminal Bug skin

poruka: 50
|
čitano: 9.926
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

Čekam da kolega dođe s hladom pivom i dok sam kuckao nešto po terminal klijentu, pala mi je jedna zgodna ideja na pamet. Zašto ne napraviti Terminal skin za Bug forum? {#}

 

Uzmite u obzir da je ovo nabacano nabrzaka u 20 minuta i da vjerojatno postoji dosta "bugova" koji su mi promakli, pa ako skontate neki - slobodno ostavite poruku u ovoj temi i pokušat ću se pozabaviti time sljedećih dana. Isto vrijedi i za prijedloge / komentare / itd.

 

Skripta koja aplicira Terminal Bug skin rađena je za Greasemonkey Firefox Add-on i možete je skinuti sa OVOG LINKA.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
Moj PC  
42 0 hvala 26
15 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
vlad0 kaže...

Čekam da kolega dođe s hladom pivom i dok sam kuckao nešto po terminal klijentu, pala mi je jedna zgodna ideja na pamet. Zašto ne napraviti Terminal skin za Bug forum? {#}

 

Uzmite u obzir da je ovo nabacano nabrzaka u 20 minuta i da vjerojatno postoji dosta "bugova" koji su mi promakli, pa ako skontate neki - slobodno ostavite poruku u ovoj temi i pokušat ću se pozabaviti time sljedećih dana. Isto vrijedi i za prijedloge / komentare / itd.

 

Skripta koja aplicira Terminal Bug skin rađena je za Greasemonkey Firefox Add-on i možete je skinuti sa OVOG LINKA.

  WOW!

 

Nice!

 

Bilo bi super da se složi neki skin, s malo tamnijim bojama, za noćno surfanje Forumom...

http://androoolog.blogspot.com/
13 godina
offline
Terminal Bug skin

svaka čast,lijepo izgleda,ali nažalost ne koristim Firefox.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 21:15 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

Ne koristim Firefox

 












..ali sada cu ga poceti koristiti...

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro |
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 21:17 (rebelsy).
 
12 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
rebelsy kaže...

Ne koristim Firefox


..ali sada cu ga poceti koristiti...

 

Haha {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
16 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
Šef kaže...

 

Bilo bi super da se složi neki skin, s malo tamnijim bojama, za noćno surfanje Forumom...

Bilo bi još bolje da to forum sam po sebi podržava, da ima par skinova, i da se daju podešavati ovisno o dobu dana... tijekom dana svijetliji, navečer tamniji.

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
vlad0 kaže...

Čekam da kolega dođe s hladom pivom i dok sam kuckao nešto po terminal klijentu, pala mi je jedna zgodna ideja na pamet. Zašto ne napraviti Terminal skin za Bug forum? {#}

 

Uzmite u obzir da je ovo nabacano nabrzaka u 20 minuta i da vjerojatno postoji dosta "bugova" koji su mi promakli, pa ako skontate neki - slobodno ostavite poruku u ovoj temi i pokušat ću se pozabaviti time sljedećih dana. Isto vrijedi i za prijedloge / komentare / itd.

 

Skripta koja aplicira Terminal Bug skin rađena je za Greasemonkey Firefox Add-on i možete je skinuti sa OVOG LINKA.

Jel to ide i na Chrome? {#}

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
14 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
8ax kaže...

Jel to ide i na Chrome? {#}

 

Iskreno - nemam pojma (ne koristim ga). Ali ništa te ne košta pokušati, ne?

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
12 godina
offline
Terminal Bug skin

Radi normalno u svim browserima, jedino je problem što se prvo loada defaultni skin, a onda tek ovaj :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

Daj stavi na userscripts.org da i na Chromeu radi...

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Terminal Bug skin
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

E dobro sad radi...

Al editor čudno izgleda.

3.400 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Terminal Bug skin

Isprobao, moram priznati da baš i nije ugodno za oko, bar meni.

 

Prilikom svakog refresha, prvo se loada defaultni skin, tek onda ovaj :) Isto tako, smeta dok mi blijesne ovaj bijeli skin ispred onog tamnog. Možda povećati malo font sastrane za aktivne teme?

 

Doduše, pohvale za trud, ali vidi se da je sklepano u cca 20-ak minuta :)

 

Što se tiče nekog skina za "noćno surfanje" - podržavam 102%, svaki put dok sam tu iza ponoći smanjujem brightness na monitoru do kraja, jer je ovako koda u sunce gledaš kvragu.

I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 21:50 (The Unforgiven).
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

pa, moja ocjena je 4.5/5, samo mi se ova slova na postu slabo vide.. inače nebih imao zamjerke \o/ =D

'butelja kvalitetnog bijelog vina, veliki čevapi s lukom, dobra mjuza... Zar život može biti bolji?' počivao u miru, EnlightenedPhoenix
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Terminal Bug skin

prehebenoo...svaka čast!!!{#}

15 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

Super je,ali treba puno dorade, a i ovaj slivrelight plugin sa ovim se ne voli.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
12 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
vlad0 kaže...

Čekam da kolega dođe s hladom pivom i dok sam kuckao nešto po terminal klijentu, pala mi je jedna zgodna ideja na pamet. Zašto ne napraviti Terminal skin za Bug forum? {#}

 

Uzmite u obzir da je ovo nabacano nabrzaka u 20 minuta i da vjerojatno postoji dosta "bugova" koji su mi promakli, pa ako skontate neki - slobodno ostavite poruku u ovoj temi i pokušat ću se pozabaviti time sljedećih dana. Isto vrijedi i za prijedloge / komentare / itd.

 

Skripta koja aplicira Terminal Bug skin rađena je za Greasemonkey Firefox Add-on i možete je skinuti sa OVOG LINKA.

A kako da ja tu skriptu pokrenem na Mozilli 5?

edit:

Skužio

Tata, tata zašto baka trći cik cak? -Šuti sine i dodavaj metke.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.7.2011 0:06 (kruskar).
15 godina
offline
Terminal Bug skin

Ovo radi sasvim fino i u Operi.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
Šef kaže...
vlad0 kaže...

Čekam da kolega dođe s hladom pivom i dok sam kuckao nešto po terminal klijentu, pala mi je jedna zgodna ideja na pamet. Zašto ne napraviti Terminal skin za Bug forum? {#}

 

Uzmite u obzir da je ovo nabacano nabrzaka u 20 minuta i da vjerojatno postoji dosta "bugova" koji su mi promakli, pa ako skontate neki - slobodno ostavite poruku u ovoj temi i pokušat ću se pozabaviti time sljedećih dana. Isto vrijedi i za prijedloge / komentare / itd.

 

Skripta koja aplicira Terminal Bug skin rađena je za Greasemonkey Firefox Add-on i možete je skinuti sa OVOG LINKA.

  WOW!

 

Nice!

 

Samo stavi drugi font ili ovaj malo povečaj i sve 5.

 

Bilo bi super da se složi neki skin, s malo tamnijim bojama, za noćno surfanje Forumom...

 

Linux FTW :)
15 godina
neaktivan
offline
Terminal Bug skin

Bi li moglo brajo da se odmah skin primjeni, a ne BUG me zablješti dok se otvori, pa se onda tvoja skripta učita.

 

Inače, ova boja mi odgovara (čitaj: odmara).

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
Smooth Operator kaže...

Bi li moglo brajo da se odmah skin primjeni, a ne BUG me zablješti dok se otvori, pa se onda tvoja skripta učita.

 

Inače, ova boja mi odgovara (čitaj: odmara).

Baš u tome je problem, googlam danas cijelo jutro i sve što sam našao zahtjeva modifikaciju od strane Domagoja. Nisam uspio naći način da se zapamti ovaj css a ukloni stari odmah prije loada...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
OriginalEXE kaže...
Smooth Operator kaže...

Bi li moglo brajo da se odmah skin primjeni, a ne BUG me zablješti dok se otvori, pa se onda tvoja skripta učita.

 

Inače, ova boja mi odgovara (čitaj: odmara).

Baš u tome je problem, googlam danas cijelo jutro i sve što sam našao zahtjeva modifikaciju od strane Domagoja. Nisam uspio naći način da se zapamti ovaj css a ukloni stari odmah prije loada...

Imaš li šta js-a, ne prikaži stranicu, prije nego se cijela učita?

 

I do nalijepi na početak vladina js-a.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
12 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
Smooth Operator kaže...
OriginalEXE kaže...
Smooth Operator kaže...

Bi li moglo brajo da se odmah skin primjeni, a ne BUG me zablješti dok se otvori, pa se onda tvoja skripta učita.

 

Inače, ova boja mi odgovara (čitaj: odmara).

Baš u tome je problem, googlam danas cijelo jutro i sve što sam našao zahtjeva modifikaciju od strane Domagoja. Nisam uspio naći način da se zapamti ovaj css a ukloni stari odmah prije loada...

Imaš li šta js-a, ne prikaži stranicu, prije nego se cijela učita?

 

I do nalijepi na početak vladina js-a.

Da, postoji ta mogučnost. Probat ću s tim riješenjem.

13 godina
offline
Terminal Bug skin

Radi li ova skripta i za ostale browsere ili samo firefox?

R.I.P EnlightenedPhoenix/////////ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
Ivan_hacker kaže...

Radi li ova skripta i za ostale browsere ili samo firefox?

Radi i na chrome-u, ja sam isprobao

btw dobra ideja i nelosa izvedba

http://vukajlija.com/
13 godina
offline
Terminal Bug skin

Meni treba za Operu

R.I.P EnlightenedPhoenix/////////ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Terminal Bug skin
mind_challenge kaže...

Ovo radi sasvim fino i u Operi.

  ↑↑↑↑

Ivan_hacker kaže...

Meni treba za Operu

 

http://androoolog.blogspot.com/
13 godina
offline
Terminal Bug skin

Proćitao sam to i sve je fino podešeno,ali i dalje imam obični skin.

R.I.P EnlightenedPhoenix/////////ako sam ti ikako pomagao,stisni hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Terminal Bug skin
Ivan_hacker kaže...

Proćitao sam to i sve je fino podešeno,ali i dalje imam obični skin.

Probaj sa ovom modificiranom skriptom.

 

http://dl.dropbox.com/u/20590482/terminal_bug_skin.user.js

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice